PRP yaptırdım..

Merhaba. akne skarlarını tedavi etmek çok zordur sabır gerektirir. Ve doğru tedavileri seçmekte önemlidir. Çünkü 3 tip akne skarları var. Forumda çok konu gördüm insanlar araştırmadan tedaviler yaptırıyor işe yaramadı diyorlar sonra.
Benimde rolling tipi skarlarım var. Subsizyon 1. tedavim bitti. Yanında kombine tedavilerde yapıyorum. Bu arada Bursa'da doktorunuz kimdir merak ettim. Bende Bursada tedavi görüyorum.

carel cukurlardan dolayı cok streslıyım :KK43: gectı mı hıc cukrlarn ne ypmam lazm ?

Ben akne çukurları için prp dermapen yaptiriyorum birinci seans yaptiralı bir hafta oldu aslında co2 froksiyonel lazer yaptiracaktım ama burda o kadar olumsuz yorum vardiki birde gittiğim yerde kızın biri dermapen prpr yaptırmış cildi bebek gibi olmuştu

Son düzenleme:
arkadaslar dahah gecen lgs kuyrugunda beklerken prp yapan bir bayanla konustum cok bılgılı gıbı gözukuyordu sureklı telefondan arıyorlardı kök hücre tedavisi için kendisi yüze yapmıyormus,asıl cıkıs amacı prpnın eklemlerdeki kireclenme içinmiş bana kırısıklıklar üzerinde prpnin etkili olmadıgını kolojen üretmedigini prpnin söyledi..ama izler yüz aydınlanması cilt tonun eşitlenmesi gibi bir bir fark yaratacagını söyledi.prp de kullanılan kitler önemliymiş her prp de gerekli trombosit sayısı yakalanmayabiliyormus .birde hastane farkı varmıs uskudar devlet hastanesınde 500 tl ye yapıyorum acıbademde 3bıne yapıyorum ekleme prp yi dedi.

Merhaba Kızlar,

Bende PRP yaptırdım. İstanbul Ataşehir'de bulunan Esteday Kliniğinde. Doktor Mustafa bey işinde çok . Tavsiye ederim.Her türlü estetik ve saç ekimi yapıyorlar

T-LAB PRP kitini öneririm, çok başarılı buldum, PRP de çok çeşitli ürünler var fakat Class 2b sertifikası olması önemliymiş, gerçek PRP kitinde olması gereken sertifika buymuş, basit prp tüplerden asla yaptırmayın, biz istanbul bayisi bendis kozmetik medikal den aldık telefonu da 2125475610, bilginize...

PRP yaptırmış biri olarak bende bir kaç cümle sarf edeyim .. Öncelikle mucize beklememek gerek aman amann uff harika olmuş diye ertesi gün diyebileceğiniz bir olay değil ... Zaten burada ki amaç zamanla yaş aldıkça ölen hücreleri canlandırmak kolojen seviyesini arttırmak ve cildin kendini zamanla onarması .. PRP 3 ay sonra kendini göstermeye başlar o da cilt sıklaşır canlanır gibi dönüşler beklenmeli .. Bi dolgu bi botoks gibi hemen bir haftada sonuç alınan bi işlem değil ... Lekelere iyi geldiğine inanmıyorum ve iyi gelmedi de zaten ... Artı tedavilerle uygulandığınıda farklı sonuçlar alınabilir tabi ama sadece PRP yaptırdıysanız bunu cildinizin canlanması sıklaşması için olumlu sonuçlar zamanla alırsınız , onun dışında diğer beklentilerinizi karşılamaz ...

Merhaba Prp'yi yaklaşık 4-5 ay önce 3 haftalık aralarla 3 seans yaptırdım. En iyi set kullanıldı. 3 kişi yaptırdık. Ikimizin yaşı birbirine yakın diğerimiz bizden 12 yaş büyük bir arkadaşımdı. Açıkçası operasyon bana çok acılı geldi ki acı eşiğim yüksektir. Birinci seans değilde 2. Ve 3. Seanslar işkence gibiydi. Ama her seans 1 hafta 10 gün sonrasında yüzümüzde bir ışıltı ve tazelik oluştu. Bizden büyük olan arkadaşımın şakak kısmında yağ yanığı lekesi vardı. Rengi bayağı açıldı. Zaten prp daha çok yüzünde ihtiyacı olanlarda cidden ciddi anlamda fark yaratıyor ama yaşınız fazla yoksa parlaklık ışıltı oluyor ama daha çok geleceğe yatırım yapmış oluyorsunuz. Bu arada kullanılan setin reninglab olması gerekiyor piyasadaki en iyi prp seti budur. O nedenle prp 3 seans ücreti 2000-5000 arasında yaptırdığınız kişi veya yere göre değişir. Püf noktası prp'nin reninglab set ile 3 seans 3 hafta arayla yaptırılmasıdır.

Ben cildim için değil ama saç diplerim için prp ye başladım Mehmet Akgün le bakalım sonuçlar ne olcak buraya yazarım saçlarım çok zayıf ve az inşallah umduğum sonuçları alırım

Bi arkadaşımın kolunda faca izleri vardı. Hatta bunun yüzünden mulakattan elendi. Daha sonrasında internetten Dr. Mehmet Akgün' ü bulduk. Görüşmeye gittik. Zaten görüşmeler ücretsiz. Doktor beyin ilgisi ve alakası gerçekten cok samimiydi o yüzden de kendisini tercih ettik. Arkadaşıma şuanda dermapen işlemi yapılıyor. Bu üçüncü seansı ve gözle görülür bir iyileşme var. Bende kendi yara izlerim için Mehmet beyi tercih edecegim. Alanında uzman bir hekim olduğunu kendi gözlerimle gördüm. Fiyatları da piyasa fiyatlarına göre gayet makul. Bu arada yapmış olduğum araştırmalara göre kesik,yara,catlak ve tüm cilt tedavilerinde,saç tedavilerinde uygulanan ve gercekten uzman bir el tarafindan yapıldığında harika sonuçlar veren bir işlemmiş. Hepinize tavsiye ediyorum..

Bende 2 yıldır sürekli prp yaptırıyorum. Bu senesomon prp ye başladım. Çok memnunum şu an 2. Seans aldım 2 seans daha yapılıncak. Her seans 700 TL. Prp yaptıranlar.. iğne acısıyla nasıl başa çıkıyorsunuz. Benim canım çok yanıyor.

Dr.Öner Özsoyeri ve Karsiyaka New life estetik merkezi ismi duyduğum an tansiyonum firliyor. 1.5 ay once gözalti isik dolgusu yapti kendisi bana. Daha yaparken gozaltimi kanatti ve morartti. 15 gun sonra hala davul gibi sis ve mor gozlerle kontrole gittigimde uygulama hatasindan yanlis enjekte ettiginden eritmek icin once lazer ve sonra radyofrekans uygularken gozlatimi yakti.ordan ciktigim gibi solugu avukatimin yaninda aldim dava actik. Meğerse birçok mağduru olduğunu duydum.45 gundur gozlerim kapanir halde hala sis oldugu icin sosyal hayatim is hayatim ozel hayatim spor hayatim hepsi bitti. Psikolojim bozuldu evden çıkamaz hale soktu beni. Asosyal yaptı. 3 docent 1 profesore muayene oldum simdilik bekliyorum dolgunun erimesi 6-12 ay arasi ve sakinlestirici ilac aliyorum. Tum doktorlar durumuma cok uzuldu.Benim canim yandi baskasinin yanmasin diye buraya yazmak istedim. Dolgu ve botox islemleri icin lutfen plastik cerrah ve isinin erbabi doktorlari tercih edin ben yonlendirilme ile gittim gitmez olaydim...

Dr.Öner Özsoyeri ve Karsiyaka New life estetik merkezi ismi duyduğum an tansiyonum firliyor. 1.5 ay once gözalti isik dolgusu yapti kendisi bana. Daha yaparken gozaltimi kanatti ve morartti. 15 gun sonra hala davul gibi sis ve mor gozlerle kontrole gittigimde uygulama hatasindan yanlis enjekte ettiginden eritmek icin once lazer ve sonra radyofrekans uygularken gozlatimi yakti.ordan ciktigim gibi solugu avukatimin yaninda aldim dava actik. Meğerse birçok mağduru olduğunu duydum.45 gundur gozlerim kapanir halde hala sis oldugu icin sosyal hayatim is hayatim ozel hayatim spor hayatim hepsi bitti. Psikolojim bozuldu evden çıkamaz hale soktu beni. Asosyal yaptı. 3 docent 1 profesore muayene oldum simdilik bekliyorum dolgunun erimesi 6-12 ay arasi ve sakinlestirici ilac aliyorum. Tum doktorlar durumuma cok uzuldu.Benim canim yandi baskasinin yanmasin diye buraya yazmak istedim. Dolgu ve botox islemleri icin lutfen plastik cerrah ve isinin erbabi doktorlari tercih edin ben yonlendirilme ile gittim gitmez olaydim...

Merhaba dolgular eridini acaba bnde 6 gun onc yaptrdn hafii bi sislk var sol gozmde hala gecnedi

Ben de Ankara da Başak Kandi ye yaptırdım 3 seans gittim ama hiç bir değişiklik yok bence paranızı çöpe atmayın ya da iyi bir Dr bulun!

Ben de Ankara da Başak Kandi ye yaptırdım 3 seans gittim ama hiç bir değişiklik yok bence paranızı çöpe atmayın ya da iyi bir Dr bulun!

Ben Ankaralıyım bende ona gittim ama sanırım bence bünyeden bünyeye farklılık göstermekte çünkü bende iyi sonuçlar verdi. Ayrıca ben iş takibini çok beğendim kontrol için ben aramadan kendisi aradı randevu verip hemen davet ettiler.

Merhabalar sanırım buradan soruma cevap bulabilirim. Ankaralıyım PRP yaptırdım ve memnun kaldım ben sonuçlarından. Bu aralar Somon DNA diye birşeylerden sıkça bshsediliyor. Farkı varmıdır yaptıran ve bilen varmı acaba?

X