PRP YÖNTEMİYLE İLGİLİ

balonbaligi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2019
1
1
33
Merhaba tüp bebek tedavisine başlayacağım fakat doktorum yumurta rezervim az olduğundan prp önerdi.Prp yöntemiyle ilgili bilgi verebilicek olan arkadaşlar var mı acaba ?Tıbbi kısmına az çok hakimim fakat adetin kaçıncı günü yapılıyor maliyeti nedir ve hastanede kalınıyor mu bunları paylaşırsanız sevinirim

Merhaba balonbaligi kardeşim, ben bir hafta önce Bülent Tıraş acıbadem maslak ta prp yaptırdım, küçük de olsa benim için bir umut, uygulama çok basit, önceden prp için randevu aldım o gün işlemi yaptılar. Adetle ilgisi yok her gün yapılabiliyor.

ben bahçecide tedavideyim orasıda prp yapıyor hem bülent tıraştan çok daha uygun fiyat oranın lab. çok iyi araştıranlar için bilgi olsun istedim

ben bahçecide tedavideyim orasıda prp yapıyor hem bülent tıraştan çok daha uygun fiyat oranın lab. çok iyi araştıranlar için bilgi olsun istedim
Merhaba fiyat bilgisi yazarmisin birde rahime mi yoksa yumurtalığamı uygulandı..çok geçmiş olsun bana 6000 tl dediler bahçecide

Merhaba balonbaligi kardeşim, ben bir hafta önce Bülent Tıraş acıbadem maslak ta prp yaptırdım, küçük de olsa benim için bir umut, uygulama çok basit, önceden prp için randevu aldım o gün işlemi yaptılar. Adetle ilgisi yok her gün yapılabiliyor.
simdiki durumunuz nedir acaba ise yaradi mi . Benimde rezervlerim az olduğu için prp yöntemi ni önerdi doktorum

canım 6 bin değil benim fiyat aldığım zaman başlangıç fiyatıydı 4 bin olmuş bahçecide şimdi giden arkadaşlar hep o fiyata yaptırdı

simdiki durumunuz nedir acaba ise yaradi mi . Benimde rezervlerim az olduğu için prp yöntemi ni önerdi doktorum
Şimdiki durumum hayal kırıklığı, işe yaramadı, iki ay içinde sonuç olumsuzdu, bir ay sonra tekrar gidecektim ama, vazgeçtim her şeyden, iki ay oldu gitmedim

X