Ortopedi Prp

Mdnacrayz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2015
1.337
380
27
Sağ dizim de menisküs ve çapraz bağ yırtığı var yaşım genç olduğu için prp yaptırmayı düşünüyorum görüşlerinizi bekliyorum ne kadara oluyor gerçekten işe yarıyor mu

Canım saçlar içinde duymuştum ama dizler için hiç duymadım ben yüz için başladım Ankara da isen doktorumu önereyimde git görüş istersen..

Canım saçlar içinde duymuştum ama dizler için hiç duymadım ben yüz için başladım Ankara da isen doktorumu önereyimde git görüş istersen..
Saolun henüz araştıyorum doktorunuzun adı ne yakın zamanda gidicem inşallah ankaraya

T-LAB prp kitini öneririm, eşimin dizi için yaptırdık, çok memnun kaldık, class 2 b sertifikası olması önemliymiş, serifikasız ürün asla kullandırmayın, istanbul bayisi olan bendis kozmetik medikal den temin ettik. Telefonunu da verebilirim 2125475610

T-LAB prp kitini öneririm, eşimin dizi için yaptırdık, çok memnun kaldık, class 2 b sertifikası olması önemliymiş, serifikasız ürün asla kullandırmayın, istanbul bayisi olan bendis kozmetik medikal den temin ettik. Telefonunu da verebilirim 2125475610
eşinizin dizinde ne vardı acaba

Selam bende dizimden prp yaptırmak istiyorum
Eşinizin dizinde ne vardı ve nerede hangi drda yaptırdınız

SMH Medikal'in PRP sistemini kullanmanızı öneririm, ben doktorum sürekli kullanıyorum, mükemmel sonuçları var. Ayrıca ürün CE Class III sertifikalı. Ortopedi cerrahisine görünürseniz size intraartiküler enjeksiyonla PRP yapar, kesin sonuç alırsınız. Şimdiden geçmiş olsun.

Saç PRP yaptıracaklara tavsiyem şu: Doktor ben en kaliteli kiti kullanıyorum der ona göre fiyat verir ama sıradan sarf malzemeleri kullanır (benim ki öyle yaptı) . Onlara dikkat edin, paket şeklinde anlaşmayın, yaptırdıkça öderim diyin, parayı aldıktan sonra selam sabah bile vermeyenler var. Bir de saç prp nin dermotoloji uzmanı fiyatı 450-500 dür daha fazlasına kanmayın. Her türlü süslü pazarlama lafları ile aklınızı çelerler, iyice kurtlar sofrası olmuş, ben pazarlamacıyım adam benden iyi yapıyor işi. Renkli laflar ile hayal alemine sokuluyorsunuz malesef. Benim farkım şu, ben bu işi şöyle yaparım böyle yaparımlara gelmeyin, internetten bulunmuş , manipüle edilmiş, üzerinde kozmetik oynama yapılan resimlere kanmayın.
PRP+MEZO terapi fiyatı dermotolog fiyatı (uzman cilt doktoru) ANKARA için 500-600 e yaptırılabiliyor. Çok merak eden varsa özelden yazarım. Bana gittiğim yer sağlam kazık attı ,aslında kazığı biliyordum ama buradaki yanıltıcı mesajlara kandım. Forum,sosyal medyada, internette biri birinden memnunum diyorsa önce mesaj sayısına bakın 50-60 mesaj altındakileri ciddiye almayın çünkü fake hesaplar. Normalde şudur ama size şu olur deyip sanki size bir fırsat sunulmuş havası yaratılıyor. 1 şişe ampül vitaminin mineralin fiyatı ne olabilir ki 400 lira istensin.Kit diye satılan 2 tane plastik şırınga, 3 kan tüpünün fiyatı nedir ki 700-800 liralar telaffuz edilsin. Düşük maliyet maksimum kar mantığıyla çalışanlar doktor değil tüccardır. Para kazanırken birilerini kandırıyorsanız yada vaatlerinizi yerine getirmiyorsanız kazancınız haramdır.

X