Psikolog tavsiyeleri reklam mı?

notdefteri2_

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2015
4.932
6.578
Arkadaşlar burada ve doktortakvimi gibi sitelerde yorumlar reklam mı sizce? İyi durumda değilim ve psikolog arayışındayım. Varımı yoğumu dökecek kadar dibe vurmuş durumdayım ancak yorumları okuyunca, altlarında telefon numaraları görünce boş çıkmasından korkuyorum..Sizce hekim sitelerindeki yorumların reklam olma olasılığı var mı?

Arkadaşlar burada ve doktortakvimi gibi sitelerde yorumlar reklam mı sizce? İyi durumda değilim ve psikolog arayışındayım. Varımı yoğumu dökecek kadar dibe vurmuş durumdayım ancak yorumları okuyunca, altlarında telefon numaraları görünce boş çıkmasından korkuyorum..Sizce hekim sitelerindeki yorumların reklam olma olasılığı var mı?

olmaz olur mu? ben burada sürekli başta babamın ve diğer yakınlarımın gittiği izmirde bir devlet hastanesindeki psikiyatriyi öneriyorum. öncelikle psikiyatriden başlamak daha iyi olabilir. psikologa o da yönlendiriyor çünkü. tek mesele iyi psikiyatristi bulmak

Merhaba, diş hekimlerimden birisini bu yolla buldum ve çok memnun kaldım. Yazılan yorumların hepsinin hakkını veriyordu. Bu yolla bulduğum bir başka diş hekimi ise tam anlamıyla fiyaskoydu benim için. Yazılan yorumların gerçekçiliğinden mi yoksa benim beklentilerimden mi bilemiyorum. Tavsiyem, siz bahsi geçen sitelerden birkaç alternatif belirleyip sonrasında araştırma ve görüşmeler yapıp son kararınızı verin.

Ben dişçimi hekim tavsiyesi sitesi sayesinde buldum. Ankara'da bayağı popülerdi yorumlar çok olumluydu çok çok memnun kaldım.

Annem de kendi dişçisini arkadaş tavsiyesiyle buldu.

Bence etrafınıza bir sorun ve de internetteki hekim çnerilerine de bakın.

Siz en iyisi doktorunuza danisin o cevrenizde uygun birisini önersin. Veya kendiniz etraftakileri arastirin. Internetten (heleki parali telefon hatlardan) uzak durmakta fayda var bu konuda

İnternetteki yorumları okuyorum 2 doktor hakkında. 30 yorum var, her yorum sayfa uzunluğunda ve aynı düzgün Türkçeyle yazılmış. Hani hiç mi şaşmaz, kısa veya bozuk Türkçeyle bir yorum olmaz :) Bugün gideceğim ve 400 lira vereceğim, inşallah hayırlısıdır benim için :KK43:

Doktor takvimi sitesinde kötü yorumlara izin verilmiyor. Yani iyi veya orta halli yorum yaparsanız yayınlanıyor. Kötü yorum yaparsanız yayınlanmıyor.

Oğlum için bir takım davranış sorunları nedeniyle biz de doktor takviminden Rifat Tuğsal isminde bir psikolog bulduk. Tek seanslık bir görüşme ile tanıdık o dönemde yüzleşemediğim şeyler oldu. açık söylemek gerekirse üslubu çok da kibar değildi. Kabullenmeye geçin artık demişti. Uzun bir ara verdim gitmedim ama söyledikleri de kafama takılmıştı. sonra tekrar gitmeye başladık. Probleme sebebiyet verenin biz olduğumuzu farkettik. Biz tutumumuzu değiştirdik işin açığı. Şimdiki süreçte oğlum yavaş, yavaş düzeliyor. Gelişmeler olumlu oğlum daha iyi ama sanırım psikologlar bizlerin bildiği sadece görmekte direttiği ya da zorlandığı şeyleri göstermeye vesile oluyor. yorumların gerçekliğini ben bilmem ama bu üslubla çok da geçim kaygısında gibi durmuyordu.

X