Gebeliğe Hazırlık Psikolojik destekle çocuğunu kucağına alanlar

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Alikla

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2020
231
144
30
3 gebeliğimde kalp durmasıyla sonuclandi. 3.de testler yapilip kan sulandirici igne kullanmama rağmen kalp atisi duyulmadi bile. Bu sebeple tup bebege hazirlaniyoruz. Doktorlar sebep bulamiyor pgt yaptirmamizi tavsiye ediyor. Tabii ki tup bebek sureci stresli bir surec daha oncesinden de olumsuz tecrubelerimiz oldugu icin once bi psikolojik destek alalim dedik. Benim gibi hikayesi olup psikolojik destek yardimiyla saglikli bir gebelik geciren oldu mu?

Theta healing öneririm.
Benim çocukluk dönemime dayalı bi travma çıktı. Anne olmaktan ve çocuğumu iyi yetiştirememe korkusu
Böyle durumlarda rahim kendini kapatıyormuş.
İlk tüp bebek düşükle sonuçlandı sonrakiler tutmadı. Eşimden dolayı doğal yolla olma umudu hiç yoktu ve ben seanslardan sonra kendiliğinden hamile kaldım. Mol gebelik oluştu oda kürtajla noktalandı ama doğal yolla hamile kalmama doktorlarımız bile şaşırmıştı.

Theta healing öneririm.
Benim çocukluk dönemime dayalı bi travma çıktı. Anne olmaktan ve çocuğumu iyi yetiştirememe korkusu
Böyle durumlarda rahim kendini kapatıyormuş.
İlk tüp bebek düşükle sonuçlandı sonrakiler tutmadı. Eşimden dolayı doğal yolla olma umudu hiç yoktu ve ben seanslardan sonra kendiliğinden hamile kaldım. Mol gebelik oluştu oda kürtajla noktalandı ama doğal yolla hamile kalmama doktorlarımız bile şaşırmıştı.
Dediginiz yöntem nasıl bir sey acaba? Peki bu durum sizi sonrasinda olumsuz etkilemeye devam etti mi yoksa nasil basa cikacaginizi biliyor musunuz artik? Umarim en kisa zamanda saglikla yavrunuza kavusursunuz

X