Psikolojik rahatsızlıklar

hayatınızda hic bir psikolog yada psikiyatra gittinizmi?

• Ankete Katılan
    929
Merhaba 22 yaşımda başlayan ruhsal sorunlar zaman zaman ağır şeyler yaşamamla birlikte tetiklenip tekrarladı depresyon ,panık atak,panık bozukluk,anksiyete çok ağır yaşadım hemde hatta herkezin deli gözüyle bqktığı anlar oldu 😭 İstanbulun bütün hastane profösör doktorları gittim kısmen onlarda beni hatırlar ve tanır çünkü hiçbir saglık problemi organık olarak olmayan ama hastaneden ayrılmayan biriydim 😢 çokk psikiyatr ve psikolog gezdim ilaç kullanmak istemediğim için zaman zaman kendi isteğimle yatış yaptım sebep hastanede güvenli hissetmek bunlar bana maddi manevi çok şey kaybettirdi 😢 2016 da gayet saglıklı bi insan oldum ama 2,5 sene sürdü kardeşimin kanser olması ailevi sorunlar stres herşeyi başa döndürdü şuan yine çok kötüyüm hergün agrı atak tabi okadar deneyim ve doktorlardan sonra tek iyi gelen bi psikolog bulabildim ve hep onunla ilerledim yine başladım her hafta terapiye gidiyorum ataklarım yok artık ama çok agrı ve düşünce bozukluğu var Allah kimseyi sevdikleriyle saglıgıyla imtihan etmesin şifa versin arkadaşlar istanbulda surp pirgiç hastanesi psikolog Şefik Bakırcı , hastane ve psikitatri psikolog gerçekten çok iyi arayışta olan arkadaşlara tavsiyemdir tekrar Allah dan şifa diliyorum hakkınızı helal edin uzun yazdım ❣️ Sevgiler

Merhaba 22 yaşımda başlayan ruhsal sorunlar zaman zaman ağır şeyler yaşamamla birlikte tetiklenip tekrarladı depresyon ,panık atak,panık bozukluk,anksiyete çok ağır yaşadım hemde hatta herkezin deli gözüyle bqktığı anlar oldu 😭 İstanbulun bütün hastane profösör doktorları gittim kısmen onlarda beni hatırlar ve tanır çünkü hiçbir saglık problemi organık olarak olmayan ama hastaneden ayrılmayan biriydim 😢 çokk psikiyatr ve psikolog gezdim ilaç kullanmak istemediğim için zaman zaman kendi isteğimle yatış yaptım sebep hastanede güvenli hissetmek bunlar bana maddi manevi çok şey kaybettirdi 😢 2016 da gayet saglıklı bi insan oldum ama 2,5 sene sürdü kardeşimin kanser olması ailevi sorunlar stres herşeyi başa döndürdü şuan yine çok kötüyüm hergün agrı atak tabi okadar deneyim ve doktorlardan sonra tek iyi gelen bi psikolog bulabildim ve hep onunla ilerledim yine başladım her hafta terapiye gidiyorum ataklarım yok artık ama çok agrı ve düşünce bozukluğu var Allah kimseyi sevdikleriyle saglıgıyla imtihan etmesin şifa versin arkadaşlar istanbulda surp pirgiç hastanesi psikolog Şefik Bakırcı , hastane ve psikitatri psikolog gerçekten çok iyi arayışta olan arkadaşlara tavsiyemdir tekrar Allah dan şifa diliyorum hakkınızı helal edin uzun yazdım ❣️ Sevgiler

Merhaba 22 yaşımda başlayan ruhsal sorunlar zaman zaman ağır şeyler yaşamamla birlikte tetiklenip tekrarladı depresyon ,panık atak,panık bozukluk,anksiyete çok ağır yaşadım hemde hatta herkezin deli gözüyle bqktığı anlar oldu 😭 İstanbulun bütün hastane profösör doktorları gittim kısmen onlarda beni hatırlar ve tanır çünkü hiçbir saglık problemi organık olarak olmayan ama hastaneden ayrılmayan biriydim 😢 çokk psikiyatr ve psikolog gezdim ilaç kullanmak istemediğim için zaman zaman kendi isteğimle yatış yaptım seubep hastanede güvenli hissetmek bunlar bana maddi manevi çok şey kaybettirdi 😢 2016 da gayet saglıklı bi insan oldum ama 2,5 sene sürdü kardeşimin kanser olması ailevi sorunlar stres herşeyi başa döndürdü şuan yine çok kötüyüm hergün agrı atak tabi okadar deneyim ve doktorlardan sonra tek iyi gelen bi psikolog bulabildim ve hep onunla ilerledim yine başladım her hafta terapiye gidiyorum ataklarım yok artık ama çok agrı ve düşünce bozukluğu var Allah kimseyi sevdikleriyle saglıgıyla imtihan etmesin şifa versin arkadaşlar istanbulda surp pirgiç hastanesi psikolog Şefik Bakırcı , hastane ve psikitatri psikolog gerçekten çok iyi arayışta olan arkadaşlara tavsiyemdir tekrar Allah dan şifa diliyorum hakkınızı helal edin uzun yazdım ❣️ Sevgiler

Merhaba 22 yaşımda başlayan ruhsal sorunlar zaman zaman ağır şeyler yaşamamla birlikte tetiklenip tekrarladı depresyon ,panık atak,panık bozukluk,anksiyete çok ağır yaşadım hemde hatta herkezin deli gözüyle bqktığı anlar oldu 😭 İstanbulun bütün hastane profösör doktorları gittim kısmen onlarda beni hatırlar ve tanır çünkü hiçbir saglık problemi organık olarak olmayan ama hastaneden ayrılmayan biriydim 😢 çokk psikiyatr ve psikolog gezdim ilaç kullanmak istemediğim için zaman zaman kendi isteğimle yatış yaptım sebep hastanede güvenli hissetmek bunlar bana maddi manevi çok şey kaybettirdi 😢 2016 da gayet saglıklı bi insan oldum ama 2,5 sene sürdü kardeşimin kanser olması ailevi sorunlar stres herşeyi başa döndürdü şuan yine çok kötüyüm hergün agrı atak tabi okadar deneyim ve doktorlardan sonra tek iyi gelen bi psikolog bulabildim ve hep onunla ilerledim yine başladım her hafta terapiye gidiyorum ataklarım yok artık ama çok agrı ve düşünce bozukluğu var Allah kimseyi sevdikleriyle saglıgıyla imtihan etmesin şifa versin arkadaşlar istanbulda surp pi

Silemedim arkadaşlar kusura bakmayın bijaç defa yüklendi yazdıklarım ☺️

Merhabalar kendim kadın doğum uzmanı aynı anda psikiyatri eğitimi almış ve yeni mezun bir doktorum. Sıkıntılarımız her kadında ortak. Benim dahi vardır. Anlatalım kurtulalım 😊
Anlatıp kurtulsak keşke ama olmuyor sadece anlık bir rahatlama anlatmak başka faydası yok. Almış olduğunuz eğitimler doğrultusunda sizin önerileriniz nedir siz bize anlatın belki ben dahil Burdaki birçok arkadaşımıza yardımcı olabilecek şeylerdir.

Anlatıp kurtulsak keşke ama olmuyor sadece anlık bir rahatlama anlatmak başka faydası yok. Almış olduğunuz eğitimler doğrultusunda sizin önerileriniz nedir siz bize anlatın belki ben dahil Burdaki birçok arkadaşımıza yardımcı olabilecek şeylerdir.
Kendi kaynanama çözüm bulamamakla birlikte hareketleri değişti iyileşti gerçi ama gene beni sevmiyor 😁 aile içi iletişim, çocuk psikolojisi, genel olarak aile terapistliği denilebilir. Eş arkadaş vs sıkıntılı konularda yardımcı olmaya çalışıyorum. Dediğim gibi asıl mesleğim bu olmamakla birlikte sadece okulu okudum. Hiçbir deneyimim de yok. Ama az çok bilgim ve tecrübem var.

özellikle bayanların duygusal yapılarını göz önune aldıgımızda burada paylasabilecegımız coksey oldugunu dusunuyorum. cunku evlılıkten ıs hayatına kadar ınce dusunceye sahıp bız bayanların herseyı kafaya cok takma huyumuz var ne yazıkkı.buradan bunları paylasıp hatta birbirimize doktor önerisinde psikolog vb önerılerınde ve trcrubelerımızın paylasımında bulunursak bence daha saglıklı ve guclu bireyler olabiliriz. bence hemen baslayalım .kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3
Bende bişey olunca çok heyecan yapiyorum terliyorum 😔yani herşeyi olağan karsilayamiyorum.sanki icimde hep bir his var sürekli telasliyim bazende çok sakin bir anim bir animi tutmuyor bir an çok neseliyken bes dk sonra mutsuz hissedebiliyorum

piskolojim çok bozuk sevgilimden ayrıldıktan sonra oldu aklıma birşey olursam kötü hastalığım olursa ölüm gibi korkular geliyor nasıl atlatıcam bilmiyorum ilaç kullanıyorum

arkdşlr ilaç almak yerine kendinizi bukadar yıpratmasanız.... onu düşün bunu düşün bir müddet sonra sinir uçlarımız yıpranıyor ve doktorların yaptığı ilaç yazıp yolluyorlar oda neden sinir uçları için bayanlar benim bir felsefem vardır herzamn savunduğum BEN BANA LAZIMIM ÖNCE BEN sizlerde öle olun ltfn hiçbirşey için kendinizi üzmeyin allah sağlık derdi vermesin yoksa inanın öbür sorunlar bir şekilde çözülür.unutmayın bayanlar önce biz ltfn arkadşlr kendinizi üzmeyin ve kendinize iyi davranın ...sevgiler
dediklerinde çok haklısın ama keske dedıgın gıbı kolay olsa her şey

Selamunaleykum ben 2 yıldır giyorum raporlu ilaclarim var Allah kimsenin başına vermesin önce kalp krizi diye doktor doktor gezdim hasta bakıyordum Teyze kollarimda öldü korktummu mu ne oldu anlamadim babam 39 yaşında Abim öldü morkta gördüm böyle olmadim ama hayatım nasıl anlatayım hep acı en acisida ilk atak tam öğle namazını eda ederken tuutu meğer atak geçirmiştim yalniz yasiyorum korkudn namaz kilamaz dua okuyamaz oldum sanki cenererim kitleniyordu şimde ilaclara mahkum yasiyorum

Psikiyatriste de gittim psikoloğa da.. Psikiyatristlerin hiç bir faydası olmadı, psikologlar çok yardımcı oldu.. Çocukluğumdan beri psikolojik yardım alırım..
aslında herşey insanın kendinde. Babam hep söylerdi, kötü zamanlarda kendini teselli ve teskin etmek

Selamunaleykum ben 2 yıldır giyorum raporlu ilaclarim var Allah kimsenin başına vermesin önce kalp krizi diye doktor doktor gezdim hasta bakıyordum Teyze kollarimda öldü korktummu mu ne oldu anlamadim babam 39 yaşında Abim öldü morkta gördüm böyle olmadim ama hayatım nasıl anlatayım hep acı en acisida ilk atak tam öğle namazını eda ederken tuutu meğer atak geçirmiştim yalniz yasiyorum korkudn namaz kilamaz dua okuyamaz oldum sanki cenererim kitleniyordu şimde ilaclara mahkum yasiyorum
hayatı ciddiye alma, bu hayat cok kisa ve insan doğasına ters.bosver gitsin. güzel ve küçük şeylere bak hayatta

2 kere gittim ama tekrar gitmem gerekiyor " vajinal usg aparatinda başkasından bulaşmış olan spermden gebe kalcakmisim düşüncesi yüzünden hayatım mahvoldu.((( Thread 'Vajinal ultrason' Vajinal ultrason )))
😭😭😭 Rabbim hepimize yardım etsin

Lise yıllarından belli başlayan psikolojik sorunlarım var son 2 yıldır da raporlu antidepresan kullanıyorum Çok zor yaşan bilir kendime söz verdim ilaça bağlı kalmayıp iyileşeceğim

özellikle bayanların duygusal yapılarını göz önune aldıgımızda burada paylasabilecegımız coksey oldugunu dusunuyorum. cunku evlılıkten ıs hayatına kadar ınce dusunceye sahıp bız bayanların herseyı kafaya cok takma huyumuz var ne yazıkkı.buradan bunları paylasıp hatta birbirimize doktor önerisinde psikolog vb önerılerınde ve trcrubelerımızın paylasımında bulunursak bence daha saglıklı ve guclu bireyler olabiliriz. bence hemen baslayalım .kaydirigubbakcemile5kaydirigubbakcemile3
çocukluktan gelen bir travmam vardı. zaten hangi birimizin yok ki :) bundan 1 sene önce tedavi gördüm, Yoğun depresif Anksiyete dediler .. yoğun ilaçlar TMS tedavisi vs. sonra bi anda ne gerek var ilaçlarımda ağır zaten dedim. Herşeyi yarıda kestim.
Bu zamanlar tekrar etmeye başladı hemde eskisinden de beter. Ataklar ile. Ben izmirdeyim. Nörona gidiyorum.İzmir de olan tatlişlerim var ise tavsiye ederim..

X