Psikolojik sıkıntım?

nurkz

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
38
5
20
Arkadaşlar yaklaşık 3 4 yıldır pdikolojik sorunlar yaşıyorum gerek ailem gerek okuldaki kişilerden zorbalık vs ailem tarafında hor görülme küçük düşürülme ve baskı onların istediği kişilik opmadığım için gittikçe takıntı yaptılar beni ve son 2 yıldır içime kapanık biri oldum artık eskisi gibi düşübeniyorum sürekli annemle kavga ediyorum kendini övme baska anne bunu yapmaz bilmem ne bıktım keşke böyle dünyayya gelemsem diyorum beni takmıyolar ne kadar sözde kolay gelsede zor yaşayan bilir hafızam yerinde değil duygularımı hissedemiyorum insanlarla kobnuşamıyorum artık eskisi gibi mantıklı düşünmüyorum bazen diyorum acaba sürekli kavga sinirden beyindeki hücreler mi ölüyor böyle hafızamı yitirdim 1 dk önceki konuşulan şeyleri hatırlamıyorum b12 düşük değil 18 yaşımdayım ve gine onlar yüzünden geç yazıldım üniye geçemedim Allah beni acıların çocuğu olayım diye dünyaya verniş +ortaokulumdan beri zorbalandım tek tük arkadaşım vardı ama hep zorbalık psikolojik baskı hastalığım var diye zorbalandım yine ailem yüzünden de zorbaladılar sevgili yok dinci ailem var anlarsınız ve cidden nefret ediyorum yani keşke ölsem ya da benim yerime başkası gelseydi onlara göre hic yabımda olmadılar hep eleştirdiler okuldaki zorbalar+aileninde o zorbaları destekleyip eleştirileri 2 sebedir takıntılı stresli ve yalnızım beynimdeki fonksiyonlar nı kayboldu hücrelerim mi öldü diye düşünüyorum mantıklı düşüneniyorum beb ben değilim kimsem yok arkadaş 0 sevgili 0 aile baskısı aile tarafından alay edilme +çevre baskısı.

X