Psikolojim bozuldu eskdien gür olan saclarim simdi dökülüyo kel olcam yakinda :((((

Ruya1989

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Mayıs 2016
115
-20
34
Lütfen yardim edin nolur.. saclarim eskdien cok asiri gürdü inanilmaz di gercekten ince telliydi ama hizli uzardi ve asiri gürdü.... simdi ise yani yaklasik 5 seedir inceldi iyice baya bi yün gibi duruyo yumusaklar ama Uzamiyo sacimin üstünde herzaamn kücük kücük yeni yeni cikiyolar ama 5cm uzayip kopup geliyoalr bu durum beni mahvetti ya uzatmak istiyorum yaza kadar dügünüm olcak insAllah ama uzanmiyolar 2parmak kalinliginda topladigim zaman artik kizlarin saclarini gördükce imreniyorum :KK43:(((

Cildiyeciye gittim bsey yok dedi ama nereye baksam sac giyislerimde montumda nebilim isyerinde yerde masamin üsütnde heryerde odamda yatakda gercekten normal degil cok dökülüyo birde asiri kuru saclarim..

NOLUR YARDIM EDIN ESKI SACALRIMA KAVUSMAK ISTYIORUM:KK43:(((

Hayirli Cumalar

Lütfen yardim edin nolur.. saclarim eskdien cok asiri gürdü inanilmaz di gercekten ince telliydi ama hizli uzardi ve asiri gürdü.... simdi ise yani yaklasik 5 seedir inceldi iyice baya bi yün gibi duruyo yumusaklar ama Uzamiyo sacimin üstünde herzaamn kücük kücük yeni yeni cikiyolar ama 5cm uzayip kopup geliyoalr bu durum beni mahvetti ya uzatmak istiyorum yaza kadar dügünüm olcak insAllah ama uzanmiyolar 2parmak kalinliginda topladigim zaman artik kizlarin saclarini gördükce imreniyorum :KK43:(((

Cildiyeciye gittim bsey yok dedi ama nereye baksam sac giyislerimde montumda nebilim isyerinde yerde masamin üsütnde heryerde odamda yatakda gercekten normal degil cok dökülüyo birde asiri kuru saclarim..

NOLUR YARDIM EDIN ESKI SACALRIMA KAVUSMAK ISTYIORUM:KK43:(((

Hayirli Cumalar

kan tahlili yaptırın önce.. demir eksikliği ya da b12 eksikliğinden kaynaklanabilir. bunun yanında saça iyi gelen kürler var bunları da harici olarak uygulayabilirsiniz ama önce tahlil yaptırın sonuçlara göre ilerlersiniz.

Cok zaman gecmis ama yazayim. Ecaneye git sac icin vitamin istiyorum de o verir zaten 2 3 tane vitamin veriyor sampuanin icine kat azar azar sampuanin bitkisel olsun bu arada aktardan da sac bakim yagi al bakim yap.

X