Pudra deyip geçmeyin...

Teri engelliyor daha temiz hissediyorum ben. Bide epilasyondan öncede kullanıyorum ayrıca yüzüme agda yaptrmadan öncede cilde verilen zararı daha aza indiriyor
ben ter için her banyo sonrası karbonat sürüyorum ve çok rahat koku ve fazla ter olmuyor. sağlıksız olduğunu da düşünmüyorum. tüm rolon ve deoderontlara elveda ettim

evet ,epilatör kullanıyorum
10 seneden fazla oldu kullanmıyorum. O zamanlar çok batık yapmıştı bende. Tefal in iyi bir modelini kullanıyordum.
Ağdaya başladım daha sonra. Ama şimdi ona da çocuklardan dolayı gitmek zor geliyor.
Tekrar almak istiyorum epilatör ama eskisi gibi gıcık mı?
Mesela bir bacak alana kadar verem olurdum. Cimbizlari güçlü ve hızlı değildi. Ayrıca azdı. O zamana göre pahalı olmasına rağmen çok uzun sürerdi tüyleri almak.
350-400 liralık bir kaç iyi model gördüm onlar da eskisi gibi midir sizce?
Philips almak istiyorum bu arada.

10 seneden fazla oldu kullanmıyorum. O zamanlar çok batık yapmıştı bende. Tefal in iyi bir modelini kullanıyordum.
Ağdaya başladım daha sonra. Ama şimdi ona da çocuklardan dolayı gitmek zor geliyor.
Tekrar almak istiyorum epilatör ama eskisi gibi gıcık mı?
Mesela bir bacak alana kadar verem olurdum. Cimbizlari güçlü ve hızlı değildi. Ayrıca azdı. O zamana göre pahalı olmasına rağmen çok uzun sürerdi tüyleri almak.
350-400 liralık bir kaç iyi model gördüm onlar da eskisi gibi midir sizce?
Philips almak istiyorum bu arada.
Ben sanırım 20 yıllık olan bir Philips kullanıyorum ve hala memnunum,belki alıştığımdan belki de iyisini görmediğimden.
İlk 5 dk tabi ki gıcık ediyor hep,ama sonra çabucak bitiyor.

bu yorumuna katulıyorım xnm bnxede doktorda söylemişti bana kansere sebep sye

Gülsuyu ve bebek pudrası maskesi cilt bakımı ve sivilceler için çok faydalı. Tavsiye ederim.

X