Pudra, Fondöten, Kapatıcılar PUDRAM KIRILDI

Sizin gözünüzde okunur değerde olabilmesi için aldatılması, aldatması vb şeyler mi olması gerekiyor. Yorum yaparken dalga geçme hakkını kim veriyor sizlere anlamıyorum. Cevap yazmadan geçin o zaman.

dimi insanın ciğeri yanıyor resmen.
isteyen kızsın ama evet bunu küçümsüyorum bir de acil falan yazmış
allahım ya insanların ne dertleri var benim içim yanıyor bu konuyu gördüm sinir oldum
BELKİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ. 50 LİRAYI VERİP 1 HAFTA KULLANDIKTAN SONRA KIRILIRSA ACİL YAZMAZ MISIN? SENİN DERTLERİN BİZİ DAHA DOĞRUSU BENİ İLGİLENDİRMEZ. BENİM DE ŞİMDİLİK DERDİM BU SANANE. İSTEMİYORSAN YORUM YAZMAYABİLİRSİN. SENİN DÜŞÜNCEN SANA KALSIN İSTEMEZ.

Sağol ben hiç bir konuyu küçümsemem sadece şu zar ,kızlık konularına uyuz oluyorum hepimiz bilgilendik iyi oldu çalışan bakımlı kadın mutlaka far kullanıyor tabi cemaat üyelerine buda günah
TAMAM SANA ÖZELDEN MESAJ ATARIM :) :KK66:

BELKİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ. 50 LİRAYI VERİP 1 HAFTA KULLANDIKTAN SONRA KIRILIRSA ACİL YAZMAZ MISIN? SENİN DERTLERİN BİZİ DAHA DOĞRUSU BENİ İLGİLENDİRMEZ. BENİM DE ŞİMDİLİK DERDİM BU SANANE. İSTEMİYORSAN YORUM YAZMAYABİLİRSİN. SENİN DÜŞÜNCEN SANA KALSIN İSTEMEZ.
ama konunuzun yeri burası değil işte..
bdv bölüm kuralları
1- Hertürlü Dini ve Siyasi konu ve yorum yasaktır.

2- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, büyülerle ilgili konu açmak yasaktır.

3- Açtığınız bir konunun devamı niteliğinde Kaynana bölüm-1, çekim 2, kayınpeder bölüm-3 tarzı konular açmak yasaktır, devam niteliği olan konular derhal kapatılır.

4- Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu?(resimli), arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi(resimli), orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerde aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır, açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu kapatılır, ısrarcı olursa ceza alır. Hele bu bölüm daha çok okunuyor deyip diş taşını bile buraya yazanlara hiç af yok.

Lütfen her aklınıza gelen konuyu buraya açmayın, ilgili bölümlere açın

ama konunuzun yeri burası değil işte..
bdv bölüm kuralları
1- Hertürlü Dini ve Siyasi konu ve yorum yasaktır.

2- Karabasan, cin, peri, 3-5 harfliler, öcüler, böcüler, büyülerle ilgili konu açmak yasaktır.

3- Açtığınız bir konunun devamı niteliğinde Kaynana bölüm-1, çekim 2, kayınpeder bölüm-3 tarzı konular açmak yasaktır, devam niteliği olan konular derhal kapatılır.

4- Burası Bir Derdim Var bölümüdür, canınızın sıkıldığı, üzüldüğünüz, dertlendiğiniz ve çare aradığınız her konuyu buraya açabilirsiniz fakat "saçımı ne renk boyamalıyım, karamel mi fındık kabuğu mu?(resimli), arkadaşımın kuzeninin amcasının kızının görümcesinin düğününde abiye giyeceğim sizce hangisi(resimli), orta sehpa mı konsol mu acaba hangisini alayım karar veremedim, koltuk altı kıllarım, kaşımı nerde aldırayım, gebe miyim test yaptım baksanıza, Küçükbakkalköy'de kuaför önerisi vs vs bölümle alakası olmayan konular açılması yasaktır, açan üye bilmeden bir sefer açmışsa taşınır ama her aklına geleni bu bölüme açmayı adet haline getirmişse bölümle ilgisiz konusu kapatılır, ısrarcı olursa ceza alır. Hele bu bölüm daha çok okunuyor deyip diş taşını bile buraya yazanlara hiç af yok.

Lütfen her aklınıza gelen konuyu buraya açmayın, ilgili bölümlere açın
LAFIM SANA DEĞİL :)

[QUO1, post: 36520752, member: 158459"]Kimyacımısın kozmetikcimi? Alkol cilde iyi gelirmi ki?[/QUOTE]
Ben bolumum geregi zilyob cesit kimya dersi almis biri olarak soyliyim alkol ucucudur cildinize alkol suruyo olmicaksiniz. Sadece kirilan pudrayi yapistirip fixlemeye yarayacak sonrasında alkol zaten ucacak. Zarardan cok yarari var dezenfekte eder yani arkadaslar hakli. Kirilan makyaj malzemelerini tekrar eski haline getirmek icin alkol kullaniliyor

[QUO1, post: 36520752, member: 158459"]Kimyacımısın kozmetikcimi? Alkol cilde iyi gelirmi ki?[/QUOTE]
Ben bolumum geregi zilyon cesit kimya dersi almis biri olarak soyliyim alkol ucucudur cildinize alkol suruyo olmicaksiniz. Sadece kirilan pudrayi yapistirip fixlemeye yarayacak sonrasında alkol zaten ucacak. Zarardan cok yarari var dezenfekte eder yani arkadaslar hakli. Kirilan makyaj malzemelerini tekrar eski haline getirmek icin alkol kullaniliyor

X