pufpuff'un butiği/satilmistir

pufpuff

Tam bir terazi ♎️ Serdar Ortaç delisi 🎧
Pro Üye
21 Aralık 2012
10.874
5.410
36
Merhaba arkadaşlar.. Günlük kıyafetlerimi/el yapımı takılarımı vs satıyorum.. Aşağıya ürün detayları ile ilgili bilgileri de yazarak resimli olarak ekleyeceğim.. Fakat resim ekleme sınırı olduğu için her açıdan görüntüyü ekleyemiyorum, ilgilenen olursa detaylı resim gönderebilirim..
(Kargo alıcıya aittir...)

Ürün 1 :

38-40-42 bedene uygun el örgüsü lizöz çok temizdir ve çok az kullanılmıştır..

Fiyat : 40 TL

liz1.jpg
liz2.jpg

Ürün 2 :

38 beden boyundan bağlamalı desenli elbisemiz sadece bir kaç kez giyildi.. çok temizdir.. ünlü bir markanındır..

Fiyat : 50 TL

LEO1.jpg
LEO3.jpg
LEO4.jpg

Ürün 3 :

42 beden beyaz geceliğimiz etiketi bile üzerindedir, gecelik sevmediğim için hiç giyilmedi..

Fiyat : 30 TL

BEY1.jpg
BEY2.jpg

Ürün 4 :

38 beden tunik ve taytımızın etiketi üzerinde yok, almıştım ama hiç giyilmedi.. İster birlikte, ister ayrı ayrı da elbise olarak kullanılabiliyor..

tayt1.jpg
tayt2.jpg

Ürün 5 :

XL beden siyah gri elbisemiz trikodur.. Üst bedenin önü ve arkası V şeklindedir.. Kolları yarasa koldur.. Sadece bir kaç defa giyildi, temizdir.. Ünlü bir markanındır..

Fiyat : 45 TL

V1.jpg
V2.jpg
V3.jpg

Ürün 6 :

M beden kırmızı çizgili geceliğimizin önünde kedi figürü vardır.. Üzerinde etiketi yok fakat yine gecelik sevmediğimden hiç giyilmedi..

ked1.jpg
ked2.jpg

Ürün 7 :

40 beden yazlık elbisemiz sadece 1 kez giyildi ve temizdir.. Kolları dirseğe kadar uzun ve hafif transparandır.. Etek kısmında hareketlilik vardır..

SİY1.jpg
SİY2.jpg

Ürün 8 :

M beden yazlık elbisemiz belden lastiklidir.. Göğüs kısmından elbise boyu kadar uzanan hareketliliği vardır.. Alt kısım astarlı, üst kısım astarsızdır.. Polyester kumaştır ve sadece bir kaç kez giyilmiştir.. Temizdir.. Ünlü bir markanındır..

LA1.jpg
LA2.jpg
LA3.jpg

Ürün 9 :

40 beden yazlık elbisemiz hem omuzdan, hem boyundan askılıdır.. Göğüs detayı hafif V şeklinde olup, fermuarı arkadan bele kadardır.. Sadece 2-3 defa giyildi, temizdir..

M1.jpg
M2.jpg

Ürün 10 :

L beden bej rengi elbisemiz boğazlıdır, hafif likralıdır.. Elbisenin tamamı simlidir.. Sadece 2-3 defa giyildi, temizdir.. Markadır..

Fiyat : 50 TL

sim1.jpg

Ürün 11 :

40 beden beyaz üzerine mavi çiçek desenli elbisemiz %100 pamuklu ve kotondur.. Belinde kendi kumaşından kemer detayı vardır, fermuarı sol yandadır.. Göğüs hizasında da yaklaşık bele kadar inen düğmeleri vardır.. Sadece bir kaç defa giyildi, temizdir.

EL1.jpg

Ürün 12 :

40 beden pembe çiçekli elbisemiz sadece 1-2 defa giyilmiştir.. Temizdir..

PEMBE1.jpg

Ürün 13 :

40-42 beden arası elbisemiz markadır ve sol yandan fermuarlıdır.. Sadece bir kaç defa giyilmiştir, hiç bir hasar yoktur çok temizdir.. Markadır..

ELB1.jpg
ELB2.jpg

Ürün 14 :

40 beden askılı yazlık elbisemiz siyah üzerine desenlidir.. İnce askılı olup, göğüs hizasında hareketlilik vardır.. Etek boyu diz hizasındadır..

ASK1.jpg

Ürün 15 :

M beden fuşya renk ceketimizin etiketi üzerinde değil ama hiç giyilmedi.. Markadır ve temizdir..

CEK1.jpg

Son düzenleme:
slm cnm. fuşya ceketi, ek'te fotosunu gönderdiğim çok çok az giyilmiş 40 beden twist marka ceket ile takas eder misin? ben bu ceketi soranlara 50 demiştim ama sana indirim yapmış oluyorum :)

Eklentiler

• foto (4).JPG
    foto (4).JPG
    83,1 KB · Görüntüleme: 96
slm cnm. fuşya ceketi, ek'te fotosunu gönderdiğim çok çok az giyilmiş 40 beden twist marka ceket ile takas eder misin? ben bu ceketi soranlara 50 demiştim ama sana indirim yapmış oluyorum :)

Sattıklarımın hemen hemen hepsini beden sorunu yüzünden satıyoum zaten..doğumdan sonra kilo aldım ve hâlâ vermekle uğraşıyorum..o yüzden şu an 40-42 beden bana mümkün değil olmuyor..o yüzden takas düşünmüyorum canım..

Ürün 14 ve Ürün 15 satılmıştır...

X