Cilt Bakımı Ürünleri Pürüzsüz bir cilt için Elizabeth Arden Superstart favorimdir!

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

busrabesraz

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2015
6
0
39
Merhabalar;
Daha önce yurtdışından getirterek kullandığım bir üründü Elizabeth Arden SUPERSTART Skin Renewal Booster. Duydum ki artık Türkiye’de de kolaylıkla bulabilecekmişiz! Hal böyle olunca sizi de bu üründen haberdar etmek istedim.
Cilt bakımı için bir sürü ürün denedim ama Superstart kadar pürüzsüz bir görüntü elde edemedim. Hem de bitkisel. Deniz rezenesi ve keten tohumu özleri içeren formülüyle cildin sağlıklı görünüme kavuşmasına yardımcı oluyor ve cildin nem tutma özelliklerini güçlendiriyor. Böylece cildiniz esnek, tazelenmiş ve diğer cilt bakım ürünlerinin sağlayacağı dönüşüme hazır hale geliyor.
Elizabeth Arden’in güçlü kişiliğini okuyup hayran olunca markaya daha da sempati kazandım!
1900'lü yılların başında New York'ta tüm dükkanların kapıları siyaha boyanırken, Arden SPA'sının kapısını kırmızıya boyamış ve özgünlüğünü göstermiş.
Markanın öne çıkan ürünleri ise "Anti-Aging" kategorisi... Yani tam benlik :)
Misyonlarını; "Cildi maskelemek yerine doğal güzelliğini açığa çıkartıyoruz. Ürünlerimiz gücünü doğa ile bilimin el ele vermesinden alıyor" diye özetliyorlar.
Ne diyeyim bence başarmışlar da, tavsiyemdir hanımlar!

X