Rabbim için bir bakın çok caresezim?

Bence evlilikte yalan olmaz. Bekaretini diktirip insanları kandıranlardan farkınız yok benim gözümde. Ha sanmayınki bunu bir iffett (o ne demekse) meselesi gördüğüm için böyle diyorum.. Asıl namus, dürüstlük doğruluktur bence.. Yalanla başlayan bir evlilikten hiçbir nane olmaz.. Ayrıca çok bağnaz bi bakış açınız var hem eş adayınızın hem de sizin.. Bu çağda böyle muhabbetleri benim içim kaldırmıyo.. Hala bu noktada olan insanlara çok acıyorum doğrusu.. Anneniz çok doğru demiş bence de Allah'a sığının ama yaşadıklarınızdan değil akıl fikir versin falan diye..
+1

Hayırli aksamlar kadınlar kulubu üyeleri buralarda eski sayılmaz yeniyim daha önce bir konu acmisimdir. Konuya geleyim kimseyi bunalıma sokmadan genç kizligimi biraz aykırı geçti eğlenmeyi seven geceleri çıkan bir kızdım . Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. ama gerisi boş 3 kisile yanlış iliskiler yasadim bir tanesi malesef ve malesef anal iliski oldu bir tanesi ilede oral dedigimiz şey hatirladikca kendimden gençliğimden nefret ediyorum tövbe ler etdim Allah biliyor ya çok pismanim sonra nisanlim girdi hayatıma ben bakıreyim ama o bakır değil ama bu mevzularlaran nefret eder ve bana sordu geçti mi başından bole bişi diye ben kaldgmetdgm sevstgm oldu ama o şeyler olmadı dedim zaten varsa evlnmylm demsti bu Yalanla yaşamak çok zor 2 ay sonra dugunum var ama ben aşığım bu adama erkek yapar hata sonucta ama bayan iffetni korusun ben normal sex yasadim o oral anal bilmrm ne bana ters diyor kahroluyorum her geçen gün anneme anlatdim . Allaha Sığın anlatma diyor ama içimdeki bu şey beni öldürüyor nolur bana biraz fikir verin kendimden iğreniyorum :KK43:
Anlatmak zorunda değilsin o hayatinda degilken olms bu seninle allah arasında bisey hesap verecegin tek kisi allah tovbenide etmssn

Bu nedir arkadaş, yaşanmış geçmiş ileriye bak ayrıca erkek yapar sonuçta ne demek ? seninki iğrençlik oluyor onunki neden olmuyor ? Erkek arkadaşının sorması ayrıca iğrenç bir durum.

Yav bacım yapma etme ya.Adam kimbilir senden önce kaç kişiyle takıldı çoktan unuttu gitti sen neden bunu kendine yük yapıyosun ki.Şu erkek yapar hata olur diyen erkeklerede öyle kılım kii!!Çıldırıyorum ya sizin beraber olduklarınızda kadın bu iş tek kişi yapılmıyo ki abi 2 kişiyle yapılıyo madem erkek yapar gidin erkek erkeğe yapın o zaman napıyosanız bu ne iki yüzlülük ya.Ve sen böyle biriyle evlenip yuva kurmayı düşünüyosun hatta üstüne bunu kendine dert ediyosun e ne diyim ki pes vallahi pes!

Bu kız fake kesinlikle. Diğer konularına baktım yok 4 ay sonra evlenicem yok öyle yok böyle. Konular arasında bağlantı yok. Tarihler uyuşmuyor

Bu zihniyetteki bir erkekte böyle birini hakediyor.kendisi yapınca sorun yok ama evleneceği kız tertemiz olmalı ya nişanlının birlikte olduğu kız ne olacak!! Bence hiç vicdan yapma ve ona hiçbirşey anlatma nişanlın senin dürüstlüğünü haketmiyor onun tek isteği bekaret ve sende bakiresin sorun yok

Yalancının mumu yatsıya kadar yanar sözünü unutma yaptıkların ağzından dökülür veya ortaya çıkarsa daha acı olucak erkek yapar kadın yapamaz diye bir şey yok kadında da erkekte de iffet olucak namus her insanın harcı değil tövbe etmişsin Allaha kalmış ama ben bu adamla yürüceğini inan ki düşünmüyorum

Kendi herseyi yaşamış ama evleneceği kız bakire olacakmis bak sen beyimize.. Bi kere bu düsuncesine itiraz etmeliydin ne munasebet diye... sen de pişman olmuşsun bundan sonrasi icin dua et eski defterleri kapat geçmişte yasamak seni uzmekten başka ise yaramaz

Lütfen bahsetme hiçbişeyinden. Benim başıma 10yasnda bi iş getirildi bende bahsetmiştim. 5yıllık evliyim. Ve gecen sene yüzüme vurdu. Sakın bahsrtme.

Bahsetme zaten tövbe etmisin bazi şeyler saklanmali canim huzur için kendisi de bakir değilmiş zaten boşver.
Ayiplarinizi örtün demiş Rabbim yani herşeyi soylemene gerek yok canim huzurun için bunu yap.

Ama o sadece normal ilisk yasamis oral gibi bişi değil ki
Yav bu işin töbe oralı analımı olur zaten yazdığını anlayana kadar anm a ağladı sen şimdi seks yaptım mi diyorsun yapmadın mı. Bunu soran adamlardan nefret ediyorum ya yürekli adam kadını yapacağı insana bunu ima bile etmemeli. Sen bu kadar kahroluyorsun afedersin o öküz açık açık söylüyor seni kaybetme korkusu olmadan.

X