Rabbim için bir bakın çok caresezim?

Hic bir sey soyleme. Ne yaşadıysan yaşandı bitti. Hesabın Allahla senin aranda. Anlatma. Cunku anlatinca kendileri ne halt ederse etsinler kadın yapmamalı diyorlar. Bizde de tam tersi. Ben her seyi yasadim. Gördüm gecirdim. Esimden yana oyle bir sey yok. Zaten esimin ilk sevgilisiydim. O benim kacincim inan hatirlamiyorum. Ama vicdan azabı da cekmiyorum. Yine olsa yine yaşardım. Kendimi tanıyorum çünkü. Tek pismanligim evlenmeden once esimle birlikte olmamak. Onu da deneseydim iyiydi. Hahahahaha. :) Bosver tatlim kendi her halti yeyip karsisindakinde masumiyet arayan birine hicbir aciklama yapmak zorunda degilsin. Benim erkek kardeslerim bile biliyor onceki hayatımı. Gayet normal karsilamislardi. Kadinlar hayvam degiller. Ne kadar erkek varsa o kadar da kadın var ve cinsellik sadece "çüküm var benim, erkaaaam la beeeen" diyen ayıların sahip olduğu bir dürtü değildir. Takma kafana bunları.
Vazgectim evlenme bu adamla. Neden diye sorarsan tekrar bi okudum yazdıklarını. Basindan boyle bir sey geçti mi diye sormus. Afedersin ama ben bu adama "vay ayı vay" derdim yani. Kadina bu sorulur mu ya! Cok igrenc. Istersem yatarim istersem kalkarım, kime ne! Yani senin bunu duydugunda o ilişkiyi bitirmen gerekirdi. Cok igrenc bir soru bu! Kimseden duymadım şükür. Hele esimden assslaaaa. Kimseyle sevgili oldun mu diye dahi sormadı. Esime yalan soylemedim bu konuda. Ama hicbirseyi de anlatmadım. Durduk yere gecmisi acmanin manası nedir yani? Geçmiş, geçmişte kalmistir. Bu soruyu sorman onurumu kırdı de ayrıl. Satılık mal değilsin sen. Kendine deger ver biraz. Aska degil.

Hayırli aksamlar kadınlar kulubu üyeleri buralarda eski sayılmaz yeniyim daha önce bir konu acmisimdir. Konuya geleyim kimseyi bunalıma sokmadan genç kizligimi biraz aykırı geçti eğlenmeyi seven geceleri çıkan bir kızdım . Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. ama gerisi boş 3 kisile yanlış iliskiler yasadim bir tanesi malesef ve malesef anal iliski oldu bir tanesi ilede oral dedigimiz şey hatirladikca kendimden gençliğimden nefret ediyorum tövbe ler etdim Allah biliyor ya çok pismanim sonra nisanlim girdi hayatıma ben bakıreyim ama o bakır değil ama bu mevzularlaran nefret eder ve bana sordu geçti mi başından bole bişi diye ben kaldgmetdgm sevstgm oldu ama o şeyler olmadı dedim zaten varsa evlnmylm demsti bu Yalanla yaşamak çok zor 2 ay sonra dugunum var ama ben aşığım bu adama erkek yapar hata sonucta ama bayan iffetni korusun ben normal sex yasadim o oral anal bilmrm ne bana ters diyor kahroluyorum her geçen gün anneme anlatdim . Allaha Sığın anlatma diyor ama içimdeki bu şey beni öldürüyor nolur bana biraz fikir verin kendimden iğreniyorum :KK43:

bence söyle
en ince detayına kadar değil tabi ama söyle
her ne kadar adamı haklı bulmasam da bu konuya takık olduğu belli
eğer gerçekten hiçbir şey yaşamamış birini arıyorsa onu kandırmak doğru olmaz
öyle bir kere değil, defalarca sormuş
sormasaydı, söylemezdin ama inatla sormuş işte

bir taraftan tövbeler ederken, bir taraftan insan kandırmak gibi bir şeye girme bence
seni gerçekten seviyorsa olduğun gibi kabul etsin
sen de karşısında ezilip büzülme, o kozu ona verme!!!
(kendisi de yapmış, o zaman o da ezilip büzülsün)

seviyorsun, aşıksın diye, bu konuya bu kadar takık birini kandırma hakkına sahip değilsin bence
herkesin değer yargıları (ama doğru ama yanlış) farklı işte

Rabbim icin okuyun,
Allah rizasi icin okuyun, diye baslik mi olur konularinizin basliklari hep boyle
İnsanlarin vicdani duygularini somuruyosunuz yani pes. İcerikle baslik da cok uyumsuz her anlamdan.

Ben de hiç sevmiyorum nedir bu böyle dilenci gibi yalvarırım okuyun aşlah rızası için okuyun....başlığa bakarken içim sıkılıyor

Offfff
Bu sizin adamlara gökten ekstra ayet mi indi? Erkek yapar zina değildir diye.
Siz evlenip çoğalmayin Allah kitap aşkına çocuk yetiştirmeyin
Bi bitmediniz!

Ben de hiç sevmiyorum nedir bu böyle dilenci gibi yalvarırım okuyun aşlah rızası için okuyun....başlığa bakarken içim sıkılıyor
:KK70: birde konunun icerigiyle allah rizasinin alakasi yok
Digerinde de ameliyat olmus Allah rizasi icin acil diye baslik.
Zaten cogu kisi baslik bulamadim,bir bakin, kizlar acil, lutfen okuyun yaziyordu. Guya baslik olacak. Simdi birde bu cikti Allah rizasi icin

Kadınların bu konuda yaşadığı gereksiz 'eziklik' bitmedikçe, erkeklerin ve toplumun bu konudaki ikiyüzlülüğü hiç bitmeyecek maalesef..

Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. [/QUOTbu söyleminiz bana biraz itici geldi. Anlattiklariniza bakilirsa iffet olarak algiladiginiz şey bi tek kızlık zariniz. Yani o bozulmus olsaydi iffetinizi koruyamamis mi olacaktiniz yada baska bi soylemle yasadiklarinizdan sonra bakireliginizin hala devam etmesi iffetli oldugunuzu mu gosteriyor. Kusura bakmayin sadece sizin soylediklerinize gore yorumladim. Gelelim asil konuya nisanliniz her halti yesin o kendinden nefret etmesin siz yasadiklarinizdan oturu kendinizden nefret edin oldu gözlerim doldu. sirf erkek oldugu icin iffetli mi olmus oluyor. Yapmayin ya bu haksizligi kendinize yapmayin. Erkek yada kadin olarak degerlendirilmek yerine insan olarak sizi degerlendirmeleri konusunda israr ci olun. Ve anlatmayin o sizin özeliniz bu kadar basit. Eger birgun hesap verilecekse mahserde zaten hesabini vereceksiniz.

Bu konuşmaları, bu tarz şeyler yapmışsan öğrenmek ve yaptığında da seni kabul etmeyecekse yanlış yoldasın... Kandırmış aldatmış olursun onu...
Hayatındaki günahlar seni bağlar... Zaten yeterince vicdan yapmışsın, üzmüşsün kendini, tövbe etmişsin...Ya unutacaksın ya seni olduğun gibi hatalarınla sevecekse sevecek...

Bence geçmişinden nisanluna hiç bahsetmemeliydin yasamadim de gitsin onunda aklına soru işaretleri gelmez kendisi de temiz değilmiş zaten.. sen ovbeni et kimseye de bahsetme.. her gencin başına gelebilir böyle seyler

Hayırli aksamlar kadınlar kulubu üyeleri buralarda eski sayılmaz yeniyim daha önce bir konu acmisimdir. Konuya geleyim kimseyi bunalıma sokmadan genç kizligimi biraz aykırı geçti eğlenmeyi seven geceleri çıkan bir kızdım . Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. ama gerisi boş 3 kisile yanlış iliskiler yasadim bir tanesi malesef ve malesef anal iliski oldu bir tanesi ilede oral dedigimiz şey hatirladikca kendimden gençliğimden nefret ediyorum tövbe ler etdim Allah biliyor ya çok pismanim sonra nisanlim girdi hayatıma ben bakıreyim ama o bakır değil ama bu mevzularlaran nefret eder ve bana sordu geçti mi başından bole bişi diye ben kaldgmetdgm sevstgm oldu ama o şeyler olmadı dedim zaten varsa evlnmylm demsti bu Yalanla yaşamak çok zor 2 ay sonra dugunum var ama ben aşığım bu adama erkek yapar hata sonucta ama bayan iffetni korusun ben normal sex yasadim o oral anal bilmrm ne bana ters diyor kahroluyorum her geçen gün anneme anlatdim . Allaha Sığın anlatma diyor ama içimdeki bu şey beni öldürüyor nolur bana biraz fikir verin kendimden iğreniyorum :KK43:
neden kendınızden ıgrenıyorsunuz kı ben evlenmeden cınsellıgı kesfetmıstım eşimlede de uzun bır sure bırlıkte yasadık ve ılk gunden berı cınsellık hayatımızda ıdı oncesı de vardı ama kımse kımsenın gecmısını sorgulamadı bence cınsellık tü kaka bırsey değil yaşadığınız güzel anlar yanınıza kar kalır ama kendinizi pis günahkar vs hissetmeniz çok yanlış, kimseyede birşey açıklamak zorunda değilsiniz... beden sizin hayat sizin..!!

Birşey yaşadıysanız arkasında durun.
Herkesin düşüncesi kendisine , madem bu insan bunlara karşı olduğunu söylüyor.Kaybetmek pahasına da olsa dürüst olun.
Evliliğinizi yalan üzerine kurmayın.
Ayrıca erkek yapabilir diye bir ayet henüz inmedi.Bunu da belirteyim.

Hayatta yaptigin bazi seylerden elbette pişmanlık duysrsin. Çünkü biz insanız ve hatalar bizlere mahsus. Ama önemli olan hata olarak gördüğümüz seylerden ders almak ve tekrarlamamak
Bunlar bizi biz yapan şeylerdir. Ayrıca bunu sen hata olarak gördüğün için söylüyorum yoksa bir kadının cinsellik yaşaması bence bir hata değil kendi isteği doğrultusunda yasadiysa. Anal ilişki ise dinimizde zaten kesin çizgilerle altı çizilmiş yapılmaması gereken birşey elbette ama tövbe etmişsin af dilemissin. Rabbim kabul etsin insallah. Bence insanher ilişkisinde sifirlanir. Duyguları düşünceleri hisleri yaşadıkları hiç bir zaman bir oncekinde yaşadığı gibi değildir. Sen artık bambaşka bir yola girmissin. Kafanı bunlara takacagina ilişkinin yasayacagin güzel anlarin hayaline bırak kendini. Ve emin ol kimse cinsellik ile ilgili birşeyler yaşadı diye ne namusunu ne masumiyetini kaybetmez. Zira 1.5 2 yaşından itibaren küçücük bebekler bile cinsel dürtülerinikeşfetmeye başlıyor. O yüzden silkelen ve kendine gel
Yasadiklarin senin gizli kutundur. Bırak sana özel kalsın.

Tek koruyabildigim iffetim bakireligim oldu .. Ben en çok bu cümleye takıldım. İffet=bakirelik mi oluyor yani. Bu kadar basit değil tanımı emin ol.

Bence senin ailen ya da cevren psikolojini bitirmiş. Yorumlardan sonra merak edip, açtığın konulara baktım. Cidden hastalıklı yaklaşımların var, gideceğin yer psikiyatri.

İffet ile bakirelik anlayışınız nedir ? Yaşadıklarınızı sorgulamak kimsenin haddi değil elbette fakat bu yaşadıklarınızla iffet ile bakireliğiniz korunmuş mu oluyor ?? Asıl önemli olan kızlık zarının yırtılmamış olması mı ?

X