Rabbimin nimeti ve soğan kürü mucizesi ! Tarafımca test edildi, onaylandı ! :):):)

inanın öyle zamansız başladım ki... Aranızda doğ um kontrol hapı kullanan var mı bilmiyorum ama vücudu öyle bir yönetiyor ki hapları günlük saatiyle içiyorsun 21 gün bırakıyorsun yedi gün i,çinde kesin adet görüyorsun. Bu 21 gün değil o hapları bir hafta kullanıp bıraksan bile (ki bu kesinlikle önerilmez vücudun dengesini bozuyor çünkü denemeyin) bir hafta içinde adet görüyorsun işte ben 21 gün boyunca içilmesi gereken o hapı yarısında bıraktım dayanamıyordum çünkü artık yan etkileri çok fazla yansıdı bana. Bıraktım ve bırakır bırakmaz soğan kürüne başladım 15 gün içtim tam kaç gün sonra adet gördüm ben bilmiyorum ama ya bir hafta ya da en fazla onuncu günün sonunda adet gördüm. Insan karnı ağrıyor diye mutlu olur mu kızlar :)kullananlar bilir o ilaçlar ağrı olmasını da önler. Kullanıp memnun olanlar var ama bende yan etkisi çok fazla oldu. öyle güzel bir mucize ki ilaçsız adet olmuyordum ben. Ilk küre adet bitiminden 7 gün sonra başlayın. 15 gün sabredin için ne olursa olsun bırakmayın inanın ve içerken tiksinmeyin çünkü onda şifamız var o nimet biz kadınlar için çok büyük nimet.bizim şifamız onda saklı...

canım benım cok sevindim bu başlık için ve senin için.benım tam bugun dıane 35 im bitti beklıyorum suan adet olmayı. şimdi ben ilacı bırakıp soğan kürüne başlıcam ama şu 7 gün sonra başlama ve ıkıncı adete on gun kala yıne yapma mevzusunu anlayamadım bıtanem bı tam tarıhlı örneklı yazabılırmısın cok acıl :)) sımdı adetten 7 gun sora 15 gun yapıcam adet olucam sonra yıne aynı sekılmı devam ve ılacta kullanmıcam ya olmazsam yıne :KK43:(( glıforda kullanıyorum bıktım ya

kızlar dogum kontorle devam edıyımmı sogan kuru yaparken ????????

bence ikisini bir arada içme..ama evliysen eğer kontrol amaçlı içiyorsan o başka..
soğan suyunu düzenli içiyorsan adetini düzene sokacaktır ayrıca hapa gerek yok diye düşünüyorum..

bence ikisini bir arada içme..ama evliysen eğer kontrol amaçlı içiyorsan o başka..
soğan suyunu düzenli içiyorsan adetini düzene sokacaktır ayrıca hapa gerek yok diye düşünüyorum..

Teşekkür ederim , Bekarım herhangi bir korunma sebebim yok .. Şimdi dogum kontrol bıttı beklıyorum adetım gelsın 7 gun sonra baslıcam hemen sogan suyuna Rabbim İnşallah şifa verir 6 yıldır sıgara ıcıyordum bıraktım 4 gun oldu dahada içmem sırf yumurtalıklar düzelsin diye her yolu deniyorum..

Teşekkür ederim , Bekarım herhangi bir korunma sebebim yok .. Şimdi dogum kontrol bıttı beklıyorum adetım gelsın 7 gun sonra baslıcam hemen sogan suyuna Rabbim İnşallah şifa verir 6 yıldır sıgara ıcıyordum bıraktım 4 gun oldu dahada içmem sırf yumurtalıklar düzelsin diye her yolu deniyorum..

aynı durumdayız bende bekarım ve sırf adetlerim düzelsin diye uğraşıyorum..bakalım bende şuan adaçayı kürünü yapıyorum inş zamanında gelir bi dahakı ay :KK5:
amin inş Allah herkese şifa versin zor bi hastalık..
ayrıca sıgara durumuna da sevindim her yönden olumlu olacak bırakman tek yumurtlama değil :119:

doktora gittim bugün polip duruyor ama kistin yok olmuş dedi.:nazar:
çok şükür yeni başlamama rağmen hızlı bir gelişme soğan suyuna devam edeceğim tavsiye ederim.

Merhaba kızlar,

Bende cuma günü PCOS hastası olduğumu öğrendim. Vücudumda son 3-4 aydır anormal değişiklikler olmaya başlamıştı. Şüphelendim doktora gittim. 26 yaşındayım. Ergenlik çağını atlattım, ama yüzümde halen sivilceler var. Yüzümdeki sivilceler çok fazla değil, fakat gittikçe göğüs ve sırt çevresinde yayılıyorlardı. Tüylenme oluştu. Kilo verdiğim halde göbek çevrem genişledi. Sürekli bir yorgunluk hissi, sancılı regl dönemleri, reglimde büyük parça gelmesi vs vs... Bir sürü şey... En sonunda bi doktora gidip baktırayım dedim. Ve gittim... Yumurtalıklarında çok fazla kist var dedi. Bir sürü tahlil istedi. Tahlillerin birkaçını yaptırdım. Bu hafta diğerlerini de yaptıracağım. Bebek düşünmüyoruz henüz, şuan için sağlığım bebekten daha önemli eşim ve benim için. İlaç kullanmak istemiyorum. Soğan kürünü deneyeceğim. Ben alternatif tıbbın çok daha faydalı olduğunu düşünüyorum. Bugün akşam başlayacağım inşallah...

arkadaşlar Merhaba
Ben de bugün soğan kürüne başladım. İnşallah Allah ın izniyle bebek istiyoruz.:KK17:
Soğan kürü yaparken folic asit hapı içebilir miyiz? Dr bebek düşünüyorum deyince folik asit B vitamini vermişti. Bu konuda fikri olan var mı?

Arkadaşlar soğana başlayalı 3 gün oldu ilk kez ilaçsız adet oldum ağlıcaktım mutlulluktann :))) Herkese şifa versin Allah

Kızlar smear testi sonucunda rahim agzında yara cıktı acaba sogan kürünün faydası olurmu ? yarası olupta kullanan varmı? yara akıntı yapıyor haliyle arada kasıntıda oluyor? 15 günlük ilk kürü 3 ay önce uygulamıstım bebek ıcın ama 2.ye devam etmemıstım.şimdide yara cıktı :KK43:( bekarken hiç böyle sıkıntılarım yoktu benim yaa bi delik acıldımı rahim perte cıkıyo resmen bu ne bee :) bide adet sancımın evlenınce gecıcegını soylerlerdı hep ah o soyleyenlerı bı elime gecırsem şimdi :)Rabbim beterinden saklasın.

Çok geçmiş olsun canım inşallah en yakın zamanda bi bebişinde olur tamamen yüzün güler :KK66:

Kızlar ben dün gece bir bardak, bugün de akşam üstü 1 bardak soğan suyu içtim. Bugün öğle saatlerinde hafif lekelenmem oldu. Ardından, oturuyordum tam ayağa kalkarken sağ kasığıma bir ağrı saplandı, yemin ederim kıpırdayamadım yerimden, reglimde bile hiç bu kadar ağrım olmamıştı. Belim falan da ağrıyor sürekli, kasıklarımla birlikte. Birşeyler oluyor, ne olduğunu bilmiyorum ama doktorun vereceği o iğrenç ilâçlardansa, soğan suyu içmeyi tercih ederim. Devam edeceğim inşallah, iyi gelecek...

Kizlar pkolu olarak ben de 1 hafta sogan suyu ictim. 1.5 hafta sonra da adetim oldu. Bu kuru ne kadar kullanmaliyim acaba? Adetlerim duzene girer mi ki?

X