rahim ağzı kanseri

mahvoldum

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2024
15
23
18
merhaba herkese. annem rahim ağzı kanseri 3. evre olduğunu öğrendi. bundan önce hpv 16 18 pozitif çıkmıştı. çok ağlıyorum her şey tepetaklak oldu çok üzgünüm. annemde çok ağlıyor. doktor rahminin alınacağını söylemiş rahim ağzı kanseri 3. evre olup kurtulanlar var mı? ya da süreç nasıl işliyor onu kaybetmek istemiyorum

Merhaba, anneciğine şifa diliyorum. Güzel düşünün her şey güzel olsun. Ben düzeleceğine inanıyorum. Annene moral olmaya çalış sen ağladıkça o sana ayrı üzülüp ona da ayrı ağlayacak, güzel sonuçlarını duyuracağın günler yakın olsun🙏🌸

merhaba herkese. annem rahim ağzı kanseri 3. evre olduğunu öğrendi. bundan önce hpv 16 18 pozitif çıkmıştı. çok ağlıyorum her şey tepetaklak oldu çok üzgünüm. annemde çok ağlıyor. doktor rahminin alınacağını söylemiş rahim ağzı kanseri 3. evre olup kurtulanlar var mı? ya da süreç nasıl işliyor onu kaybetmek istemiyorum

Merhaba geçmiş olsun ameliyat dedilerse anneciğin için artı bende 3evre rahim ağzı kanseriyim benim tümörüm yassı hücreli olduğundan cerrahi işlemi seçmedi doktor radyoterapi kemoterapi ve brakiterapi olarak ilerledi tedavi sürecim 1ay oldu tedavim bitti 3aylık bekleme sürecindeyim anneciğin üzülmesin diyemiyorum bende anneyim ne kadar üzülmeyim desemde üzülüyorum annenin şansı ameliyat olabilecek olması sonrasındada koruma amaçlı radyoterapi ve kemotorepi verebilirler sonrası inşallah hayırlı haberler olacak anneler güçlüdür o gücüde evlatlarımızdan alırız canım sen güçlü durki anneciğinide umut olsun sormak istediğin olursa cevaplarım Allah hayırlı kalıcı şifalar versin

X