Rahim ağzı yarası yakımı sonrası

ikimiko0560

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Kasım 2023
2
1
36
İki ay önce özel bı muayenede rahim ağzı yarasini dondurttum.kanamam ve sol kasık ağrım olmasından dolayı başka doktora gittim o da yaranın yakılması gerektiğini söyledi.iki doktor da smear aldı temiz çıktı.yalniz yara yakildiktan bır ay sonra bile ara ara kanlı akıntım var çok değil ama arada sümüksü kanlı akıntım geliyor beni endişelendiriyor.artik çok bunaldım yardımcı olabilir misiniz

Ben de dondurttum ama kanama olmadı olmaz da ilişkiye falan mı girdiniz kanadı. yakmada kanama olabiliyormuş. İyileşiyordur ama enfeksiyon ihtimaline karşılık yinede bir doktora baktırın.

İki ay önce özel bı muayenede rahim ağzı yarasini dondurttum.kanamam ve sol kasık ağrım olmasından dolayı başka doktora gittim o da yaranın yakılması gerektiğini söyledi.iki doktor da smear aldı temiz çıktı.yalniz yara yakildiktan bır ay sonra bile ara ara kanlı akıntım var çok değil ama arada sümüksü kanlı akıntım geliyor beni endişelendiriyor.artik çok bunaldım yardımcı olabilir misiniz
Bende de büyük bir yara varmış birde rahim içinde kan gördü. Smear aldı kanser çıkacak diye çok korkuyorum . Sizin belirtiler neydi acaba

X