Premature Bebekler Rahim ağzı yetmezliği yüzünden erken doğum yapan var mı??

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Ben de öyle oluyorum.Kapıda sıramı beklerken bile aşırı panik halde oluyorum ve o gün mutlaka migrenim tutuyor stresten.Uzun zaman gitmeyince de korku sarıyor ne durumdayım acaba diye.En son arefe günü ayrıntılı için gitmiştim.Sonraki randevum 9 mayısta ve bir türlü geçmiyor.Bundan sonra arayı bu kadar açmayı düşünmüyorum.Stres yapıyor bende 😅
Ben de öyle tansiyonumu ölçüyorlar girmeden inanılmaz yüksek çıkıyor, çünkü çarpıntım oluyor beklerken hep. Bana da doktor 2 haftada 1 gel dedi ben 10 gün idare ediyorum ancak. Hatta ilk haftalar her hafta gittin🙈

Ben de öyle tansiyonumu ölçüyorlar girmeden inanılmaz yüksek çıkıyor, çünkü çarpıntım oluyor beklerken hep. Bana da doktor 2 haftada 1 gel dedi ben 10 gün idare ediyorum ancak. Hatta ilk haftalar her hafta gittin🙈
Ben de randevumu iki hafta sonrasına almadığıma çok pişman oldum.Normalde öyle olması gerekiyor galiba ama beni hep 1 ay sonra çağırıyor.Tabi Ben o kadar beklemiyordum ilk kez bu kadar uzun bir süre geçecek.

X