Rahim ağzı yetmezliği “serklaj” lütfen yorumlarınızı esirgemeyin💐

Evet çok ilgili alakalı evet geçtiğimiz muayenede çok ürküttü korktun üzüldüm ama gerçekle yüzleşmem lazım moralim bozulmasın diye göz ardı edemem söylenenler ortada bende ona göre sürecimi geçirmeye çalışıyorum. İlk duyduğumda hakikaten bir hafta gözümden yaş dinmedi... ama o şok hali geçti şükür ben inanıyorum inşallah güzel olacak benim nazlı kızım annesine Naz yapıyor bi dünyaya gelsin o parmaklığı ısıracağım 💕

Daha dün söyledi iki tane perinatoloji doktoru baktı, benim muayenemi yapanın hocasıymış o geldi baktı rahimde yapışıklık var kürtaj mı oldun dedi hayır normal doğum yaptım dedim. Myom ameliyatından önce rahim filmi çekilip çekilmediğini sordular çekildiğimi söyledim. O zaman ameliyattan sonra olmuş bu dediler. 3 Mayıs’ta detaylı ultrason için başka bir perinatoloğa gideceğim iki tane daha doktor buldum onlara da gideceğim ama sizde bilirsiniz normal kadın doğum doktoru mu perinatoloji uzmanı mı daha bilgili olur? O yüzden olabildiğince perinatoloji doktorlarını bulup gitmeye çalışıyorum
Perinatolog daha uzmanlaşmış oluyor diye biliyorum. Bence de perinatologtan devam edin.

Evet çok ilgili alakalı evet geçtiğimiz muayenede çok ürküttü korktun üzüldüm ama gerçekle yüzleşmem lazım moralim bozulmasın diye göz ardı edemem söylenenler ortada bende ona göre sürecimi geçirmeye çalışıyorum. İlk duyduğumda hakikaten bir hafta gözümden yaş dinmedi... ama o şok hali geçti şükür ben inanıyorum inşallah güzel olacak benim nazlı kızım annesine Naz yapıyor bi dünyaya gelsin o parmaklığı ısıracağım 💕
İsmini de Nazlı koyun tam olsun gerçekten 😁
İnşallah güzel sonuclanacak süreciniz, siz dua edin bol bol 🤗 simdi kacıncı haftadaydınız

Perinatoloji doktoru önceki muayenesinde ameliyat epikriz Raporunu getir demişti. Bize vermemişlerdi hiç. Hastaneyi aradım. Hem elden verilmediğini hemde e nabıza yüklenmediğini söyledim. Bana 1640 TL muayene ücreti verip alabilirsiniz dediler. Ne demek muayene olmayacaksınız ama bu ücreti ödeyeceksiniz dediler böyle bir mantık olabilir mi şok oldum. Bir Gün boyunca aradım biz sizi arayacağız deyip geçiştirdiler. En son anladıkları dilden konuşup yükselince şikayet edeceğim sizi 30 bin tl verdim bide üzerine vermek zorunda olduğunuz evrakı mı satıyorsunuz dedim. Tamam yüklüyoruz e nabıza eşinizde elden teslim Alabilir dediler. Dün yüklediler ama eşime hastanede yine evrakı satmaya çalışıp vermemişler. Ve daha neler neler...
şu sürecimi hayırlısıyla atlatayım düşünüyorum şikayet etmeyi ama şuan tamamen kızıma adapte olmaya çalışıyorum😍
Ticarethane resmen sağlık sektörü

İsmini de Nazlı koyun tam olsun gerçekten 😁
İnşallah güzel sonuclanacak süreciniz, siz dua edin bol bol 🤗 simdi kacıncı haftadaydınız
Kızımın adı Gökçe 💕 annesinin babasının kıymetlisi nazlıyı da çok istedim ama eşim bırakmadı :)) Rabbimin duası olsun hepimize her daim dualarındasınız🤲🏻 21+3 olduk çiçeğimle💞

Bende de beyaz akıntı oluyor hemen hemen her gün ya da gün aşırı.Ama çok az olduğu ve gebelik öncesinde de zaman zaman olduğu için çok önemsemedim. Doktorum da normal gördü bir şey demedi.Size doktorun ne dedi akıntıya ilgili. Sizinki fazla miydi acaba T tomm

Bende de beyaz akıntı oluyor hemen hemen her gün ya da gün aşırı.Ama çok az olduğu ve gebelik öncesinde de zaman zaman olduğu için çok önemsemedim. Doktorum da normal gördü bir şey demedi.Size doktorun ne dedi akıntıya ilgili. Sizinki fazla miydi acaba T tomm
Benim hergün var afedersin lavabo ihtiyacından sonra her sildiğimde gebelikten önce yoktu. Hatta dikişten öncesinde de yoktu. Beyaz bazende krem rengine dönüyordu. Rahimden 7 günlük fitil verdi dün ilk kez aldım çok fena yakıyor prospektüsüne baktım normalmiş yanma hissi

Bu akıntının olmaması gerekiyor dedi ilaç kullanıp kullanmadığımı sordu bu durumla alakalı Doktora durumumu söylediğimi ama önemli bişey değil dediğini söyledim. O akıntıyı kesmeliyiz dedi idrar tahlillerimi bi önceki muayenede istemişti temiz çıkmıştı çok şükür. 10 gün sonrası içim hastaneden çıkmadan yine idrar tahlili vermemi istedi.

Kızımın adı Gökçe 💕 annesinin babasının kıymetlisi nazlıyı da çok istedim ama eşim bırakmadı :)) Rabbimin duası olsun hepimize her daim dualarındasınız🤲🏻 21+3 olduk çiçeğimle💞
Gökçe ismini de çok güzel. Adıyla gelsin minnoş ☺

Bende hamileliğimin en basından beri beyaz akıntı oluyor. Ama şimdiye kadar hiç bi doktor sıkıntı olarak görmedi. Progestan kullandıgım zamanlarda daha da fazla oluyor yine bir sıkıntı dememişlerdi

Bende hamileliğimin en basından beri beyaz akıntı oluyor. Ama şimdiye kadar hiç bi doktor sıkıntı olarak görmedi. Progestan kullandıgım zamanlarda daha da fazla oluyor yine bir sıkıntı dememişlerdi
İçim rahatladı biraz.Arkadaşınki fazla olabilir ondandır belki de.benim çok az oluyor ama bu hafta yine de crp ve idrar tahlili yaptıracağım insallah

İçim rahatladı biraz.Arkadaşınki fazla olabilir ondandır belki de.benim çok az oluyor ama bu hafta yine de crp ve idrar tahlili yaptıracağım insallah
Benim çok geldiği zamanlarda oldu hatta erken dogum riski oldugu için acaba suyummu geldi diye düşünmüştüm o kadar cok 😅
Ama başlarda tüp bebek doktorum, şimdi ise suan gittigim doktor onlar haricinde iki yada üç doktora daha gitmiştim hiç biri sıkıntı olarak görmedi. Ama detay olarak koku varmı renk değişikliği var mı diye sordu hepsi olmadıgı için rahattım

Benim çok geldiği zamanlarda oldu hatta erken dogum riski oldugu için acaba suyummu geldi diye düşünmüştüm o kadar cok 😅
Ama başlarda tüp bebek doktorum, şimdi ise suan gittigim doktor onlar haricinde iki yada üç doktora daha gitmiştim hiç biri sıkıntı olarak görmedi. Ama detay olarak koku varmı renk değişikliği var mı diye sordu hepsi olmadıgı için rahattım
Bende de aynısı oldu bir sorun görmediler.insallah da yoktur 😊

X