Rahim filmi anestezili doktor durmadığımı söyledi ..

Balim1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2021
101
17
33
Bugün anestezili rahim filmi çektirdim . İlacı verdiler direkt uyudum . Sonrasında çıktığımda doktor durmadığımı defalarca tekrar anestezi verdiğini . Zorlamışım onları .. öyle dedi . Ben baygındım ne mana anlamadım yani .. aynı durumda olan var mı benim gibi … çok utandım öyle dince

Bugün anestezili rahim filmi çektirdim . İlacı verdiler direkt uyudum . Sonrasında çıktığımda doktor durmadığımı defalarca tekrar anestezi verdiğini . Zorlamışım onları .. öyle dedi . Ben baygındım ne mana anlamadım yani .. aynı durumda olan var mı benim gibi … çok utandım öyle dince
Nasıl yani… anestezili olunca durmama gibi bir şey olamaz ki. Uyuyorsun bildiğin. 2 kez çektirdim ikisinde de sorun yaşamadın

Ben de anlamadım . Zorluk çıkarmışım artık naptıysam bilmiyorum .inşallah konuşup bişeyler anlatmam derken uyuyorum sanıyorum ben de şaşırdım

Bende anesteziyi opu sırasında aldım doktorum elin kolun hiç doğru durmadı demişti. Anesteziliyken demekki az doz olunca hareket ediliyormuş sizinde öyle bişeydir. :)

İradeniz dışında gelişen durumlardan niye utanıyorsunuz? Uygun doz verilmemiş demek ki. Sizlik bir durum yok ki.

Nerede yaptırdınız

X