rahim filmi çekilecek olanlar burayaaa

defnedefnemsi

Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2014
38
2
34
Yaklaşık 1-5 yıldır cocuk düşünüyoruz olmadı çarşamba günü rahim filmi cektirecegim inş tupler tıkalı değildir rahim filmi cektiren var mı lütfen yazın

Yaklaşık 1-5 yıldır cocuk düşünüyoruz olmadı çarşamba günü rahim filmi cektirecegim inş tupler tıkalı değildir rahim filmi cektiren var mı lütfen yazın

canım ben çektirdim benimde 1.5 yıldı çektirdiğimde sorun çıkmadı aradan 3 4 ay geçti şimdi aşılama yapıldı İNŞALLAH tutar bebeğim hiç sıkıntı yapma tabi ki birazcık sancın oluyor ama değer on dk ya çıkıyor film 1 saate evindesin yumurta takibi yapıldı mı hiç ?
eşin sper testi yaptırdımı ?

Esimin degerleri gayet iyi 1kez yumurta çatlatma iğnesi oldum ama olmadi yani bugün regl oldum dr bu film cekilsin sonuca bakalım ona göre tedavi uygulariz dedi ama kafama bişey takıldı dr sordum dedim ki tüpler yikaliysa ne olur Tüp bebek dedi acikcasi sasirdim yani ondan once tuplerin açılması gerekmez mi yada aşılama falann bilmiyorum canım allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Esimin degerleri gayet iyi 1kez yumurta çatlatma iğnesi oldum ama olmadi yani bugün regl oldum dr bu film cekilsin sonuca bakalım ona göre tedavi uygulariz dedi ama kafama bişey takıldı dr sordum dedim ki tüpler yikaliysa ne olur Tüp bebek dedi acikcasi sasirdim yani ondan once tuplerin açılması gerekmez mi yada aşılama falann bilmiyorum canım allah isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin

Amin canım bende dr arıyorum da hangi dr gidiyorsun acaba

Izmirdeyim ben özel cankaya tıp hastanesine gideceğim her dr farklı bişey söylüyor inşallah iyi dr denk geliriz sen nereye gidiyorsun canım

Cnm mrb.
Ben gecen hafta anestezili cektirdim yarim saat surdu ve gittigim hastaneninde fiyati cok uygundu. Eger anestezili cektirmeyi dusunursen kesinlikle baskent unv. Tavsiye ederim

X