Rahim filmi çektirenler?

birisi111

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2022
384
115
Merhaba rahim filmi çektirenler var mı acaba?Özelde fiyatlar nasıl anestezili ve anestezisiz olarak fiyatları?Süreç nasıl ilerliyo?Devlet hastanesinde yakın zamana sıra verip çekiyolarmı?Bilgi verebilcek olan var mı şimdiden teşekkür ederim ☺️

Merhaba rahim filmi çektirenler var mı acaba?Özelde fiyatlar nasıl anestezili ve anestezisiz olarak fiyatları?Süreç nasıl ilerliyo?Devlet hastanesinde yakın zamana sıra verip çekiyolarmı?Bilgi verebilcek olan var mı şimdiden teşekkür ederim ☺️
Haftaya cektiricem dun gittim konusdum anestezisiz 2600müş anestezili +500 koyuyomus yani 3100 tl oluyomus doktorum anestezili cekelim dedi corluda ozel biyer

Ben geçen ayın 8inde özel hastanede anestezisiz 1000 tl ye çektirdim anestezili fiyatını bilmiyorum ama işlem çok kısa sürüyor ağrısı ise senin acı eşiğine bağlı benim çok yoktur dayanamam o yüzden benim zor geçti ama işlemden 10 dakika sonra hiç bir ağrın kalmıyor

Haftaya cektiricem dun gittim konusdum anestezisiz 2600müş anestezili +500 koyuyomus yani 3100 tl oluyomus doktorum anestezili cekelim dedi corluda ozel biyer
Ben özel hastanede anestezili 1500e çektirdim :) yarım saatte çekiliyor CD de verdiler doktor bana fotoğrafları da attı .

Ben yaşadığım şehirde 1700 fiyat aldım daha çektirmedim. Arkadaşım izmirde 3500 fiyat almış. Yani hastaneye göre değişiyor fiyatlar. Devlet hast. Çekiyorlar mı bilmiyorum ama üniversite hastanelerinde çekiliyor. Sıra olayıda o hastanenin yoğunluğuna göre değişir.

Ben yaşadığım şehirde 1700 fiyat aldım daha çektirmedim. Arkadaşım izmirde 3500 fiyat almış. Yani hastaneye göre değişiyor fiyatlar. Devlet hast. Çekiyorlar mı bilmiyorum ama üniversite hastanelerinde çekiliyor. Sıra olayıda o hastanenin yoğunluğuna göre değişir.
Hmm anladım

Ben geçen ayın 8inde özel hastanede anestezisiz 1000 tl ye çektirdim anestezili fiyatını bilmiyorum ama işlem çok kısa sürüyor ağrısı ise senin acı eşiğine bağlı benim çok yoktur dayanamam o yüzden benim zor geçti ama işlemden 10 dakika sonra hiç bir ağrın kalmıyor
Kızlar bende yarın yapıcam ama korkuyorum daha once yapmıstım gerci ama nedensızce bır korku var atamıyorum ustumden cok gergınım siz nasıl hıssedıyorsunuz

Bende ayın 10unda çektirdim özel bi görüntüleme merkezinde 2250 TL anestezisiz. Ağrısı gerçekten dayanılabilecek gibiydi tek sıkıntı aletin yerleştirilmesi ve çok fazla oynattılar o beni çok rahatsız etti ve canımı yaktı ama hepsi kısa süreli şeylerdi yinede tekrar çektirmem gerekse anestezili tercih ederim sedyeye tırnaklarım geçti neredeyse 😅 ama ben normal muayenede de çok kasıyorum yumurta takibinde de bittikten sonra sedyeden bile kalkamıyorum hemen tansiyonum düşüyor kişiden kişiye değişen şeyler işte biraz rahat olmakla da ilgili sanırım 🤷‍♀️

bugun 3.30 da cektırcem..
ıstanbul echomar da .. 1400 tl canım..
anestezısız.

Geriliyorum ya ıster ıstemez suanda sıra beklıyorum alıcaklar hemen
hıc gerılme rahat ol ınsallah cok kolay gecer..
bende gecen sene cektırmıstım .. d
bu sene ıs gebelık yasadım tekrar cektırmem gerekıyor.
C kollu cıhaz da cektırmıstım aynı yerdı gecen senede hafıf kasık agrım olmustu sadece

ben 2 kere hsg çektirdim farklı doktorlar çekti. birisinde açık diğerinde kapalı çıktı tüplerimin. yani artık kafa yormaktanda sıkıldım. hangisi doğru hangisi yanlış çok yorucu bu süreç ya

Merhaba ben samsun fakültede anestesiz yapamadim hsg kasildim.ozele gittim mecbur...şimdi asilama sürecim var nasıl olur ne ederim ins sıkıntısız geçer

Ben bugün çektirdim özel trabzon medical de 3000 tl anestezili yaptırdım. 10 dakika sürüyor işlem bitiminde siz uyurken özel odaya götürüyorlar. 1 saat dinlenip kendinizi ne zaman iyi hissederseniz o zaman çıkıyorsunuz. İyisi anestezili oldum .Tip fakultesi ve hastanede yapilan hsg ler cogunlukla iyi cekim olmadigi icin ozellere gonderiyorlar hastayi dedi . anestezinin olması daha iyi dedi çünkü ufak bir ağrıda kadınlar kendini kastigi için filmi tekrarlamak zorunda kalıyoruz dedi .eğer tüpler fazla tıkalı ise basıncı arttırdığımiz için çok agri yapar dedi .Bu tür sorunlarla karşılaşmamak için rahat ve güvenilir bir işlem yapmak daha iyidir dedi .Çok şükür tüpler acik çıktı. Darısı hepinize inşallah.

Arkadaşınız çektirdi mi ? Bende İzmir deyim. Nerede çektirdi memnun kaldı mı sorar misiniz ?

X