RAHİM FİLMİ (HSG) ÇEKTİRECEK OLANLAR MUTLAKA OKUMALI

bencede kişiden kişiye değişiyor. benimde cok canım yandı. yumurtalıklarım patlayacak sandım :KK43: ama neysekı kısa sürüyor. benım sonucumda uterus konfigürasyonu değerlendirilememiiştir yazıyor her iki tuba nında acık oldugu düşünülmektedir yazmıslar ne demek bu

Ever hormon yapildi ama progeston yk. Sonuclarimi almadm henuz bnde pko var cnm cok kez hormon yaptrdm hormon temz cikmisti. Doktorum butun sonclarini al olee gel dedi. Hormon icn kan verdm esmde spermiogram verdi 10.000 colikti normali 15.000 mis . Bnde ari sutu poln almayi dusunyom bide findik cezv fistktan balli macun ypmayi dusunyorm .
Kizzzz bugun cekilecektin rahim filmini ne oldu nasil gecti sonuclarin nasil

bencede kişiden kişiye değişiyor. benimde cok canım yandı. yumurtalıklarım patlayacak sandım :KK43: ama neysekı kısa sürüyor. benım sonucumda uterus konfigürasyonu değerlendirilememiiştir yazıyor her iki tuba nında acık oldugu düşünülmektedir yazmıslar ne demek bu
Canim benim anestesiz oldun dimi. Ne demek oldugunu bilmiyorum netten aratrsana bi

Tedavisi neymis soylemediler mi

evet anestezisiz ve agrısız yöntem cihazla degıl arastırma hastanesınde sıradan bır cıhaz. o nedenle acıdı sanırım. bıraz baktım tüpler acık bı sorun yok gibi .
Bende ilk defa olucam bi iki gune hasta olucam 3. Gunu hormon testi yaptrip alttan muayene olucam sonrada ozelden rabdevu alicam anestezili istiyorum goze alamam ya koekuyoeum ama napim. Benim de oyle iste elimdeki tahlilerin hepsine bir bakicagina soyledi

Bende ilk defa olucam bi iki gune hasta olucam 3. Gunu hormon testi yaptrip alttan muayene olucam sonrada ozelden rabdevu alicam anestezili istiyorum goze alamam ya koekuyoeum ama napim. Benim de oyle iste elimdeki tahlilerin hepsine bir bakicagina soyledi
canım hangı ıldesın bılmıyorum ama eğer bulundugun ılde agrısız yontem dıye bırsey varsa ona yaptır. istanbul şişlide echomar da var bıldıgım kadarıyla ben oraya gıdecektım o gun işim cıkınca mecbur kaldım arastırma hastanesınde yaptırmaya. netten bak agrısız hsg dıye vıdeosu var .

canım hangı ıldesın bılmıyorum ama eğer bulundugun ılde agrısız yontem dıye bırsey varsa ona yaptır. istanbul şişlide echomar da var bıldıgım kadarıyla ben oraya gıdecektım o gun işim cıkınca mecbur kaldım arastırma hastanesınde yaptırmaya. netten bak agrısız hsg dıye vıdeosu var .
Sakardaym ama burda hsg icin 3 5 ay sonraya atiyorlar cok dolular o yuzden hem hemde anestezlili istiyorum ya

merhaba herkese
rahim filmi kabusu ......

doktorum hsg dediğimiz rahim filmini size çekmeliyiz dedğinde öldüm ,öldüm dirildim, ağladım , yemek yemedim , 5 gün boyunca çektirmem deyip hem iş arkadaşlarıma hemde eşime dünyaları dar ettim .gece rüyalarıma girdi .
insanların aman canın çok yanacak kalkamayacaksın ağlamaktan için çıkıyor hareket edemiyorsun bile diye tarif ettiği rahim filmi çekimine tam 3 kişi ile gittim sanki ameliyat olacakmış gibi :) ...
ama inanın hiçbirşey yokmuş lütfen yazılan - çizilen yanlış bilgilere kulak asmayın.
Ben rahim filmimi anyalya vitale hastanesinde çektirdim, dr koray duman ..
ilk önce acil serviste damar yolum açıldı radyoloji bölümüne indim , rad.teknikeri beni odaya aldı çok kötüydüm vajinal masa var oraya uzanmamı ve işlem için dr. beklememi söledi kalbim ağzımdaydı dışarı eşim ve arkadaşlarım bekliyorlar anestezili olsun kararımı değiştirdim ben dedim ve doktorum geldi noldu demeye kalmadı benim gözümden yaşlar süzüdü , anestezi ile mi çektirsem gocam demeye kalmadı ve bana derin nefes al işte bu kadar şimdi biticek görüntü al dedi çalışan pers. ve bitti çok azcık bir ağrı hissettim .
işlem bitmişti hadi geçmiş olsun bukadar dedi canım doktorum ve kalktım. Dışarı çıktığımda herkes tedirgindi bitti korkmayın dedim onlarada şaşırmışlar işlemi yaptırmadan çıktığımı düşünmüşler , çünkü doktorum çok hızlı giriş ve çıkış yaptığı için :) şimdi ise mart ayına kadar beklememi söledi.Kapıdan uğurlarkende güzel haberlerle geleceksin korkma dedi. İŞİN ÖZÜ LÜTFEN HSG'DE KORKMAYINNNNNN
Canim varmi bi gelisme gebe kalabildinmi bende hsg cektirdim ve dr 2 ay sure verdi bekliyorum.hikayeni okuyunca seni merak ettim

Kizlar cuma gunu hsg cekildim kanamam var cok hafif lekelenme seklinde devlette cekildim sorun yok dedi tupler acik dedi ama rapor ay sonuna anca cikar dedi dr da gormedim rapor cikmadi diye iliski konusunuda soramadim haliyle iliskiye ne zaman baslanir korunur mu napilir ilk ay korunun demisler yaptiran arkadaslara dr lari bilemedim yardimci olurmusunuz

Iyi geceler. Benim doktorum rahim filmi çekildiği gün özellikle ilişki önerdi. Verilen ilaç spermlerin daha hızlı yumurtaya ulaşmasını sağladığını söyledi. Şansım daha çok artacağını anlattı.

Iyi geceler. Benim doktorum rahim filmi çekildiği gün özellikle ilişki önerdi. Verilen ilaç spermlerin daha hızlı yumurtaya ulaşmasını sağladığını söyledi. Şansım daha çok artacağını anlattı.
Rahim filmi çekildiğin gun ilişki olamazki hafif kanama oluyor çünkü ben 4 gün az az kanamam olmuştu

Aa bana kimse boyle bisey demedi iste bak bosuna gitti o aksam desene ramazan oldugu icin zamanda kisitli zaten bu ay umut yok bana :KK42:

Kizlar cuma gunu hsg cekildim kanamam var cok hafif lekelenme seklinde devlette cekildim sorun yok dedi tupler acik dedi ama rapor ay sonuna anca cikar dedi dr da gormedim rapor cikmadi diye iliski konusunuda soramadim haliyle iliskiye ne zaman baslanir korunur mu napilir ilk ay korunun demisler yaptiran arkadaslara dr lari bilemedim yardimci olurmusunuz
Canım aynı gun ilişki mümkün olmuyor ama o hafif kanaman bitince olabilir sorun olmaz hatta daha iyi olur çünkü kanallar açılıyor verilen ilaçla

Canım aynı gun ilişki mümkün olmuyor ama o hafif kanaman bitince olabilir sorun olmaz hatta daha iyi olur çünkü kanallar açılıyor verilen ilaçla
Bana yumurtalar falan radrasyon aldigi icin hamile kalinsada sikintili olabiliyomus falan dediler dr da gormedigimden bilemedim yumurtlama gunumde sali gunu gecirmeden iliskiye girsem iyi olur da pazartesi dr gidicem aldim randevu insallah olur bu ay hayirlisiyla hepimiz icin :dua:

Bana yumurtalar falan radrasyon aldigi icin hamile kalinsada sikintili olabiliyomus falan dediler dr da gormedigimden bilemedim yumurtlama gunumde sali gunu gecirmeden iliskiye girsem iyi olur da pazartesi dr gidicem aldim randevu insallah olur bu ay hayirlisiyla hepimiz icin :dua:
İlk defa duydum radyon olayını genelde çoğu kişi rahim filminden sonra hamile kalıyor rahim filmi adet bitiminden hemen sonra çekildiği için öyle bi problem olmaz

İlk defa duydum radyon olayını genelde çoğu kişi rahim filminden sonra hamile kalıyor rahim filmi adet bitiminden hemen sonra çekildiği için öyle bi problem olmaz
İnsallah canim iste ilk ay korunun falan denmisti bilemedigimden bisey diyemedim de baslarim calismalara hayirlisiyla :KK16:

3-4 gün ilişki yasak canım

Kizlar cuma hsg cektirmistim sabh 4. Gun bugun kanamam devam ediyo hafiften ara ara adet agrisi gibi agrim oluyo normalmi kac kac devam ediyo bu boyle ne yapmam lazim bilemedim

X