Rahim filmi, ovulasyon ve kasık ağrısı

Misafirkiz

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2016
59
46
35
Merhaba, sizlere danışmak istediğim bir konu var.

2 ocakta rahim filmi çekildim. ( Çok ağrılı ve sancılıydı.) bu hafta ovulasyon dönemimdi. İki gündür kasıklarımda bir ağrı var. havalar soğuk diye üşütmeden diye düşünmüştüm. Doktoruma gittim ultrasonda baktı yumurtan çatlıyor o yüzden olur dedi. bu zamana kadar ovulasyon döneminde hiç böyle bir ağrı yaşamamıştım. Eşimle bebek istiyoruz o yüzden geçtiğimiz günlerde korunmadık ve gün aşırı ilişkiye girdik. Yumurtam dölleniyor diye olabilir mi bu ağrı ? Sizde böyle ağrılar olmuş muydu ? Yerleşme dedikleri ağrı bu kadar çabuk olur mu ?

Evet olabilir , özellikle rahim filmi çekildiği ay hanile kalma şansı çok artıyor . Bende rahim filmi çekildiğm ay hamile kaldım . Ama sağlıksız oldu . Şimdi tekrar deniyorum .

Evet olabilir , özellikle rahim filmi çekildiği ay hanile kalma şansı çok artıyor . Bende rahim filmi çekildiğm ay hamile kaldım . Ama sağlıksız oldu . Şimdi tekrar deniyorum .

Yaa çok üzüldüm inşallah bu sefer sağlıklı bebeğinizi kucağınıza alırsınız peki ilk hamilelik zamanlarinizda kasık ağrınız olmus muydu

Amin inşallah.Evet çok oldu,kasıklarımda batma ve sızı şeklinde. Çok yoğun akıntı olur. Göğüslerin çok sızlar. Bende bunlar olmuştu.

Merhaba canım bende 2 ocakda rahim filmi cekildim gecen hafta benimde agrılarım oldu gün asırı calısma yaptık testle takip ettim ama bugün gene testte koyuluk vardı bu haftayıda degerlendirecegim hayırlısıyla kavusurz inş bebişlerimiz :dua:

Merhaba canım bende 2 ocakda rahim filmi cekildim gecen hafta benimde agrılarım oldu gün asırı calısma yaptık testle takip ettim ama bugün gene testte koyuluk vardı bu haftayıda degerlendirecegim hayırlısıyla kavusurz inş bebişlerimiz :dua:

Yaa inşallah :) sizde hala herhangi bir ağrı var mı kasıklarınız da filan bir de son adet tarihiniz ne zaman benim 23 aralık

Yaa inşallah :) sizde hala herhangi bir ağrı var mı kasıklarınız da filan bir de son adet tarihiniz ne zaman benim 23 aralık
Canım sana daha önce yazmıştım daha önceki hamileliğimin belirtilerini yazmıştım üstte . Ben dün tekrar hamile olduğumu öğrendim ve benim sat 24 aralık . Bence sende öğrenebilirsin . Test yapsana .

Canım sana daha önce yazmıştım daha önceki hamileliğimin belirtilerini yazmıştım üstte . Ben dün tekrar hamile olduğumu öğrendim ve benim sat 24 aralık . Bence sende öğrenebilirsin . Test yapsana .

Çook sevindim hayırlısı olsun :):) yarın sabah gebelik test yapıp buraya yazıcam inşallah bende size güzel haberler verebilirim :) benim de kasıklarım da ve belimde ağrı var göğüslerimde şişlik var sadece bakalım ne çıkacak :)

Amin inşallah.Evet çok oldu,kasıklarımda batma ve sızı şeklinde. Çok yoğun akıntı olur. Göğüslerin çok sızlar. Bende bunlar olmuştu.
Iyi akşamlar bu göğüs sızısı koltuk altından gelipde sanki ağırlık çalışmış gibimi his oluşuyordu hsg filmi sonrası hamileliğinde.Epey olmuş yazali ama belki hatırlarsın diye sorayım dedim

Iyi akşamlar bu göğüs sızısı koltuk altından gelipde sanki ağırlık çalışmış gibimi his oluşuyordu hsg filmi sonrası hamileliğinde.Epey olmuş yazali ama belki hatırlarsın diye sorayım dedim
Evet nasıl anlatsam göğüslerime dokunamıyordum o derece ağrıyordu . Duşta suyun altına girince bile göğüslerim sızlıyordu , uçları özellikle yani öyle hatırlıyorum.

X