Rahim filmi sonucuma 2 doktor sağ tüpün tıkalı,2 doktor hayır değil tüplerin açık diyor lütfen bir bakın😞

pepgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Eylül 2023
23
5
28
Rahim filmi çekindim,sağ tüpümün tıkalı olduğunu söylediler. Başka doktora gittim hayır açık dedi. Emin olmak için bir başka doktora daha gittim tıkalı dedi. En sonunda bugün iyi bir doktora gittim açık olduğunu söyledi. Hangisi doğru napacağım lütfen yardım edin. Bildiğiniz bir doktor varsa sonucumu gösterme sansiniz var mı acaba😞
IMG_4885.jpeg

Son düzenleme:
Şu ünlü tüpleri açan radyolog Dr a watsup tan bu fotoları göndererek sorun danışın isterseniz. Çoğu kişi onunla çözüm buluyor.

Evet Cevat Bayrak beyle iletişime geçtim açık olduğunu söyledi. Doğru mudur sizce 🥺
O zaman açıktır içinizi ferah tutun çünkü onlar yorumluyor 2 Dr da açık demiş. Zaten kapalı da olsa diğer taraftan gebe kalabilirsiniz üzülmeyin. Bana da böyle kapalı demişlerdi iyi bir hastane şartında çekilmedim özel olmasına rağmen. Anestezili tekrar çekildim açık çıktı. İsterseniz başka bir merkeze gidin anestezili tekrar çekilin

O zaman açıktır içinizi ferah tutun çünkü onlar yorumluyor 2 Dr da açık demiş. Zaten kapalı da olsa diğer taraftan gebe kalabilirsiniz üzülmeyin. Bana da böyle kapalı demişlerdi iyi bir hastane şartında çekilmedim özel olmasına rağmen. Anestezili tekrar çekildim açık çıktı. İsterseniz başka bir merkeze gidin anestezili tekrar çekilin
Yaa çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🙏🏻 Anestezili ve özelde çekindim aslında. Ve Cevat beye tekrar çekinmem gerekiyor mu size gelsem olur mu dedim. Tekrar rahim filmine gerek yoktur dedi :) inşallah tez zamanda hayırlı gebelik haberleri alırız..

Yaa çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için🙏🏻 Anestezili ve özelde çekindim aslında. Ve Cevat beye tekrar çekinmem gerekiyor mu size gelsem olur mu dedim. Tekrar rahim filmine gerek yoktur dedi :) inşallah tez zamanda hayırlı gebelik haberleri alırız..
İnşaAllah Allah hayırlı ve sağlıklı nasip eylesin. Benim hikayem uzun malesef :KK43: 4 yıla yaklaşacak hala bekliyorum. Her şey normal ama sebepsiz infertilite. Rabbim tez vakitte hayırla nasip eylesin. Herşey nasip kısmet... 🌸

Merhaba rahim şekliniz de sorun var ben bu yüzden ameliyat oldum 3 düşük yaptım tahmin sizin gibiydi

Merhaba rahim şekliniz de sorun var ben bu yüzden ameliyat oldum 3 düşük yaptım tahmin sizin gibiydi
Doktorlar bunu bir sorun olarak görmüyorlar ama? Neden sorun var diyorsunuz ki. Ters rahimle bir çok kişi doğum yapıyor. Nasip mi diyelim ne diyelim herkesin farklı oluyor işte. umarım tekrar gebe kalıp hayırla bebeğinizi kucaginiza alırsınız sizde 🙏🏻

İnşaAllah Allah hayırlı ve sağlıklı nasip eylesin. Benim hikayem uzun malesef :KK43: 4 yıla yaklaşacak hala bekliyorum. Her şey normal ama sebepsiz infertilite. Rabbim tez vakitte hayırla nasip eylesin. Herşey nasip kısmet... 🌸
Amin inşallah hiç beklemediğimiz anda bizede o sevinci nasip etsin Allah..🙏🏻

Merhaba kızlar bana da yardımcı olur musunuz. Dış gebelikten dolayı sol tüpüm alındı sağ tüpümü yorumlar mısınız..görüşleriniz benim için önemli

Eklentiler

• Screenshot_20230912-130251_Chrome.jpg
    Screenshot_20230912-130251_Chrome.jpg
    53,1 KB · Görüntüleme: 48
  • Screenshot_20230912-130206_Chrome.jpg
    Screenshot_20230912-130206_Chrome.jpg
    52,7 KB · Görüntüleme: 49
  • Screenshot_20230912-130134_Chrome.jpg
    Screenshot_20230912-130134_Chrome.jpg
    53,4 KB · Görüntüleme: 49
2 yıl önce hsg cektirmistim sol açık sağ kapalıydı , şimdi de sağ açık sol kapalı çıktı aynı doktor yaptı sadece yer farklı sizce yanlışlık olabilir mi

X