RAHİM FİLMİ TECRÜBEM

Doraaa1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2016
22
31
43
Biri özel hast.biri tip fak.oļmak uzere 2 kez rahim filmim cekildi.2 sinde de baygin degildim.ilaç verilirken tikali tup varsa biraz adet sancisi gibi cok kisa suren bir agri oluyor.işlem zaten 5 dak.suruyor.sonrasinda araba kullanarak eve döndüm.korkulacak hicbirsey yok yani.bulanti vs.olmadi.

Vede tupunuz tikalimi cikti tup tikanma sebebiniz neydi?
Ilaci verirken agri oluyorsa tup tikali demekmis.ilkinde sag tarafa ilac verilirken acimisti biraz.sonra sonuc filminde ikisi de acik gorundu.ikincisinde daha cok ilac verildi daha cok agrim oldu 2.sinden az zaman once dis gebelik yasamistim.tupte kalip buyumeye calismisti bebek.ondan olsa gerek.simdi 4 gun oldu ilk asilamam yapildi bekliyorum hayirlisi bakalim

Ben bir kere cekildim özel görüntüleme merkezinde sol tüpüm kapalı cıktı dediginiz gibi cok az sızı oldu aksam midem bulandı kustum ama stresten oldu sanirim eger rahim filminden dolayı ise filimden 3 ay sonra hamile kaldım cok sükür .

kızlar bısey sorucam cok duydum bunu rahım fılmınden sonra hamıle kalabılenler cok oluyomus dogrumudur?? kalan varmı aranızda ben daha tıkanıp tıkanmadıgınıda blmıyrm..sadece kurtaj sonrası koyukahve akıntılarım oldu doktor parca dedı antıbıyotık ıctım uzun sure..

Kızlar ben de adet bitiminden iki gün sonra rahim filmi cektiricem. Çok merak ediyorum. Kimi acı oluyor diyor kimi de tüpler açıksa acı ya da ağrı olmuyor diyor ama acı olursa da olsun napalım bebislerimize kavuşmak için değer tüm acılara. Rahat olalım ve o an bebeğimize kavusacagimiz anı hayal edelim, belki hafifler agrimiz :)

Bende şimdi çektirdim. İnanın bayilacaktimacidan. Doktorundan aşırı sinirliydi. Ama tabiki insan dan insana değişiyor.

Ilaci verirken agri oluyorsa tup tikali demekmis.ilkinde sag tarafa ilac verilirken acimisti biraz.sonra sonuc filminde ikisi de acik gorundu.ikincisinde daha cok ilac verildi daha cok agrim oldu 2.sinden az zaman once dis gebelik yasamistim.tupte kalip buyumeye calismisti bebek.ondan olsa gerek.simdi 4 gun oldu ilk asilamam yapildi bekliyorum hayirlisi bakalim

Ben şimdi çektirdim ve ilaçta aşırı ağrı oldu . Kalkmaya çalıştım hatta o derece. Ama Hamdolsun temiz çıktı sonuclrim

Bende şimdi çektirdim. İnanın bayilacaktimacidan. Doktorundan aşırı sinirliydi. Ama tabiki insan dan insana değişiyor.
Aa geçmiş olsun. Benim doktorum da dedi ki uyutucaz seni çok ağrı oluyor diye ama arkadaşlarım da hiç narkoz alma o kadar acimiyor dediler ay bilemedim

Bende
Aa geçmiş olsun. Benim doktorum da dedi ki uyutucaz seni çok ağrı oluyor diye ama arkadaşlarım da hiç narkoz alma o kadar acimiyor dediler ay bilemedim
Ben diyorum ya şisimdgeldim eve. Sadece ilaç verilirken ağrı oluyo ama tarifsiz bir acı :KK43:, narkoz kullanmadım ama keşke kullansaydim

Bende

Ben diyorum ya şisimdgeldim eve. Sadece ilaç verilirken ağrı oluyo ama tarifsiz bir acı :KK43:, narkoz kullanmadım ama keşke kullansaydim
Yaaa :KK43: ayy kiyamam. Bende aciya dayanıklı degilimdir ve diyorum ki kendime bi de çok acirsa keşke demesem mi diye ama şuan emin değilim. Bu ay erteledim zaten kismet artık. Çok geçmiş olsun canım inşallah en yakın zamanda olsun bebisin hayırli zamanda

X