Rahim Filmi ve sonraki süreçler

yagmur1305

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2022
6
4
36
Merhaba, Rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar oldu mu ? Yorumlarınızı bekliyorum lütfen. Ben mayıs 20 de çektirdim çok sancılı işlemdi.
15 gün ilişki olmayacağını söyledi doktor. Sonraki süreç nasıl? Hamile kolay mı kalınıyor, tecrübe eden var mı ?

Merhaba, Rahim filmi çektirdikten sonra hamile kalanlar oldu mu ? Yorumlarınızı bekliyorum lütfen. Ben mayıs 20 de çektirdim çok sancılı işlemdi.
15 gün ilişki olmayacağını söyledi doktor. Sonraki süreç nasıl? Hamile kolay mı kalınıyor, tecrübe eden var mı ?
Merhaba doktorunuza tekrar danışmalısınız. Benim doktorum hemen ilişki önerdi ve özellikle bu ay günleri atlamayalım önemli şansımız çok yüksek dedi. Ertesi gün ilişki öneriliyor zaten adetin sonrası gittiniz diye düşünüyorum 15 gün fazla gibi. Kaçırmamanız açısından tekrar sormakta fayda var

Bende 4 gün önce yani salı günü çekildim doktorum banada 1 hafta cinsel ilişki girmeyin enfeksiyon açısından dedi antibiyotik kullanıyorum kanamam oldu kanama bitince yani dün ilişki yaşadım bi sıkıntı olmadı yumurtlama günleri kaçmaması için

Bende salı günü çektirdim rahim filmimi kanama vs olmadı ilaçta kullanmadım doktorum 1 gün sonrası için ilişki önerdi gün aşırı devam etmemizi söyledi

Merhaba doktorunuza tekrar danışmalısınız. Benim doktorum hemen ilişki önerdi ve özellikle bu ay günleri atlamayalım önemli şansımız çok yüksek dedi. Ertesi gün ilişki öneriliyor zaten adetin sonrası gittiniz diye düşünüyorum 15 gün fazla gibi. Kaçırmamanız açısından tekrar sormakta fayda var
Hamile kalabildiniz mi acaba

Bende geçen ay çektirdim doktor 1 hafta ilişki olmasın enfeksiyon kapma dedi ama ben 3 gün sonra girdim ilişkiye sıkıntı olmadı zaten antibiyotik veriyorlar sana da vermiştir. Henüz gebe kalamadım ama gebeliği artıyormuş doktorum söyledi

Bende geçen ay çektirdim doktor 1 hafta ilişki olmasın enfeksiyon kapma dedi ama ben 3 gün sonra girdim ilişkiye sıkıntı olmadı zaten antibiyotik veriyorlar sana da vermiştir. Henüz gebe kalamadım ama gebeliği artıyormuş doktorum söyledi
Bana hemen tavsiye etti 1 hafta olmasın falan demedi. Aynı şekil antibiyotik vermişti 3 adet onu kullandım. Bende de henüz bir belirti yok hamileliğe dair. Yanlız regl belirtilerim de hafif gibi. Çok az kasık ağrısı var. kısmet bakalım hayırlısıyla inşallah Rabbim bekleyen herkese nasip etsin 🙏

Bende 9 haziranda çekildim ilişki yasak denmedi antibiyotik de vermedi ilk gün kanamam olmuştu ertesi gün geçti bende merakla bekliyorum bi mucize olur mu diye ..🙄

Merhaba arkadaşlar benim adet tarihim 20si idi ama bugün oldum (3 gün önce). Başta çok qçık pembe idi üstüne görme gibi bir şey zannettim fakat adet kanamasına döndü ve çok şiddetli ağrılı oldu. Hsg nin bir etkisi var mıdır bilmem ama baya umutlanmışım biraz hayal kırıklığı oldu açıkcası. Napalım hayırlısı olsun

Benim hsg çok ağrılı değildi.içeri gir çık 10 dk sürdü devlette.Dr banada o ay önermedi.sonraki ay hamile kalmıştım.ovulasyon testide kullanın.

Merhaba değilim maalesef çok şiddetli geçti regl dönemim. Doktorum gel dediği için gittim şuan klomen başladık. Bakalım hayırlısı inşallah. Sizde durumlar nasıl?

Merhaba değilim maalesef çok şiddetli geçti regl dönemim. Doktorum gel dediği için gittim şuan klomen başladık. Bakalım hayırlısı inşallah. Sizde durumlar nasıl?
Bende adet günümü bekliyorum rahim filmi temiz klomen bitti yumurtam çatladı ikimizdede sorun olmadığını öğrendik eğer gebelik oluştuysa tutunması için ilaç verdi aynı zamanda da adet düzenleyici bı ilacmis
Bakalım 7 temmuzda doktora kontrole gidince öğrenicem hamilemiyim degilmiyim şuan bi belirti hissetmiyorum ama inşallah hamileyimdir bu sefer tutmuştur inşallah Allah isteyen herkese ve bana nasip etsin hayırlı bı evlat 🤲🏽🤲🏽

Merhaba ben de kasımda anestezili hsg çekilmiştim ilişki yasağı koymamıştı doktor, ocak ayında kimyasal gebelik geçirdim, martta tekrar hamile olduğumu öğrendim simdi 20 haftalik olduk çok şükür 🙏
Hsgnin gerçekten etkisi oluyor tek tavsiyem akışına bırakmaniz ilk aydan olacak düşüncesine girer de kendinizi strese sokarsanız işler biraz daha zorlaşır, ben de stres yapmıştım çok.
Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah güzel haberi çok beklemeden alırsınız 😊

Bende adet günümü bekliyorum rahim filmi temiz klomen bitti yumurtam çatladı ikimizdede sorun olmadığını öğrendik eğer gebelik oluştuysa tutunması için ilaç verdi aynı zamanda da adet düzenleyici bı ilacmis
Bakalım 7 temmuzda doktora kontrole gidince öğrenicem hamilemiyim degilmiyim şuan bi belirti hissetmiyorum ama inşallah hamileyimdir bu sefer tutmuştur inşallah Allah isteyen herkese ve bana nasip etsin hayırlı bı evlat 🤲🏽🤲🏽
Amin canım inşallah güzel müjdeler olur🙏 klomeni kullanıyorum ben de bugün son ilaçlar cuma günü gel dedi. Sende kendiliğinden mi çatlama oldu yoksa iğne vurdular mı? Süreç nasıl ilerliyor acaba?

Amin canım inşallah güzel müjdeler olur🙏 klomeni kullanıyorum ben de bugün son ilaçlar cuma günü gel dedi. Sende kendiliğinden mi çatlama oldu yoksa iğne vurdular mı? Süreç nasıl ilerliyor acaba?
Klomeni adetin 5. Günü kullanmıştım bittiği gün de rahîm filmi çekilmiştim sonra kontrole çağırdı yumurtan 22 mm olmuş ama hsgden dolayı iğne vermiycem bu hafta çok hareketli ol yumurtan kendisi çatlasın dedi özellikle doktorun dediği ip atlamak koşmak vs daha hızlı catlatiyomus yardımcı oluyomus çatlamasına eğer sana igne vermezse deneyebilirsin gelismelerden birbirimizi haberdar edelim 🌼🌼🌼

Klomeni adetin 5. Günü kullanmıştım bittiği gün de rahîm filmi çekilmiştim sonra kontrole çağırdı yumurtan 22 mm olmuş ama hsgden dolayı iğne vermiycem bu hafta çok hareketli ol yumurtan kendisi çatlasın dedi özellikle doktorun dediği ip atlamak koşmak vs daha hızlı catlatiyomus yardımcı oluyomus çatlamasına eğer sana igne vermezse deneyebilirsin gelismelerden birbirimizi haberdar edelim 🌼🌼🌼
Benim de önce hsg çekildi sonra hamile kalıp gelebilirsin şansın yüksek günleri değerlendirelim dedi.hsgden sonraki ay olmadı gebelik. Tekrar gittim artık ilaca başlayalım dedi ve klomen verdi 5.günden itibaren. Bugün son ilacı alıcam ara olması gerekir cuma gel yumurta takibi için dedi.
Sizde de tam tersi tedavi uygulanmış önce klomen hsg diye. Valla anlamadım pek cuma geç gibi o zamana kadar yumurta çatlarsa 1 ay daha klomen verir heralde. Neyse bakalım belli olacak cuma günü. Teşekkür ederim tavsiye için koşma ve ip atlama aklımda olsun. Tamamdır inşallah hayırlı haberleri veririz 🙏

X