Rahim filmi

Withcrennn

Yolcu 🎈
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2016
688
228
27
Herkese merhaba 4 gün sonra hsg (rahim filmi) çekileceğim. Anestezili veya anestezisiz çektiren var mı. Acılı bir işlem mi ?
Ankarada önerebileceğiniz yer var mı ?

anestezili çektirdim. hiç bir problem yaşamadım evime yürüyerek gittim. hafif bir ağrım olmuştu sadece sanki adet olacağım zamanki gibi ama ağrı kesiciye bile ihtiyaç duymadım. Anestezi olmasa nasıl olur onu bilemiyorum gelinimiz yaptırmıştı zorlandığını söylemişti

Anestezisiz çektirdim çok rahat geçti 5 dk lık işlem çok az içeri sıvı verdiklerinde kasıklarımda ağrı oldu adet olcak gibi oda hemen geçti çektirdiğim ayda hemen hamile kaldım

Herkese merhaba 4 gün sonra hsg (rahim filmi) çekileceğim. Anestezili veya anestezisiz çektiren var mı. Acılı bir işlem mi ?
Ankarada önerebileceğiniz yer var mı ?
Anestezi altında çektim çok rahat ve az bu kanama oldu eve geldim ve günlük hayatta devam ettim

Anestezisiz çektirdim çok rahat geçti 5 dk lık işlem çok az içeri sıvı verdiklerinde kasıklarımda ağrı oldu adet olcak gibi oda hemen geçti çektirdiğim ayda hemen hamile kaldım
Maşallah canım inşallah darısı başımıza tüplerin açık mıydi ben 25 Kasım'da çektim inşallah bakalım hayırlısı olsun

Bana 3 bin₺ gibi fiyat verdiler bir yerde 1250₺ dedi ama bu ssferde uygun olduğu için tereddüte düştüm

Maşallah canım inşallah darısı başımıza tüplerin açık mıydi ben 25 Kasım'da çektim inşallah bakalım hayırlısı olsun
Evet açıktı belki ondan rahat geçti bazen problem olunca da zorlayabiliyormuş

X