rahim filmi

nurella3449

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ağustos 2016
192
181
32
Merhaba. Arkadaslar istanbul avrupa yakasinda rahim filmi cektirecegim. Devlette sira bulmak imkansiz. Ozeller telde fiyat bilgisi vermiyor. Calistigim icin gidip gorusemiyorumda. Guncel fiyatlardan haberi olan varsa nerde kaca cekiliyo soyleyebilir mi?

hadisse

A$K 💗🐱💞
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2014
522
405
Şişli echomar bu konuda çok iyi , ben eylül ayında çektirmiştim 500 tl'di sanırım .
İnternetten telefon numarasına bakıp aradığında bilgi veriyorlar kendi doktorum buraya yönlendirdi de ismini ver doktorun .ağrı falan da olmuyor .

Son düzenleme:

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.682
Geçen sene nisan ayında , özel bir merkezde 350 tl ye cektırdım
Bursa ilinde.

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.141
5.682
Bursada nerde çektirdiniz acaba ? memnun kaldınız mı ? anestezili miydi ?
bende inanılmaz sancı oldu
tarif edemem o sancıyı
anestezili değildi
rahımde yapıskanlar kirler varmıs onu acmak ıcın ılac uyguladı o ara cok canım yandı
şuanda kabusum yanı rahım fılmı:KK43:

dr cok ıyıydı memnun kaldım ama , acı , sancı , ağrı vucutla alakalı bırsey , yapısal yani.bence merkezle pek alakası yok.

bilgeliguness

Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2017
99
280
33
bende inanılmaz sancı oldu
tarif edemem o sancıyı
anestezili değildi
rahımde yapıskanlar kirler varmıs onu acmak ıcın ılac uyguladı o ara cok canım yandı
şuanda kabusum yanı rahım fılmı:KK43:

dr cok ıyıydı memnun kaldım ama , acı , sancı , ağrı vucutla alakalı bırsey , yapısal yani.bence merkezle pek alakası yok.

Benim de çektirmem lazım fakat henüz cesaret edemedim,anestezili düşünüyorum aslında,acı eşiğim düşük biraz.

desirrem

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2015
1.988
1.919
42
Benimde acı eşiğim düşüktür ama ben hiç bişey hissetmemiştim.Geçmiş olsun arkadaşım.Ben filmi çektirdikten 2 ay sonra hamile kalmıştım.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2016 gün geçti.

SiriNe__

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Aralık 2015
343
147
az önce sakaryada beyhekim hastanesini aradım 850 tl dedi ya şakamı bu.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 402 gün geçti.

aysima25

seni verene şükür...
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2008
299
72
Ben birkaç ay önce 650 tlye çekildim. Anlaşmalıyız hastaneyle bir de. 700 tl idi sanırım normal fiyatı. Anesteziliydi

gulsen001

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2015
363
159
Ben perşembe çektirdim bakirkoy radyomarda . 300 tl..Korkudan 1hafta uyuyamadim.ama mecburuz sonuçta. Neyse gittim yattım masaya ama nasıl tutriyorum korkudan. Sıvı verene kadar hiç bisey hissetmedim.sividan sonra 1dk adet sancısı oldu.. sadece bukadar. Bence en iyi tarafı acı yok sancı var ve bunu zaten her kadın her ay yaşıyor..

dlekyigit

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2016
940
704
30
Şişli echomar bu konuda çok iyi , ben eylül ayında çektirmiştim 500 tl'di sanırım .
İnternetten telefon numarasına bakıp aradığında bilgi veriyorlar kendi doktorum buraya yönlendirdi de ismini ver doktorun .ağrı falan da olmuyor .
550 canım geçen ay çektirdim ben

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1329 gün geçti.

AylanMcora

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Eylül 2015
1.341
1.346
Sisli echomari tavsiye ediyorum. Anesteziye falan gerek yok. Agrisiz rahim filmi zaten adi ustunde. Cok kisa ve basit bir islem. Hic korkmayin ve rahat olun

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1498 gün geçti.