Gebeliğe Hazırlık Rahim filminin çekildiği ay hamile kalınır mı?

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

gamzelihaller

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2021
980
-70
45
Bugün rahim filmi çektirdim. Altı yedi günsonra yumurtlama günüm. Onu degerlendirsem zararlı mı olur? Yoksa üstünden bir adet geçmesini beklemeli miyim?

Bugün rahim filmi çektirdim. Altı yedi günsonra yumurtlama günüm. Onu degerlendirsem zararlı mı olur? Yoksa üstünden bir adet geçmesini beklemeli miyim?
Antibiyotik vermesi lazım 3 günlük eğer verdiyse 3 günden sonra ilişkiye devam edebilirsiniz lekelenmeniz ağrınız yoksa çünkü ben ççekildiğmde doktor hamilelik yüksek degerlendir 3 gün sonra demişti

3 tüp bebek denemesinden sonra gözümü gönlümü açan doktorumdan allah razı olsun.rahim filmi ilk çekildiğinde anestezi almadan çekindim ve tüplerim kapali cıktı sonra hemen tüp bebeğe basladik hic biri olmadi ve gittiğim 2 doktor özeldeydi.sonra tıp fakültesinde bi profesörden randevu aldim o hemen dediki ben anestezili rahim filmi istiyorum özelde çekindim ve sağ tüp açık yazdi raporda ama doktorum dediki hayır senin her iki tüpünde açık 2 ay deneyin olmazsa o zmn tekrar tedaviye başlarız dedi.25 aralıkta film çekinmiştim 1-2-3 ocak yumurtlama günümdü ve değerlendirdik. Sonuc hamileyim 1.5 aylik😍😍 o yüzden boş geçme değerlendirin.

3 tüp bebek denemesinden sonra gözümü gönlümü açan doktorumdan allah razı olsun.rahim filmi ilk çekildiğinde anestezi almadan çekindim ve tüplerim kapali cıktı sonra hemen tüp bebeğe basladik hic biri olmadi ve gittiğim 2 doktor özeldeydi.sonra tıp fakültesinde bi profesörden randevu aldim o hemen dediki ben anestezili rahim filmi istiyorum özelde çekindim ve sağ tüp açık yazdi raporda ama doktorum dediki hayır senin her iki tüpünde açık 2 ay deneyin olmazsa o zmn tekrar tedaviye başlarız dedi.25 aralıkta film çekinmiştim 1-2-3 ocak yumurtlama günümdü ve değerlendirdik. Sonuc hamileyim 1.5 aylik😍😍 o yüzden boş geçme değerlendirin.
Gün aşırı mı yoksa her gün mü değerlendirmek lazım? Hayırlısıyla kucağınıza alın inşallah bebişi

Değrlendire bilirsin bana dr sıkı ilişki olsun dedi tutma ihtimali yüksek oluyormuş ben ikinci ayımda kaldım
Benimde şöyle oldu adetken sonra 9.gün yaptırdım iki gün sonra ilişki oldu fakat sağda açılma oldu dedi dr başka bir dr a CD mi gösterdik oda soldada açılma var dedi adete iki gün var ama geçen hafta sağ kaşığım ağrıyordu ve geçti şuan sadece göğüs uçlarım ağrıyor bel ağrısı yok

İlk belirtileriniz nelerdi ne zaman sonra test yaptınız selametle doğumunu Z da olsun inşaallah 😍🤲
Bende felaket bi bel agrisi oluştu sadece onun disinda günüm gecince test yaptm cok silik bi cizgi gördüm hemen kan verdim cok düşük bi değer cikti ama dr buyuk ihtimalle gec dollenme demisti. Belirtiler 6 7 hafta sonra ortaya çıktı mide bulantısı bas dönmesi ve koku hassasiyeti gbi. Bu belirtilerde 13.hafta itibariyle seyreklesti.

X