rahım terslıgı olan veya bu konu hakkında bılgısı olan yazsın lutfennn

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar 13 aylık evlıyım 8 aydır korunmamız ılıskı yasıyorum ama cabalarım sonuc vermıyo dr rahım terslıgı oldugunu ama gebelıge engel olmadıgını sadece gebe kalma surecını uzattıgını soledı, bılgısı olan bsıeyler yazsın lutfen , bu arada adetleırım evlendıkten sonra duzensızlestı ama son 3 aydır gunu gunune oluyo ama bu ay nedense 2 gun gecıktı, yazdıklarınızla rahatlamak ıstıyorummmm

canım bende 7 ay sonra hamile kalabildim,benimde rahmim ters ...biraz daha beklemelisin

canım benım bır tanıdıgım da var bu sorun yanı rahımı ters ve suan hamıle yerimseniben sıkma canını ınsallah en kısa zamanda sende bızlere guzel haberlerını verırsın :1hug:

merhaba arkadaslar 13 aylık evlıyım 8 aydır korunmamız ılıskı yasıyorum ama cabalarım sonuc vermıyo dr rahım terslıgı oldugunu ama gebelıge engel olmadıgını sadece gebe kalma surecını uzattıgını soledı, bılgısı olan bsıeyler yazsın lutfen , bu arada adetleırım evlendıkten sonra duzensızlestı ama son 3 aydır gunu gunune oluyo ama bu ay nedense 2 gun gecıktı, yazdıklarınızla rahatlamak ıstıyorummmm

Canım ben de de rahim tersliği mevcut ve 18 aylık bir oğlum var. Bebeğimi aynı zamanda kist varlığında normal doğumla dünyaya getirdim. Canım ben de senin gibi çocuk sahibi olmak istediğimde sağolsun bir arkadaşım şu öneride bulunmuştu ve uygulamıştım. Eşinle ilişkiye girdikten sonra fazla hareket etmeden ayaklarını bir duvara doğru uzatarak (karyola duvara bitişikse bu şekilde yapabilirsin. Ben öyle yapmıştım.) amuda kalkar gibi kaldıracaksın. Hatta ellerinle alttan belini desteklersen daha iyi olur. Bir müddet dayanabildiğin kadar böyle bu şekilde duracaksın. Yani spermlerin yumurtaya ulaşmasını sağlamak için. Ben uyguladım. İnşallah anlatabilmişimdir. Bir de en önemlisi psikolojin her zaman pozitif olsun. Başka insanların sözü seni bağlamasın. Allah inşallah nur topu gibi bir evlat verir sana güzelim. Ben fazla beklemedim. Ama yine de o psikolojiyi yaşadım. Aynı zamanda bu konuda Dr. gitmeni tavsiye ederim. a.s.a.s.a.s.

Benimde rahmim ters bende hamile kaldım.Ama bebeğimin kalbnin durması sonucu bebeğimi kaybettim..
Rahim tersliği hiç bir şekilde engel değil merak etmeyin..
Allahın izniyle inşallah kalırsınız hamile..

Canım ben de de rahim tersliği mevcut ve 18 aylık bir oğlum var. Bebeğimi aynı zamanda kist varlığında normal doğumla dünyaya getirdim. Canım ben de senin gibi çocuk sahibi olmak istediğimde sağolsun bir arkadaşım şu öneride bulunmuştu ve uygulamıştım. Eşinle ilişkiye girdikten sonra fazla hareket etmeden ayaklarını bir duvara doğru uzatarak (karyola duvara bitişikse bu şekilde yapabilirsin. Ben öyle yapmıştım.) amuda kalkar gibi kaldıracaksın. Hatta ellerinle alttan belini desteklersen daha iyi olur. Bir müddet dayanabildiğin kadar böyle bu şekilde duracaksın. Yani spermlerin yumurtaya ulaşmasını sağlamak için. Ben uyguladım. İnşallah anlatabilmişimdir. Bir de en önemlisi psikolojin her zaman pozitif olsun. Başka insanların sözü seni bağlamasın. Allah inşallah nur topu gibi bir evlat verir sana güzelim. Ben fazla beklemedim. Ama yine de o psikolojiyi yaşadım. Aynı zamanda bu konuda Dr. gitmeni tavsiye ederim. a.s.a.s.a.s.[/QU

canım yazdıkların bana okadar guzel geldıkı ıcımı bırden bı mutluluk kapladı ınsallah bende en kısa zamanda bebegımı kucagıma alırım, cogu zaman bazı dogum hıkayeelrı gozlerım dolarak okuyorum ınankı bu bekleyıs cok ama cok zor, ama emınım bende kısa zamanda bebısımı kucagıma alıcammm:emir_bebek:

Benimde rahmim ters bende hamile kaldım.Ama bebeğimin kalbnin durması sonucu bebeğimi kaybettim..
Rahim tersliği hiç bir şekilde engel değil merak etmeyin..
Allahın izniyle inşallah kalırsınız hamile..

canım ya cok uzuldum ınsallah en kısa zamanda tekrar hamıle kalırsın ve saglıklı bır sekılde bebegını dunyaya getırısın, bunu cok buyuk ıctenlıkle soyluyorum dualarım tum bebek ısteyen anne adaylarına a.s.

Benimde rahmim ters yani retrovert deniliyor.Doktorum bunun gebe kalmakla bir alakası olmadığını söyledi, sadece regl ağrıları herkeste olandan fazla olur dedi.şu anda hamileyim üstelik benim rahmim arkuat rahim yani kalp şeklinde, asıl bu problem oluyor...fisfisfis

X