🎑Ramazan-ı Şerif Esma ve Dua Grubu(Liste kapanmıştır)🎑 🕌💞

Morrmeneksee Ayşenurum başta sen olmak üzere arkadaşlarımın hepsinden Rabbim razı olsun.inşallah dualarımızın oldu sevinçlerini beraber yaşarız Rabbim şu mübarek günde dualarımız kabul eder de burdan kabul oldu diye yazarız. Hakkınızı helal edin kızlar başka dualarda buluşuruz inşallah

Bu arada herkesin bayramı da kutlu olsun

KIZLAR HERKESIN DUASI TAMAMLANDI ESMASI OKUNDU

@PİXİEE CANIM SANA VE BANA BİLDİRİM YAPMAYAN 2 ARKADASIMIZ VAR RANA VE BULUT GIRER GİRMEZ YAZACAKLARINDAN EMINIM BEN YINE SANA HATIRLATIRIM

Kızlar her biriniz çok guzel şeyler yazmıssinız tek tek alıntı yapamadım ama okudum şimdi, öncelikle benım ıcın okudugunuz esma ve guzel dualarınız ıcın cokkk tesekkur ederim Allah hepimize duamızı yaşatsın en guzel sekılde..
Daha sonra grubuma gelerek benı mutlu ettıgıniz ıcın, grubumu kurmakta arkamda oldugunuz ıcın de cok tesekkür ederim iyiki varsınız
Elımden geldıgı kadar Allah nasıp ederse buralarda olmaya devam edeceğim sadece bi muddet yoğunluğum olacak bırazcık ayrı dusebılırım benı dualarınızda ve aklınızda unutmayın sakın

Herkese musmutluuu bayramlar diliyorum sizi çok seviyorum her bırbırınizi ayrı ayrı bal yanaklardan öpüyorum

Lna16
Diloss1
Tiniminimavihanim
mavikelebek34
5 528mucizemmm
Saliha40
Life light
Aktif Lora
agustos72
Yazarhanim
Mintimint
tatlicincap
B Buluts34
Ssevincli
Magnifiaque
penyez83
M Morlale8
Madammor
ezgiisel
Ceren0134
Sadelikherseydir
Asiltutku
kavs-i kuzah
sweetgirlcandy
K karamelli001
R rana20
@Ada-anne
Krew
@Spirituelinsan
@namaste21
namaste21 kızı
Morrmeneksee
PiXiEE

Hepimizin niyetlerini Rabbim kabul etsiin Ayşenurumm bol dualı sevgi dolu ramazanı geçirdik hamd olsunn Emeklerine ilgine çook teşekkür ederiiizz.Arayı çok açmayalımm özletme kendini cancağzıımmmdualarımızdasın her daiim
Şeker tadında sevdiklerimizle nice güzel bayramlara

Herkesin emeğine sağlık canlarım rabbim biyetlerimi kabul etsin . Bayramıniz mübarek oldun aileniz ve sevdiklerinizle nice mutlu bayramlar insallah

Senden Allah razı olsun Ayşem senin sayesinde birbirimize dualar ettim buluştuk ramazan boyu birlikte idik
Özletme kendini gel arada
Senin telaşların var birde çalışma yoğunluğu en azından bir soluk ben burdayım de
Dualarımız kabul olsun önümüzdeki yıl Ramazanı görmeyi nasip etsin Rabbim yine dualarda buluşmak dileğiyle
Hepiniz dualardasınız
Tadında bayram olsun kuzum inşallah
Sende seviliyorsun

Ağzına yüreğine sağlık canım seninde emeklerine sağlık musmutlu bayramlar güzel dualı bi ramazan ayı oldu çok şükür hep birlikte güzel dualarda yer aldık rabbim bütün ümmetimizin dualarını kabul etsin inşallah

PiXiEE için dünden okudum bildirim yapmayı unuttuğum için şimdi yapıyorum. Allah kabul etsin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…