Yöresel Tarif Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğum tarif

• Ankete Katılan
    85
  • Anket Kapalı .
Hayırlı Ramazanlar sizde katılmayı düşünür müsünüz?:KK16:
Aslında isterdim de yalnız yaşıyorum bu yıl kalabalık aile yemekleri, Ramazan iftarından ziyade tek tabaklık pratik akşam yemeğiyle idare ediyorum belki hafta sonu bir menü hazırlar, foto çekip yükleyebilirsem olabilir:44:

Aslında isterdim de yalnız yaşıyorum bu yıl kalabalık aile yemekleri, Ramazan iftarından ziyade tek tabaklık pratik akşam yemeğiyle idare ediyorum belki hafta sonu bir menü hazırlar, foto çekip yükleyebilirsem olabilir:44:

Hayırlısı olsun canım :KK16:Yapabilirseniz bekleriz:KK56::KK34:

Yok canım ya nerde öyle özel sofralar:KK9:Ben gurbetteyim yaşadığım şehirde akraba,eş, dost yok:KK31:Klasik 5 kişilik çekirdek aile sofrası:KK9:
Ancak o sofra ile katılabilirim:KK9:Oda çok süslü olmaz:KK53:
Huzur,mutluluk olsun klasik Türk sofrasına razıyız:KK19:Güzel sohbetler,ortak hazırlanan tatlı yemekler daha ne olsun:KK31:
Tamam seni dinlenmeye bırakıyoruz:KK19:Bundan sonraki kategoride bekliyoruz:KK19:

O sofralari daha çok seviyorum ben.Daha sicak oluyor.Süslü sofralarda yemek dökülmesin diye uğraş dur.Bizimkine dökülse de siliveriyoruz gidiyor.:KK1:Söyle salatayi bandira bandira yiyemedikten sonra neyleyim o sofrayi.:KK9:

Ben ortam yapim katilacagim Nevoş.:KK53:

O sofralari daha çok seviyorum ben.Daha sicak oluyor.Süslü sofralarda yemek dökülmesin diye uğraş dur.Bizimkine dökülse de siliveriyoruz gidiyor.:KK1:Söyle salatayi bandira bandira yiyemedikten sonra neyleyim o sofrayi.:KK9:

Ben ortam yapim katilacagim Nevoş.:KK53:

Tamamen katılıyorum:KK19::KK52:
Tamam ama ortadan kaybolma sürekli buralarda ol:KK20::KK19:

Nevreste fotolari cekip ayrintilari falan yazip buraya eklicez dimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben katılmak istiyorum :) hep isterdim ama fırsatım olmamıştı ama tam anlamadım tam bir iftar menüsü olacak değil mi?

ben katılmak istiyorum :) hep isterdim ama fırsatım olmamıştı ama tam anlamadım tam bir iftar menüsü olacak değil mi?

Merhaba hoşgeldiniz:KK16:
Evet masa,sofra sunumu olacak :KK34:Ama masada bulunan herşeyin tarifini eklemek zorunda değilsiniz.1 tanesi yeterli olur:KK34:

Son düzenleme:
Merhaba hoşgeldiniz:KK16:
Evet masa,sofra sunumu olacak :KK34:Ama masada bulunan herşeyin tarifini eklemek zorunda değilsiniz.1 tanesi yeterli olur:KK34:

bende anlamadım nevroş :KK30::KK1: iftar masası kurucaz oradaki tek bir yemeğin tarifini yazıcaz sofranın resmını mı eklıycez :44::44:

bende anlamadım nevroş :KK30::KK1: iftar masası kurucaz oradaki tek bir yemeğin tarifini yazıcaz sofranın resmını mı eklıycez :44::44:

Evet canım aynen öyle:KK34:
Ana yemek veya tatlının tarifi olabilir..:KK56:

Geçen yıl Ramazan Sofrası Yemek Yarışması 1.sinin masası:KK52:

attachment.php

Evet canım aynen öyle:KK34:
Ana yemek veya tatlının tarifi olabilir..:KK56:

Geçen yıl Ramazan Sofrası Yemek Yarışması 1.sinin masası:KK52:

attachment.php

kim bu gerçekten haketmiş çok güzel görünüyor sofra çok şık :KK76::KK76::KK76::KK51:

anladım canım :KK54:

X