Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2019)

Ben iftara ek olarak kedidili pastasi yaptim. Kedidillerini kahveli sut ile islattim. Uzerine muhallebi. En uste de cikolata sos. Umarim guzel olur.

Yarin oglumun dogum gunu. Babasi ben ve oglum kutlayacagiz. Kurabiye canavari seklinde pasta yaptiriyoruz. Baska bir sey yapmicam yanina. Ramazan gunu yenmiyor cunku.

Ayy ay hatırlıyorum geçen sene de Miraç'ın doğumgünü Ramazana denk gelmişti. :KK31:
Sağlıklı ve mutlu yaşları olsun oğluşunun inşallah!:KK60:
Anneci ve babacığı yanında uzun ve başarılı ömrü olsun inşallah.:KK36:
Sen tatlı yaparsın da güzel olmaz mı canım benim ellerine sağlık!:KK74:
Kurabiye canavarı pastasını illa ki görmek isteriz eğer mahzuru olmazsa.:dondurma:

Çok çok güzel olmuş.:KK36:
Ellerine sağlık.:KK60:
Ah ne güzel herkes bir şeyler hazırlıyor,eve gidince ben yorgunluktan bayılıyorum.
İyi kötü 2 defa güllaç yaptım şu 11 günde o kadar.:KK67:
Ben şu ara çalışmıyorum ama ondan dolayı yapıyorum. Yoksa çalışsam asla elim,ayağım kalkmaz :KK70:
Teşekkür ederim ❤️❤️❤️

Herkese hayirli günler.
Gece ben alarmi duyanakadar benim bebe uyandi .15 20 dk uyumaya çalıştı. Bir baktım 20 dk kalmis .Hemen esimi uyandirdim .3 4 dilim börek yiyip yatmış. :uykucu:
Iftarda yalnizim
Kendime patates köfte kizartcam .Esim de gece yer bunları.

Oğluşa da sulu köfte yapcam kuzu kıymadan :kk77:

Herkese selammm:)))
Misafir menüsü hazır;
Çorba , islim kebabı,pilav, fellah köftesi, zeytinyağlı biber dolması, domatesli biber kavurması, cacık ve kalburabastı. Temizliğim de bitti, sırtım çok ağrıyor artık, duş aldım, bir saat kadar dinlenicem nasipse. Herkese hayırlı iftarlar

X