Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2020)

Sahur menülerinizi alalım hanımlar
Bugün ilk sahurumuzu yapacağız.
Biz genelde kahvaltı yapıyoruz.Sahura yakın sıcak bazlama yaparım,çay ve bol bol oldu mu tamamdır.
Evin tek oruç tutanı benim. Açıkçası pek özenmeyeceğim sahur sofrasına. İftara donatırım ama Allah izin verirse

Herkese hayırlı ramazanlar.
Çok güzel düşünülmüş Allah razı olsun ben yeni katıldım kadınlar kulubüne, bu düşünce çok hoşuma gitti.
Hazırlık olması için yurtdışındayım el açması börek attım buzluğa kolaylık olacak oruçken.
Sahur yapmıyoruz yapsakda meyve yeriz
Bayrama kadar günahlarımızın bağışlaması dileğiyle

Aramıza hoşgeldiniz
Amin inşaallah hayırlı ramazanlar

Hayirli ramazanlar hepimize
Abla bu topigi anlamadim ama
Sohbet amaçlı menülerimizi yazmak icin filanmı
Canım sohbet amaçlı:)
Ben açınca kafanız karışıyor değil mi
Hergün iftara ve sahura ne yapacağımızı yazacağız
Birbirimze hem fikir vereceğiz hem arada tarif:)

Herkese hayırlı ramazanlar. Bu ramazan belki kalabalık iftar sofralarımız olamıycak ama yine de özenli sofralar kurmaya devam edelim inşallah
Benim buzluğumda yaprak sarma, mantı, çörek var annem sağ olsun yapıp koymuştu ramazan için. Ara ara onları kullanırım ara ara kendim bir şeyler yaparım. Sahura karar vermedim ilerleyen saatlerde fikir olması açısından yazarım buraya. Ben de burda diğer menülere bakarak fikir edinirim.

İnşallah bende öyle düşünüyorum zaten bir haftadır hurma yoğurt diyetiyle 3.5 kilo verdim devamını Ramazan'da getirmek istiyorum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…