Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2020)

Nevreste

Bir garip yolcu
Yönetici
Editor
16 Ağustos 2010
290.066
595.881
42
IMG20200427182301.jpg

11 Ayın Sultanı Ramazan ayı 24 Nisan Cuma günü başlıyor.23 Nisan Perşembe ilk sahurumuzu yapacağız.
Ramazan ayında iftar ve sahurlarımızı paylaşıp,bu güzel ayı birlikte geçirelim inşaallah.
Şu zor dönemde hepimiz evlerimizdeyiz. Beraber daha rahat bir şekilde güzel bir Ramazan ayı geçirelim inşaallah.
Konumuz geleneksel hale geldi yıllardır birlikte geçiriyoruz.Bu yıl yine birlikte geçiririz umarım.:KK200:
İftarda ve sahurda yapacaklarımızı yazarsak birbirimize fikir olur.
Bol sohbet bol muhabbet dolu bir konu olur inşaallah herkesi bekliyorum.
Ramazan için ne tür hazırlıklar yapıldı.Onları da paylaşırsanız öncesinde bizlere yardımcı olursunuz.

Şimdiden hepinize Hayırlı Ramazanlar :KK68:

Geçmiş yıllarda yapılan Ramazan sofraları yarışmalarımız iftar davetleriniz için yardımcı olabilir.
Ramazan Sofraları
2018 Ramazan İftar Sofraları
İftar Sofraları
Ramazan Menüleri
Ramazan Sofraları
Ramazan Sofraları + Ana Yemek veya Tatlı

İftar ve Sahur Menülerimiz

Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2019)
Hergün Bir İftar Menüsü(2019)
2018 Hergün Bir İftar Menüsü
2017 Hergün Bir İftar Menüsü

Sahur İçin Tarifler
Et Yemekleri Önerileri
Bayram Tatlıları

Son düzenleme:
Herkese merhaba .Uzun zamandir foruma giremiyorum .Dün aklima geldi gecen yılki iftar sahur menülerimiz.Hemen foruma girdim ama konuyu bulamadim .Bugun acmis sevgili Nevreste Nevreste Gecen yil emzirdigim icin tutamadim (hoş hala emzirmiyorum :olamaz:)Bir önceki yıl hamileydim derkeen insallah bu yıl tutacağım. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.

Herkese merhaba .Uzun zamandir foruma giremiyorum .Dün aklima geldi gecen yılki iftar sahur menülerimiz.Hemen foruma girdim ama konuyu bulamadim .Bugun acmis sevgili Nevreste Nevreste Gecen yil emzirdigim icin tutamadim (hoş hala emzirmiyorum :olamaz:)Bir önceki yıl hamileydim derkeen insallah bu yıl tutacağım. Herkese hayırlı ramazanlar diliyorum.
Hayırlı Ramazanlar canım😘

Sahur menülerinizi alalım hanımlar :halay:
Bugün ilk sahurumuzu yapacağız.
Biz genelde kahvaltı yapıyoruz.Sahura yakın sıcak bazlama yaparım,çay ve bol bol oldu mu tamamdır.:KK200:

Ben de kahvalti tarzi yerim ama esim kahvaltiyla doymuyormus tok tutmuyormus o yuzden aksamki yemekten yer :)
Kendime ispanakli borek var dun yapmıştim. Isitirim mis gibi. Bir de biberli ekmek var ama cok aci olmus yemesem daha iyi olur galiba :)

Ben de kahvalti tarzi yerim ama esim kahvaltiyla doymuyormus tok tutmuyormus o yuzden aksamki yemekten yer :)
Kendime ispanakli borek var dun yapmıştim. Isitirim mis gibi. Bir de biberli ekmek var ama cok aci olmus yemesem daha iyi olur galiba :)
Hayırlı sahurlar canım benim😍

X