Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Hepimiz kahvalti yapiyoruz sanirim:) bizimde öyleydi ve cok hafif olmuş oluyor böylece. Esime tost yapiyim dedim onu bile istemedi. Aksam oldukca doymuş. Doyması da bir tabak yemek yanina ceyrek cay bardağı pirincten yaptığım pilav. Tatli, meyve vs yemiyor aralarda kesinlikle. Kilo vericek sanirim zaten zayıf :/ ben de cok taktim buna farkindayim soylenip duruyorum ama:))
Yarina avci kebabimdan kaldi bol bol. Hatta iki gün bile yeticek kadar var ama bu gunle birlikte üc gün kofteli yemek yenir mi? Bilemedim.

Günaydın canım cumamız mübarek, dualarımız kabul olsun en yakın zamanda inşallah. :KK74:
Bu gidişle sahursuz oruç tutanlar derneği başkanı olacam.:KK67:
Kocam ezan okunurken uyandırmasa ilaç ve susuz kalacaktım.
İftarda aşırı su ve ayran içip vücudumu ağırlaştırıyorum. Sonra da böyle kıpırdayamıyorum maalesef.:uykucu:
Biraz iş yapayım da sonra iftarı düşünürüz artık.:hamarat:
Hepimize muhteşem Cuma olsun inşallah.:KK36:

Çok şanslısınız:)Yemek yapmayı sevmek lazım :)Sevdiğiniz zaman zor gelmiyor ve sürekli farklı şeyler deneme isteği oluyor:)
Ben çok seviyorum ondan bu görevi kimseye bırakamam:)
Bende yemek yapmayı severim aslında lezzetlide oluyor hiç bilmiyorum değil tabi ama sunum görüntü filan eksik bende nasıl olsa midemize gitcek gibi düşündüğümden sanırım ben erkek gibi büyüdüm ondan galiba kadınlara özgü inceliklerim yok maalesef :KK43:

Günaydın canım cumamız mübarek, dualarımız kabul olsun en yakın zamanda inşallah. :KK74:
Bu gidişle sahursuz oruç tutanlar derneği başkanı olacam.:KK67:
Kocam ezan okunurken uyandırmasa ilaç ve susuz kalacaktım.
İftarda aşırı su ve ayran içip vücudumu ağırlaştırıyorum. Sonra da böyle kıpırdayamıyorum maalesef.:uykucu:
Biraz iş yapayım da sonra iftarı düşünürüz artık.:hamarat:
Hepimize muhteşem Cuma olsun inşallah.:KK36:
Hastalığınız var mıydı? Mideniz rahatsiz oluyor sanirim bende zorlaniyorum ama kendimi tutuyorum iftardan 2 saat sonra icmeye başlıyorum suyu. Boyle daha rahatim. Yudum yudum 4 büyük bardak ictim dün. 6 ya kadar cikarmaya gayret ediyorum. Sahurda mide koruyucusuna basladim yoksa kötü oluyordum tüm tedbirlerime rağmen, onunla birlikte bir bardak su iciyorum sadece. Yemek uzerine icilen su maalesef hastalarda asiri sorun olusturuyor.

X