Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Ezan okunuyor Allah, hepinizin oruçlarını kabul etsin.
Beni de affetsin inşallah bu yıl tutamadım.
Evlerimize huzur, vücudumuza sağlık, soframıza bereket versin.
Bebek isteyen arkadaşın kucağını doldursun.
Borcu olanlara ödemek, işi bozulanlara düzeltmek, çalışanlara helal kazançlar nasip olsun.
Hayırlı iftarlar, afiyet olsun hepinize...
Amin inşallah.
Allah'ım razı olsun, sizin de gönlünüze göre versin inşallah.

İsminiz ne kadar güzel.çok etkilendim.Allah bize bir kız evlat verirse ona koymak isterim
Benim bekarken kızım olursa koyacağım isimdi, genç kızlık hayalimdi,hatta eşim de Su eklemişti Mehlika Su koyacaktık, ilk evladım kız oldu ama kv vefat ettiği için kvmin ismini koyduk, yanına uymaz diye bu ismi koymadık, başka da kızım olmadı ,

Ezan okunuyor Allah, hepinizin oruçlarını kabul etsin.
Beni de affetsin inşallah bu yıl tutamadım.
Evlerimize huzur, vücudumuza sağlık, soframıza bereket versin.
Bebek isteyen arkadaşın kucağını doldursun.
Borcu olanlara ödemek, işi bozulanlara düzeltmek, çalışanlara helal kazançlar nasip olsun.
Hayırlı iftarlar, afiyet olsun hepinize...
Amiin 🤲 çok güzel dualar 😍

Akşam menü yetişmedi,
Çorba ve salata iptal oldu,
Püreli köfte, soslu makarna ve yoğurt vardı iftarda,
Çocuklar var diye mi çok çeşit yapiyorsunuz ? Ay üzülüyorum çok emek var sonuçta . Bu saydiklariniz yeter de artar bile .Benim ailemin evinde de böyle çok çeşitli yemek piserdi evlendim eşim rica ediyorum çok çeşit yapma kafam karışıyor diyor 😂Hoş iki kişiyiz diye iyi oluyor israf da olmuyor .

Benim bekarken kızım olursa koyacağım isimdi, genç kızlık hayalimdi,hatta eşim de Su eklemişti Mehlika Su koyacaktık, ilk evladım kız oldu ama kv vefat ettiği için kvmin ismini koyduk, yanına uymaz diye bu ismi koymadık, başka da kızım olmadı ,
Rabbim bağışlasın evladınızı.ismiyle musmutlu yaşasın

Bizim iftar da gecikti bu akşam, ortada dünden kalan çorbayla kızartma vardı karışık. Kızartma işi de geç kaldı malum pazara grç gidildiği için. Eşime keşke bir çeşit daha olsaydı dedim, 3 sn geçmedi, zil çaldı, yaprak sarmasıyla kuru biber dolması yollamış sağolsun komşum. Tabak yollama olayı müthiş bişey yaa. İftara gidemiyoruz ya da evimizde ağırlayamıyoruz ama ikramda bulunuyoruz. Mutlu, huzurlu, bol sevaplı oruçlarımız olsun inşallah :)

Bir-kac gündür buraya bakamadım.

Biraz huzursuz geçirdim son 2 günü. Dün de tam kapanma gelince işlerim zora girdi. Keyifsizdim zaten. Üzerine geldi yani.

Önceki gece kilo aldığımı fark ettim. Tok halde 52 kilo olmuşum. Normalde 48_49_50 ideal oluyordu.

Boyum kısa
Fazlasıyla ufak tefek bi insanım. Haliyle değil kilo,gram alsam fark ediyor.

Tatlı yemiyorumm hiç aram yok. Cikolata nedir bilmem. Paketli abur cubur yemem. Salatacıyım sebzeciyim. Ama ona rağmen göbeğim 5 aylik hamile resmen.

Hareketsizlikten mi oluyor anlamadım. Ablam sende sorun var ac duruyorsun ve kilo alıyorsun diyor. Sanırım yasaklardan sonra bi doktora görünsem iyi olacak.

2 gündür ac gezdiğim icin menüleri okumak istemedim. Okuyamadım daha doğrusu.

Bir iki gün daha ac takilayim da sonra gevşeteceğim .

Bana dua edin. Allah işlerimi kolaylaştırsın.

Ben de başta NaaNaa NaaNaa olarak hepimize dua edeceğim.

Allah hepimizin yardımcısı olsun

Çocuklar var diye mi çok çeşit yapiyorsunuz ? Ay üzülüyorum çok emek var sonuçta . Bu saydiklariniz yeter de artar bile .Benim ailemin evinde de böyle çok çeşitli yemek piserdi evlendim eşim rica ediyorum çok çeşit yapma kafam karışıyor diyor 😂Hoş iki kişiyiz diye iyi oluyor israf da olmuyor .
Çocuklar olunca çeşit iyi oluyor🤗
Az kişi olunca fazla oluyor🤗

X