Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Merhaba herkese,

Bugün canım kumpir çekti, fırında kumpir yapacağım eşimle bana. 3 tane kocaman patates aldım biri bana, ikisi eşime :) Haşlanıyorlar şu an, biraz yumuşasın iftar yaklaşınca köz tadı oluşsun diye fırına vereceğim. Mercimek çorbamız da var. Eşim içmese de ben içerim. Normalde kola sevmem ama kumpirle en çok kola yakışıyor. Bol buzlu ve limonlu.

Herkese afiyet olsun, şimdiden hayırlı iftarlar.

Selam dostlar

Bugun ki menum
Biber dolmasi
Yogurtlu makarna salatasi
Ve sonunda soguk baklava bakalim bizde deneyelim begenecekmiyiz

Allah kabul etsin
Ben Şerbetli tatlı hayatta yemem midem almıyor soğuk baklavayı 3 gün önce denedim ve bu zamana kadar nasıl denememişim dedim gerçekten favorim bu saatten sonra
Ama tabiki bilindik güzel bir yerden almak lazım afiyet olsun şimdiden🤗🤗🤗

Dünden kuru fasulye var birer tabak. Patates kızartması ve ve sigara böreği. Uyumsuz bı menü oldu ama🤣. Dün pilav yediğimiz için bugün canm istemedi . Tatlı hazır ekler. Dün terayagli fındıklı baklava açtım bayram için. Pisiridim. Üstünü örttüm. Şerbetini yarn yapip dokucem. Bugün sarma sardım. Onuda bayram sabahı pisiricem inşallah. Geldi gitti ramazan. Rabbim yeniden kavusmayi nasip etsin. Seneye sevdiklerimzle birlikte kalabalık iftar sofralarni paylasmayi diliyorum 🥺🥺. Zaten ramazan buruk yalnız geçti. Bayramda çocuklar sevinsin diye hazırlık yaptık. Börek sarma tatlı. Çocuklar için hediye sipariş verdik. Allah bayramları çok sever. Bayramda çocukların sevinmesini çok sever. O yüzden bayramda size hediye gelcek dedik. Kudüs ten gelen resimler videolar çok üzdü beni . Biz yemek telaşı bayram telasindayiz. Onlar can pazarı yaşıyor. Su mübarek günlerin hürmetine Rabbim müslüman kardeşlerimize zafer nasip etsin. Kanlı katillerin tez zamanda soyu tükensn inşallah. Şimdiden herkese hayırlı bayramlar diliyorum

Ben Şerbetli tatlı hayatta yemem midem almıyor soğuk baklavayı 3 gün önce denedim ve bu zamana kadar nasıl denememişim dedim gerçekten favorim bu saatten sonra
Ama tabiki bilindik güzel bir yerden almak lazım afiyet olsun şimdiden🤗🤗🤗
Evet guzel bi markadan denedim bende dondurmali gbi bol bol sutlu harika cok begendim ki bende serbetli tatli sevmem nornal baklavayi almam hic aramam yani. Bana bayram erken geldi 2 gun erken 😉 niyetli degldim tattim hemen kahvemle esimde begenevekmi bakim

Kuru fasulye,ve pateatesli börek var.

Herkese hayırlı iftarlar,biz bugün hastaneye gidip minik emanetimizi aldık evimize geldik🤗Yavrum bizi beklerken dönmüş oralarda ruhumla kalbimle bedenimle sarıp sarmaladim,bundan sonrası takdir-i ilahi....

Evet guzel bi markadan denedim bende dondurmali gbi bol bol sutlu harika cok begendim ki bende serbetli tatli sevmem nornal baklavayi almam hic aramam yani. Bana bayram erken geldi 2 gun erken 😉 niyetli degldim tattim hemen kahvemle esimde begenevekmi bakim
Bende hem başında yedim orucu hemde son 3 gün kala😥😥😥

Bende baklava hayatta yemem ama soğuk baklavaya bayıldım😋😋😋

Çok kötü günler geçiriyoruz ailecek
Yakın akrabımızı covitten kaybettik.
Hiç bir şeyin tadı tuzu kalmadı ne ramazanın ne kadir gecesinin ne başka bir şeyin
Sağlık çok önemli
Uzakta bile olsalar hayatta ve sağlıklı olmaları büyük nimet
Ama insanoğlu unutuyoruz bunu sonradan
Öylesine yazmak istedim.

Hiç bir şeyin tadı tuzu kalmadı ne ramazanın ne kadir gecesinin ne başka bir şeyin
Sağlık çok önemli
Öylesine yazmak istedim.
Başınız sağolsun Rabbim mekanını cennet eylesin, kesinlikle en büyük nimet sağlık. Rabbim biran önce bugünleri atlatıp şu virüs belasından kurtarsın hepimizi her yönden çöküş maalesef.

Sağlık çok önemli
Öylesine yazmak istedim.
Başınız sağolsun, mekanı cennet olsun, Rabbim size de güç kuvvet versin 🤲

Kuru fasulye,ve pateatesli börek var.

Herkese hayırlı iftarlar,biz bugün hastaneye gidip minik emanetimizi aldık evimize geldik🤗Yavrum bizi beklerken dönmüş oralarda ruhumla kalbimle bedenimle sarıp sarmaladim,bundan sonrası takdir-i ilahi....
Bebeğiniz mi hastanedeydi, gözünüz aydın

Bu gece son sahura kalkacağız, bir Ramazan ayı da boylece bitmiş oldu, Rabbim tekrarını nasib etsin 🤲
Sahurda çocuklara tost yaparım, akşamdan kalan patatesli böreklerden yeriz inşaallah, domates salatalık doğruyorum benden başka yiyen olmuyor, kahvaltılıkta yiyen yok,çayı da sadece kendim için demliyorum

Bebeğiniz mi hastanedeydi, gözünüz aydın
Tesekkur ederim.Tüp bebek tedavisi gördüm.Ocak ayında yumurta toplama işlemi yapılmıştı hormonlarim aşırı uyarıldığı için tedaviye ara verilmişti.Dondurulmus 1 tane embriyom vardı bugün onu transfer ettiler🤗

Tesekkur ederim.Tüp bebek tedavisi gördüm.Ocak ayında yumurta toplama işlemi yapılmıştı hormonlarim aşırı uyarıldığı için tedaviye ara verilmişti.Dondurulmus 1 tane embriyom vardı bugün onu transfer ettiler🤗

Hayırlı olsun, sağlıkla gelsin diliyorum. :)

X