Popüler Konu Ramazanda İftar ve Sahur Menülerimiz (2021)

Son iftar yemeğimiz....

Kuru bamya çorbası
Fasulye
Pilav
Salata
Baklava

Herkese hayırlı bayramlar dilerim.
Ramazan boyunca burada paylaşım yapmak çok keyifliydi, inşallah seneye tekrar görüşmek nasip olur.
Daha sağlıklı daha neşeli günlerde...
Herkes Allaha emanet.
Kimin ne dileği varsa ömrüne nasip olsun.
Ölmüşlerimize rahmet, kalanlarımıza selamet.
Hoşça kalın 🌺💝

Tesekkur ederim.Tüp bebek tedavisi gördüm.Ocak ayında yumurta toplama işlemi yapılmıştı hormonlarim aşırı uyarıldığı için tedaviye ara verilmişti.Dondurulmus 1 tane embriyom vardı bugün onu transfer ettiler🤗
İnşaallah güzel bir şekilde sonuçlanır, annesine sıkı sıkı tutunur minik emanetiniz 🤲

Hayırlı akşamlar,
Bugünün menüsü biber dolmasından kıymalı makarnaya evrildi, mutfağı temizledim bugün,hazır evdeyken biraz bahar + bayram temizliği yapayım dedim,vakit az kalınca dolma için çıkardığım kıymayla kıymalı makarna yaptım,
Dometesli tel şehriye çorbası
Kıymalı makarna
Yoğurt
Patates böreği ( dünden)
Tatlı olarak İzmir bombası ve yalancı profiterol ( kızım yaptı ikisini de)
Eşim bu tatlıları sevmediği için ona irmik helvası yaptım, üzerine tahin gezdirdim,

Bir Ramazan'ın daha sonuna geldik, Rabbim hepimize hayırlı huzurlu nice Ramazanlar ve Bayramlar görmeyi nasip etsin, bu sene ilk kez bu platformda bulunmaktan ve sizleri tanımaktan mutluluk duydum 🌸🌸🌸🌸
Seneye tekrar buluşmak dileğiyle , Rabbim hayırlı dualarınızı kabul etsin, ne müskülünüz varsa halletsin, her daim iyilerle karşılaştırsın 🤲🤲🤲

Tesekkur ederim.Tüp bebek tedavisi gördüm.Ocak ayında yumurta toplama işlemi yapılmıştı hormonlarim aşırı uyarıldığı için tedaviye ara verilmişti.Dondurulmus 1 tane embriyom vardı bugün onu transfer ettiler🤗
Allah gönlünüze göre herşeyin en güzelini nasip etsin, sağlıkla mutlulukla geçirin hamileliğinizi, doğumunuzu, günlerinizi :)

AYy hayırlı olsun😍
Saglıkla gelsin insallah🙏🏻

X