Popüler Konu Ramazan'da İftar ve Sahur Menülerimiz (2022)

Bayramın 3.gününden herkese selam ..
Bende bugün sabah kalktım dün instada bir bayanın baklava yapma videosunu izlemiştim kafaya koydum ben de deneyeceğim diye..mutfakla aram iyidir ama hamur açamam ve hiçde açmadım bugüne kadar.Zaten tepsim ufak ben bunu bi şekilde hallederim dedim ve kalkar kalkmaz yapmaya başladım.kesiminde falan ufak tefek yanlışlık olsa da İlk denemeye göre gayet güzel oldu.
Yumurcak hanım içimden bir ses sen de yapabilirsin diyor:KK51:yufka açmayı ben de beceremiyorum. :KK43:

Yumurcak hanım içimden bir ses sen de yapabilirsin diyor:KK51:yufka açmayı ben de beceremiyorum. :KK43:
İçinizdeki ki sesi dinleyin elhan hanım 😊
Öyle çok büyük tepsi boyutunda ve tek tek açmadığım için kolay oldu .instagram kullanıyorsanız orada göçmen kızının mutfağı diye bir sayfa var bakarsanız size de ilham olur belki ben de oradan cesaret alıp denedim ☺️

İçinizdeki ki sesi dinleyin elhan hanım 😊
Öyle çok büyük tepsi boyutunda ve tek tek açmadığım için kolay oldu .instagram kullanıyorsanız orada göçmen kızının mutfağı diye bir sayfa var bakarsanız size de ilham olur belki ben de oradan cesaret alıp denedim ☺️
İçimdeki sesi ve yumurcagin sesini dinlemeye karar verdim. :hamarat:
Göçmen kızını arayıp bulacağım.:super:
:KK200:

YUMURCAK YUMURCAK göçmen kızının mutfağında baklava tarifini bulamadım canım. İki farklı göçmen kızı var bol bol Boşnak böreği gördüm bir de annesinin yaptığı tarifsiz bir baklava vardı. :KK43:

YUMURCAK YUMURCAK göçmen kızının mutfağında baklava tarifini bulamadım canım. İki farklı göçmen kızı var bol bol Boşnak böreği gördüm bir de annesinin yaptığı tarifsiz bir baklava vardı. :KK43:
Nevreste'nin baklavası var 🙈Olmaz mı🤭

Aynı hamur ile her çeşit yapıyorum.Hatta soğuk baklava bile🤗

Nevreste'nin baklavası var 🙈Olmaz mı🤭

Aynı hamur ile her çeşit yapıyorum.Hatta soğuk baklava bile🤗
Çok teşekkür ederim bitanem 😍 hiç yapamayanlar için kestirme bir yol var belki diye yumurcaktan imrenmiştim. Eminim harika bir tariftir seninki de ..baklava senin şu tatlılığından utanmıştır bence :KK60: :KK200:

Elhan Elhan hanım benim baktığım hesap bu

Eklentiler

• 9F3DA9E6-ADFE-4919-9FC5-D041C1FDCCA1.png
    9F3DA9E6-ADFE-4919-9FC5-D041C1FDCCA1.png
    514,8 KB · Görüntüleme: 53
X