Popüler Konu Ramazan'da İftar ve Sahur Menülerimiz (2022)

Bizde dün gece Mersin 'e geldik . Bu akşam eltimde iftardayiz . Menüyü paylaşayım.

Tarhana çorbası ( ege tipi )
Lahmacun
Yaprak sarma
Tatlı olarak revani var .
Ama ben kerebic istiyorum köpüksüz 😂 Bu çevreyi de tam bilmiyorum ama gidip alacagim.

Herkese afiyet şeker olsun ,herkesin duası kabul olsun inşallah ...

Ooyyhh çok yoruldum bugün. Aha biraz oturup dinlenecegim 🤪 son iftar olduğundan ailemizi iftara çağırdık. Annem, kayinbabam, kayınvalidem, kaynım eltim çocuklar, görümcem, enişte bey, çocuklar , ve biz😊😋
Tutmaç çorbası
Izgara tavuk
Mercimekli bulgur pilavı
Avcı böreği
Fırında patates oturtma
Havuç tarator
Salata
Turşu
Kola
Kıbrıs tatlısı
Herkese hayırlı iftarlar
Darısı seneye Ramazan'a inşallah ❤️🥰🌹

Screenshot_20220501-194027_Gallery.jpg

Bugün yoğunluktan giremedim siteye... Temizlik, ütü, çocukların banyosu falan derken anca oturdum ☕:KK73: Bugün hafif geçiştirdik iftarı zaten mantı ve dünden kalan soslu tavuk vardı menümüzde...

Rabbim Ramazan-ı Şerifi bizden razı eylesin, Rabbim bütün ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin, burada ne sıkıntısı olan arkadaşım varsa en kısa zamanda en hayırlı şekilde sıkıntılarını gidersin İnşaAllah Aminnn 💖
Rabbim tekrar tekrar Ramazan ayına ulaşmayı ve burada birlikte olmayı nasip etsin:cry:
Herkese hayırlı huzurlu Bayramlar ❤

Herkese merhaba. Bugün biz de hafif geçirdik iftarımızı.

Soğuk ayran aşı çorbası
Taze fasulye
Pilav vardı. Şimdi Türk kahvesi ve soda içiyoruz.

İnşallah bir sonraki Ramazan ayında da burada hep birlikte olur, sofralarımızı paylaşırız. Hayırlı bayramlar! 🥰

M Minaredenatbeni canım merhaba seni merak ettim nasıl oldun :KK36: Her şey yolunda mı?
Gönlü güzel insan sağol varol hatırlanmak merak edilmek ne güzel ya
Şu mübarek günde sen beni mutlu ettin Allah da seni mutlu etsin
Hastam taburcu oldu, tehlike sürüyor ağrılar sürüyor ama ilk zamanki kadar kötü değil
Çok dua aldım burada, hakkınızı helal etmenizi rica ederim
Şahsınıza ve tüm arkadaşlara hayırlı bayramlar diliyorum

Son iftarda cocuklugumuzun gectıgı oynadığımız koydekı camide idik iftarımızı camide yaptık
Kıymalı pide
Borek
Sutlac
Kek
Sehrıye salatası vardı.
Bır zamanlar bızım kosturdugumuz camide sımdı cocuklarım koştu oynadı degısık guzel bır duygu.
Aksamı ve yatsıyı cemaatle kıldık.Allah kabul etsın.Hepımıze hayırlı mutlu saglıklı bayramlar nasıb olsun.Hayırlı bayramlar.

Gönlü güzel insan sağol varol hatırlanmak merak edilmek ne güzel ya
Şu mübarek günde sen beni mutlu ettin Allah da seni mutlu etsin
Hastam taburcu oldu, tehlike sürüyor ağrılar sürüyor ama ilk zamanki kadar kötü değil
Çok dua aldım burada, hakkınızı helal etmenizi rica ederim
Şahsınıza ve tüm arkadaşlara hayırlı bayramlar diliyorum
İyi olmana sevindim canım😍Hep aklımdaydın🥰Allah razı olsun😍🤲🏻
Hastanız şifa bulur inşaallah 🤲🏻
Helal olsun sende helal et😍
Hayırlı Bayramlar🥰

Bugün yoğunluktan giremedim siteye... Temizlik, ütü, çocukların banyosu falan derken anca oturdum ☕:KK73: Bugün hafif geçiştirdik iftarı zaten mantı ve dünden kalan soslu tavuk vardı menümüzde...

Rabbim Ramazan-ı Şerifi bizden razı eylesin, Rabbim bütün ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin, burada ne sıkıntısı olan arkadaşım varsa en kısa zamanda en hayırlı şekilde sıkıntılarını gidersin İnşaAllah Aminnn 💖
Rabbim tekrar tekrar Ramazan ayına ulaşmayı ve burada birlikte olmayı nasip etsin:cry:
Herkese hayırlı huzurlu Bayramlar ❤
Amin. Bilmukabele
Ne güzel insanlarsınız Allah daha da güzel etsin

X