Ramzi teorisi doğru mu? Keseye göre cinsiyet tahmini yapar mısınız?

merhaba öncelikle allah analı babalı sağlıklı büyütsün prensesi:) sağdan mı yumurtladınız oraya mı yerleşti? ve kız bebekte ne gibi belirtileriniz vardı?
Allah razı olsun merhaba sağol canım evet sağdan. Yani ultrason kolunu hep sağa bastiriyordu eminim. Kız erkek diye ayiramicam çünkü ilk tecrubemdi belki erkek olsa sa bunları yaşardım bilemiyorum. Ama bana hamileliğin kesin belirtileri ne diye sorsalar sırt ve bele kadar uzanan ağrı bulantı ve şişkinlik derim. Kasik ağrısı başlarda oluyordu yerlesince azaldı ama sırt bel hep vardı bulantı da öyle. 4 aya kadar çok yoğun yaşadım yemek kokusunu bile kaldıramadı hiç. Hamileliğin en rahat enn güzel ve ayrıca güzel hissettiğin karnının da belirginlestigi dönemi bence 4 buçuk ay 7 buçuk ay civarı. Kraliçe gibiydim saçım başım moralim herkes etrafımda pervane. 7den sonra mide yanmalari sırt ağrıları giek büyüdükçe gece uyuyamama sık idrar vs vs zorluğu tekrar başladı. Ama her dönemi ayrı güzel tabi.. Allah herkese nasip etsin inşallah uzun olmuş baya kusura bakmayın o günlere gidince takır takır yazmışım..

Benim bebişede bakar mısınız? 7 haftalık karından ultrason

Eklentiler

• IMG_20221024_171809.jpg
    71,1 KB · Görüntüleme: 120
  • IMG_20221024_170553.jpg
    64,7 KB · Görüntüleme: 104
  • IMG_20221024_170549.jpg
    68,7 KB · Görüntüleme: 90
Benım sağ üstteydi en basından berı hatta 7 .haftada gıttıgım bır Prof a kız olur ınsallah demıstım oda heveslenme tutunduğu yer erkeğe benzıyor demıstı ve erkek bebegım
Yaa ultrason kağıdında bebeğimin kafası solda şimdi bu sağda mi oluyor?
Bı de fotoğrafini özelden atar mısınız karşılaştırmak için

5+4 karından tahminde bulunur musunuz çok merak ediyorum 3.gebeliğim.

Merhabalar 12 haftalık bebeğim cinsiyet tahmini yapan varmı acaba

Eklentiler

• IMG_20221128_104000.jpg
    87,3 KB · Görüntüleme: 143
Karından görüntü sizce ne arkadaşlar

Eklentiler

• 9F24D534-B1C4-4413-8DDE-492E4787BBF3.jpeg
    79,8 KB · Görüntüleme: 91
Kızlar bu teori çok yanlış yapılıyor. Kesede bebek Soldaysa erkek sağdaysa kız deniliyor ama öyle basit değil olay. Önce plasentayı bulmak lazım. Plasenta nerdeyse tahmin öyle yapılıyor. Yabancı sitelerde de okudum ama buna rağmen tahmin yanlış çıkan çok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…