Ranıp meme estetiği

aloft

Guru
Kayıtlı Üye
28 Mayıs 2007
537
476
Kızlar merhaba ;
19 Nisan c.tesi ameliyat oldum esteworld tamer beye meme altı 275 cc göğüs altı kesisi ile
Ameliyattan önce 300 cc diye konuşmuştuk ama zayıf biri oldugum için vücudum max 275 i almış
Ilk gece hastanede kaldım anestezinin etkisiyle gün boyu uyudum uyandım
Biraz ağrı oldu tabi oturup kalkarken hala zorlanıyorum
Bi de bu korse inanılmaz rahatsız ediyor ama onun haricinde göğüsümde sadece gerginlik hissediyorum
Dün konseyi açıp baktım bu haliyle bile hoşuma gitti
Günler su gibi akıp geçsin
Şişliklerim insin ağrılarım geçsin
Göğüslerimin tadını çıkartayım
:KK76:

Kızlar merhaba ;
19 Nisan c.tesi ameliyat oldum esteworld tamer beye meme altı 275 cc göğüs altı kesisi ile
Ameliyattan önce 300 cc diye konuşmuştuk ama zayıf biri oldugum için vücudum max 275 i almış
Bi de bu korse inanılmaz rahatsız ediyor ama onun haricinde göğüsümde sadece gerginlik hissediyorum

Çok geçmiş olsun, güle güle kullan .
Elif arkadaşımızın başlığına yazdıklarımı sana da tavsiye ederim. Ben o şekilde çok rahat atlattım.
Şimdi sıra şekillenmesini beklemekde.
Sağlıkla kal
Sevgiler

Kızlar merhaba ;

Geçmiş olsun hayırlı olsun yeni cicileriniz merak etmeyin bende sizin gibiydim 1.ayim gecti gitti

Kızlar merhaba ;

Masallah canım ben senden üç gün önce ameliyat oldum bu rahatsız sütyen arkadan takıldığı için hiç açıp bakamadim kollarımi kullanamıyorum :KK43: çok geçmiş olsun bir an önce iyileselim :)

Çok geçmiş olsun, güle güle kullan .
Elif arkadaşımızın başlığına yazdıklarımı sana da tavsiye ederim. Ben o şekilde çok rahat atlattım.
Şimdi sıra şekillenmesini beklemekde.
Sağlıkla kal
Sevgiler

Elif'e yazdıklarını okudum canım
Yalnız kaldığım için işlerimi kendim halledebiliyorum
Küçük yürüyüşler de yapıyorum
Çok da iyi geliyor açıkcası
Bi de duş alabilsem
Yarın doktor kontrolüm var duş alıp alamayacağımı söyleyecek

Elif'e yazdıklarını okudum canım
Yalnız kaldığım için işlerimi kendim halledebiliyorum
Küçük yürüyüşler de yapıyorum
Çok da iyi geliyor açıkcası
Bi de duş alabilsem
Yarın doktor kontrolüm var duş alıp alamayacağımı söyleyecek

ohh ne güzel, bak atlamışsın bile sen :KK42: Duşunu 3.günden itibaren alabilirsin canım ama tabi doktorun aksini söyledi ise, vardır bir bildiği.
Bolca protein al ki, daha hızlı iyileşsin kesilen kasların çabuk iyileşebilsin.

En Büyük TÜRKİYE
Kızlar merhaba ;

gecmıs olsun oncelıkle. Umarım ıcıne sınmıstır. Esteworld ile bende gorustum fakat tam karar veremedım. bana min 5500 demislerdi tel de. Sen ne kadara oldun cnm ogrenebilirmiyim?

En Büyük TÜRKİYE

gecmıs olsun oncelıkle. Umarım ıcıne sınmıstır. Esteworld ile bende gorustum fakat tam karar veremedım. bana min 5500 demislerdi tel de. Sen ne kadara oldun cnm ogrenebilirmiyim?

İçime sindi bi sıkıntı yok şimdilik ama ilerleyen zamanlarda belli olacak tabi
Daha 3. Günüm bugün
7 bin tl ye yaptırdım canım

Kızlar bugün kontrole gittim doktor duş alabilirsin dedi
Hastanenin taktığı medikal sütyenin beyazını da aldım
Önceden destekli 75 a takıyordum
90 b takmışlar bende öyle aldım
Bu şişlikler inince göğüs ölçüm 80 b ye iner mi
Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum

Kızlar bugün kontrole gittim doktor duş alabilirsin dedi
Hastanenin taktığı medikal sütyenin beyazını da aldım
Önceden destekli 75 a takıyordum
90 b takmışlar bende öyle aldım
Bu şişlikler inince göğüs ölçüm 80 b ye iner mi
Tecrübeli arkadaşlardan cevap bekliyorum

duş alınca ben çok rahatlamıştım:) önceden 75 b desteklı sütyen kullanıyordum beden ölçüsü değil cup ölçün değişiyor gögüs altın kaç cm ise bedenin odur benim 75 di mesala dün Komdan sütyen aldım bedeni 75 d şimdiye kadar kullandığım en rahat sütyen herkese tavsiye ederim lazer kesim Hannah modeldi heralde hatta biraz daha iyileşince her rengini almayı düşünüyorum

duş alınca ben çok rahatlamıştım:) önceden 75 b desteklı sütyen kullanıyordum beden ölçüsü değil cup ölçün değişiyor gögüs altın kaç cm ise bedenin odur benim 75 di mesala dün Komdan sütyen aldım bedeni 75 d şimdiye kadar kullandığım en rahat sütyen herkese tavsiye ederim lazer kesim Hannah modeldi heralde hatta biraz daha iyileşince her rengini almayı düşünüyorum

Bende duş aldım bu akşam inanılmaz rahatladım
Bende öyle bildiğim için şaşırdım zaten
75 den 90 a nasıl ölçüm değişti ki
Belki medikal sütüne olduğu için ölçü böyledir
Doktor 3 hafta bunu takacaksın dedi
Sonra sadece geceleri takacağım
Sen ne zaman geçtin normal sütyenlere

benim medikal sütyenimde 85 bedendi sonra Ayyıldızdan aldım oda 85 bedendi onlarda cup yoktu sadece beden yazıyordu
doktorum 1 ay kullan dedi 1 ayı geçti kontrole gitmem lazım ama yurtdısına gitmiş gelsin gidecem daha normal sütyene geçmedim yarın akşam davet var elbise giymem gerek onun için aldım :)evde rahat oluyor sporcu sütyeni

75 de genelde b cup üretiliyor.doğru ölçün 75d de olsa, 75d yoksa ona uygun göğüs ölçüsünde bir sutyen de olur sonuçta.. ayy benim de 75b göğüs ölçüm.. sen 90b oldu deyince çok heyecanlandım:KK52:
tez zamanda iyileşirsin inşallah

Geçmiş olsunnnn :) fotoğraf isterizzzzz :nazar::nazar::nazar:

benim medikal sütyenimde 85 bedendi sonra Ayyıldızdan aldım oda 85 bedendi onlarda cup yoktu sadece beden yazıyordu
doktorum 1 ay kullan dedi 1 ayı geçti kontrole gitmem lazım ama yurtdısına gitmiş gelsin gidecem daha normal sütyene geçmedim yarın akşam davet var elbise giymem gerek onun için aldım :)evde rahat oluyor sporcu sütyeni

Canım senin medikal sütyen üstten bantlı mı ?

Dream özelden resim atıcım cnm sana

Kızlar ameliyat oalaı bugün iki hafta oldu göğüslerimin derisi hafif soyuluyor gibi olmuş bilgisi olan var mı acaba

Kızlar ameliyat oalaı bugün iki hafta oldu göğüslerimin derisi hafif soyuluyor gibi olmuş bilgisi olan var mı acaba

benimde 2.haftamda soyulmaya basladı özellikle alt kısımlar da vardı normal bi durummus canım :)):KK3:

Benimde 2 hafta sonra baya soyuldu hani tatilden sonra deri atarsinya öyle nemlendirici kullandım birkaç güne geçti

X