Raporlu gonal f450 fiyatı ne kadar

yasmnaydm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Ocak 2024
143
31
24
Raporlu gonalf 450 ne kadar acaba eczaneedem iki kutu gonalf ve çatlatma iğnesi için 4700 kira fiyat çektiler normalmi bundan 2 öncesi arkadaşım aynılarını 2000 e almıştı

Raporlu %80 i devlet karşılıyor diye biliyorum.
farklı eczaneleri arayıp fiyat sorabilirsin reçete numaranı söyle devletin ne kadar karşıladığını öğrenirsin.

bir kaç eczaneye sormadan alma.
eczaneyi cimere şikayet edebilirsin
büyük ihtimal o arkadaşından da fazla almışlar

Silebiliyolar diye biliyorum reçeteyi ama sen yine de sor bakalım olmaz cimere şikayet edicem de
Sorunu zar zorda olsa hallettik ya 4700 fiyat çeken eczane tanıdıklarımızın vasıtası 1900 e almış olduk. Normalde yeni bir sistem cıkmış bu sistemi bilmediği için eczacı hanım 4700 lira fiyat çekmiş şimdi öğrendiği için 1900 düşürdü

Maalesef reçeteyi düzenledikleri için iptal edemiyorlamış böyle bişey olabilrmi
böyle bir şey tabiki yok ilaçları teslim almadıysanız ama.
Tekrar yeni bir reçete numarası alabilir misiniz doktorunuzdan, doktorun düzenleyebililir. Ben ilaçları tek evzanede bulamadığım zaman her eczaneye ayrı reçete yazıyordu doktorum.

Sorunu zar zorda olsa hallettik ya 4700 fiyat çeken eczane tanıdıklarımızın vasıtası 1900 e almış olduk. Normalde yeni bir sistem cıkmış bu sistemi bilmediği için eczacı hanım 4700 lira fiyat çekmiş şimdi öğrendiği için 1900 düşürdü
Çevir kazı yanmasın olmuş.
Yeni bir sistem falan değil şikayet lafını duyduysa tutuşmuş olabilir.

böyle bir şey tabiki yok ilaçları teslim almadıysanız ama.
Tekrar yeni bir reçete numarası alabilir misiniz doktorunuzdan, doktorun düzenleyebililir. Ben ilaçları tek evzanede bulamadığım zaman her eczaneye ayrı reçete yazıyordu doktorum.
Sorunu hallettik zar zor eczacı tadıpımızın vasıtası ile fahiş fiyattan almak zorunda kalmadık 1900 e almış olduk

Çevir kazı yanmasın olmuş.
Yeni bir sistem falan değil şikayet lafını duyduysa tutuşmuş olabilir.
Bende öyle düşünüyorum ecazcı tanıdığımız kadınla ne konuştuysa bize carlayan kadın 360 derece döndü çünkü biliyorum ocak ayından beri tanıdıklarım 2000 küsür ödüyolardı

Sorunu hallettik zar zor eczacı tadıpımızın vasıtası ile fahiş fiyattan almak zorunda kalmadık 1900 e almış olduk
Ben senin yerinde olsam ordan ilaç almazdım ve bir güzel şikayet ederdim elinde belge de var. Binlerce lira cezayı yer bir daha zaten maddi manevi yorulan insanları sömürmeye çalışmazdı.
Resmen dolandırıcılık yapıyor kimi oltasına takarsa artık.

Bende öyle düşünüyorum ecazcı tanıdığımız kadınla ne konuştuysa bize carlayan kadın 360 derece döndü çünkü biliyorum ocak ayından beri tanıdıklarım 2000 küsür ödüyolardı
Çünkü eczacılara bu durumlarda fahiş cezalar var ve cimer şikayetleri oldukça dikkate alıyor.
Carlayan kadında sistemi biliyor ki 360 derece dönmüş.

Ben senin yerinde olsam ordan ilaç almazdım ve bir güzel şikayet ederdim elinde belge de var. Binlerce lira cezayı yer bir daha zaten maddi manevi yorulan insanları sömürmeye çalışmazdı.
Resmen dolandırıcılık yapıyor kimi oltasına takarsa artık.
Son kez almış bulundum bidaha önünden geçmem valla

X