Salon ve Günlük Oda Dekorasyonu rapsodi mobilya yardııımmmm

Salon ve günlük odalarınızın dizaynı, dekorasyonu ve tavsiye yorumları
Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.benim mobilyalarım ve yatak odası takımımda Rapsodi 2senedir kullanıyorum ve inanılmaz memnunum.Oturma odasına aldığım takımın kılıfları çıkarılıp yıkanabiliyor arkadan fermuarlı arada yıkıyorum ve ne renk atması ne başka bi sorunla karşılaştım.Modern,spor ve şık tasarımlarıyla gerçekten çok iyi Rapsodi.Ayrıca çok fazla renk seçeneği var ve kendiniz belirliyorsunuz ben tüm mobilyalarımın renklerini kendim belirlemiştim..

benim oturma odam da rapsodi çok memnunuz 2 yıl oldu çıkarıp yıkanması da büyük avantaj yerimseniben

bende rapsodiden aldım iki gün önce mobilyalarıı ama daha kullanmadım evlenince inşallah canım :)

Güle güle kullan cnm.Snde güle güle kullanmaya devam et cnm:)Ne aldın modelin ismi ne?

bende yatak odamla vitrin takımım rapsodinen aldım salon ve oturma gurubunuda mutlaka rapsodi alıcam hem spor hem kaliteli cnm

ablam mobilyalarının hepsini ordan aldı, hem fiyatlar uygundu hem de kaliteli, çok memnun kaldı...

:) saglo cnm benim ben manisalıyım ama konyada yaşıyorum iş nedeniyle galiba konyalı oldumm artıkkk:)

Konyam güzeldir çokta özledim:KK43:Bende Denizl'de yaşıyorum yakın zamanda kısmetse gelicem Konya'ya.Memleketinden uzakta olmak zor, ne kdr ayrı kalırsan kal alışmak yerine daha bi derinleşiyor sanki insanın özlemi:KK43:

içimi rahatlattınız valla teşekkürler etrafımda hiç kullanan yoktu kararsız kalmıştım

Konyam güzeldir çokta özledim:KK43:Bende Denizl'de yaşıyorum yakın zamanda kısmetse gelicem Konya'ya.Memleketinden uzakta olmak zor, ne kdr ayrı kalırsan kal alışmak yerine daha bi derinleşiyor sanki insanın özlemi:KK43:

bekleriz efendimm:)) konya güzel evet ama insanın memleketi baska bemde manisayı özlüyorum çok gelde görüşelim tatlımm:)

bekleriz efendimm:)) konya güzel evet ama insanın memleketi baska bemde manisayı özlüyorum çok gelde görüşelim tatlımm:)

Tmm cnm geldiğim zmn grşelim inş bir acı kahve içelim güzel memleketimde:)Haklısın cnm her yer vatanımız ama insanın doğduğu yer,memleketi bir başka vatan oluyor.

Sanada yardımcı olabilmişsek ne mutlu bize arkadaşım daim olur umarım huzurun..

Tmm cnm geldiğim zmn grşelim inş bir acı kahve içelim güzel memleketimde:)Haklısın cnm her yer vatanımız ama insanın doğduğu yer,memleketi bir başka vatan oluyor.

Sanada yardımcı olabilmişsek ne mutlu bize arkadaşım daim olur umarım huzurun..

çok mutlu olurummmm:):enbuyukkk:

ben de rapsodiden aldım .. daha kullanmadım ama tek gördüğüm sorun siyah renk olan konsol ve yemek masası çok fazla parmak izi bırakıyor. sürekli temizlemek gerekecek. 3 hafta sonra evleniyorum. kullanmaya başlıycam bakalım. ama salon takımı mükemmel leke tutmayan bir model.

Bana rapsodi demeyin :sinifsinif: beğendiğim köşe takımı oradaydı ama kayınvalidemler oradan almadılar :KK43: ablam rapsodinin lego modelini kullanıyor ve çok memnun.

X