REFLU YARDIM LUTFEN

Melekbzkrt

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
31 Mart 2023
260
12
20
Merhaba kızlar Yaklask 1 aydr Mide agrısı Midemde Agrlk Bu 2 haftadr surekli Gegiriyorum afedersiniz Oruclu Olsam Bile Beni cok halsiz Yapyor Cok rahatsz oluyorum sanki Gogsumde Bi Agrlk Varmş Gibi Nasıl İyi Olabilirim acaba Bas agrmda Var surekli kardesim reflu diyr aynı belirti ondada Var Doktor reflu demisti bugun hastaneye gttim Ayak altmda kasntı ellerim avucumda kasntı yanma var bunun icn norolojiye sevk edildim yarın emg cektiricem Emg ilgilide hic bir bilgim Yok Bugun ic hastalıkları doktoru Her Agrımı soylememe ragmen sadece B 12 eksikligim oldugunu soyledi reflu nasl iyi olur soyler misinizzzz

Çok geçmiş olsun. Bende reflü, gastrit, ülser üçüde var :) O mide ağrısını iyi bilirim doktor midende gaz birikmiş gazlı içeceklere son vermen gerek diyerek bir ilaç vermişti. Gerçektende abartılı bi şekilde kola içerdim. Bıraktığımdan beri çok rahatım. Ne hapı verdi hatırlamıyorum ama oda iyi gelmişti birde kefir, yoğurt tüketin onlarda mideye iyi geliyor. Sizde asitli içecekleri uzun bi süre tüketmeyin bakalım. B12 eksikliği ile bağlantısı neymiş onu çözemedim :)

Çok geçmiş olsun. Bende reflü, gastrit, ülser üçüde var :) O mide ağrısını iyi bilirim doktor midende gaz birikmiş gazlı içeceklere son vermen gerek diyerek bir ilaç vermişti. Gerçektende abartılı bi şekilde kola içerdim. Bıraktığımdan beri çok rahatım. Ne hapı verdi hatırlamıyorum ama oda iyi gelmişti birde kefir, yoğurt tüketin onlarda mideye iyi geliyor. Sizde asitli içecekleri uzun bi süre tüketmeyin bakalım. B12 eksikliği ile bağlantısı neymiş onu çözemedim :)
Aynen bende dediginiz gibi hamileyken dogumdan sonra falan surekli Kola Cips Her gun Yiyip iciyordum suan Bu Haldeyim Beni cok Rahatsz ediyor surekli gegirmek Ve Sanki Bogazmda Bisey kalmş Hissi RABBİM Bize Ya şafi ismiyle şifa versin bize ve tum hastalara İNŞALLAH :)

X