Regl 9 gun kaldi, yumurtlama tahmini 2 mart, SAT 15 subat. Ayaktayken sag kasik batmasi var ama köylüler oturumunda batma olmuyor. Boyle yasayan?

ihlamurunkokusu

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Mart 2023
1.031
1.174
Regl 9 gun kaldi, yumurtlama tahmini 2 mart, SAT 15 subat. Ayaktayken sag kasik batmasi var ama köylü oturuşunda batma olmuyor. (Bir bacağı karın bolgesine cekerek oturus. ) Boyle yasayan var mı aranızda? Goguslerimdeki damarlanmalar gözle görülür şekilde artmaya başladı, ovulasyon dönemimde kusmalarım çok oldu sanırım stresten. Lekelenme tarzi bir sey olmadi ama kokusuz beyaz sarı karisimi akintim var, akıntı ic camasirmda kuruduktan sonra sümüksü değil kuru şekilde kalmış, Test yapsam çıkar mı kızlar :KK43:

Eklentiler

• Screenshot_20230308_224520_Flo.jpg
    Screenshot_20230308_224520_Flo.jpg
    35,1 KB · Görüntüleme: 48
9 gün varsa şu anda olsa bile testte çıkmaz ki, psikolojik olarak kendinizi fazla dinlemeyin her şey belirti gibi geliyor.
Bir de akıntı enfeksiyon olabilir.

9 gün varsa şu anda olsa bile testte çıkmaz ki, psikolojik olarak kendinizi fazla dinlemeyin her şey belirti gibi geliyor.
Bir de akıntı enfeksiyon olabilir.
Hamile kalmak istediğim için kadin doğuma gittim alttan muayene etti smear testi yapıldı, bana ilaç verdi zaten enfeksiyon oluşacak diye kullanıyorum bakalım, teşekkür ederim

Hamile kalmak istediğim için kadin doğuma gittim alttan muayene etti smear testi yapıldı, bana ilaç verdi zaten enfeksiyon oluşacak diye kullanıyorum bakalım, teşekkür ederim
Hayırlısı olsun hakkında, regl gününe kadar en güzeli beklemek inşallah sağlıklı haberler alırsın

Merhaba ovulasyon döneminde kusma olduğunu ilk defa duydum daha önceleri de oluyormuydu sizde acaba ? daha çok piskolojik geldi bana ve 9 gün çok erken adet günü yada geçtikten sonra net sonuç olur

Regl 9 gun kaldi, yumurtlama tahmini 2 mart, SAT 15 subat. Ayaktayken sag kasik batmasi var ama köylü oturuşunda batma olmuyor. (Bir bacağı karın bolgesine cekerek oturus. ) Boyle yasayan var mı aranızda? Goguslerimdeki damarlanmalar gözle görülür şekilde artmaya başladı, ovulasyon dönemimde kusmalarım çok oldu sanırım stresten. Lekelenme tarzi bir sey olmadi ama kokusuz beyaz sarı karisimi akintim var, akıntı ic camasirmda kuruduktan sonra sümüksü değil kuru şekilde kalmış, Test yapsam çıkar mı kızlar :KK43:
Aşağı yukarı benzer durumdayız. Benim de şu an regie 7 gün var , yumurtlama tahmini 1 mart, SAT 19 şubat. Yumurtlama döneminde kusma hariç diğer belirtiler bende de var ama psikolojik mı gerçek mi bilmiyorum. Konunuzu takip ettim, Allahım nasip etsin hayırlısıyla 🤲

X