Regl gecikmesi negatif idrar testi

ciklettt

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
21 Eylül 2020
94
53
32
Kızlar iyi geceler
Reglim 2 gün gecikti hatta 3. Gündeyim şuan, dün test yaptım ilkinde negatif ikincisinde (sanırım test bozuktu) kırmızılık önce dağıldı sonra pozitif çıktı. Bunun üzerine erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. 3 gündür adet olucak gibi karnım ağrıyo oldum diyorum sonra hemen geçiyo . Normalde hiç gecikmezdim böyle günü gününe 28 yada 29. Gün olurum anlayamıyorum bir türlü bazı belirtileri yaşıyorum uyku hali akıntı gibi ama idrar testi negatif başına gelen varmı ? Yada ilk başta negatif görüp gecikmeden günler sonra pozitif olan varmı

Şüpheye düştüyseniz kan testi verebilirsiniz.
Psikolojik olarak adet öncesi kendimizi dinliyor ve belirtiler buluyoruz. Aslında nadiren adet gecikmesi dışında belirti olabiliyor.

Gecikmemin 5. Günü o yüzden biraz tedirgin oldum ilk defa böyle oldum normalde günü gününe olurum :/ pazartesiye kadar olmazsa kan testi vericem
Şüpheye düştüyseniz kan testi verebilirsiniz.
Psikolojik olarak adet öncesi kendimizi dinliyor ve belirtiler buluyoruz. Aslında nadiren adet gecikmesi dışında belirti olabiliyor.

Hanımlar merhaba ben 32 güne bir regl olurum 32 gün olunca akabinde regl gerçekleşir bu ay reglden 5 gün önce sabah karın ağrısı ile uyandım regl oldum sanki çok az döküntülü kanamam oldu 1 gün sürdü bitti ondan sonra regl hala olmadım şuan 6 gün gecikti ağrı çekiyorum hala yok acaba gebelik var mıdır kan testi vermek için 10 gün gecikme bekliyorum boş yere umutlanmak istemiyorum sizde böyle durum yaşadınız mı bilgilendirir misiniz

Hanımlar merhaba ben 32 güne bir regl olurum 32 gün olunca akabinde regl gerçekleşir bu ay reglden 5 gün önce sabah karın ağrısı ile uyandım regl oldum sanki çok az döküntülü kanamam oldu 1 gün sürdü bitti ondan sonra regl hala olmadım şuan 6 gün gecikti ağrı çekiyorum hala yok acaba gebelik var mıdır kan testi vermek için 10 gün gecikme bekliyorum boş yere umutlanmak istemiyorum sizde böyle durum yaşadınız mı bilgilendirir misiniz
Hatta regl olmam gereken gün ovulasyon testim pozitif çıktı

Yani gebelik var mıdır sizce sizdede böyle bir gün süren regl benzer döküntülü kanama oldu mu çok az geldi bir gün de bitti karin ağrısı çekiyorum ha bugün ha yarın regl olurum derken bugün 7 gün gecikti cuma günü kan vereceğim ay inşallah vardır umutlanmayim da🙄

Kızlar iyi geceler
Reglim 2 gün gecikti hatta 3. Gündeyim şuan, dün test yaptım ilkinde negatif ikincisinde (sanırım test bozuktu) kırmızılık önce dağıldı sonra pozitif çıktı. Bunun üzerine erken gebelik testi yaptım negatif çıktı. 3 gündür adet olucak gibi karnım ağrıyo oldum diyorum sonra hemen geçiyo . Normalde hiç gecikmezdim böyle günü gününe 28 yada 29. Gün olurum anlayamıyorum bir türlü bazı belirtileri yaşıyorum uyku hali akıntı gibi ama idrar testi negatif başına gelen varmı ? Yada ilk başta negatif görüp gecikmeden günler sonra pozitif olan varmı
Canım ne durumdasın

İlk kez 7 gün gecikmeyle hastalandım canım malesef 😞
Aynı durumdayım hayatımda ilk defa gecikti 2 gün bu 3. Gün test yaptım negatif ..
benim de senin gibi çok uyku hali yorgunluk ve göğüs ağrısı vardı 10 gündür gerçi her rehl öncesi göğüs ağrısı oluyor ama boşa umutlanmayım
olacağım demekki ben de olsa çıkardı testte :KK43:(

Aynı durumdayım hayatımda ilk defa gecikti 2 gün bu 3. Gün test yaptım negatif ..
benim de senin gibi çok uyku hali yorgunluk ve göğüs ağrısı vardı 10 gündür gerçi her rehl öncesi göğüs ağrısı oluyor ama boşa umutlanmayım
Bende aynı şeyi düşünüyorum canım inşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin sanada 🙏😇

Üzülmeyin oluyor böyle seylerr hormonlar degisiklik gösterebilir hattaa reglin 35 güne kadar idealdir oyuzden korkmayın uyku hali bel ağrısı göğüsler şişlik ve ucu bu regl zamanindada yaşanıyor
Haklısınız ilk kez olunca biraz umutlandım galiba ama hayırlısı diyelim

Bende aynı şeyi düşünüyorum canım inşallah rabbim en kısa zamanda nasip etsin sanada 🙏😇
Canim oldum ben de regl , hayirlisi olsun sukur ki hormonlarda sıkıntı yok demek sadece döngü değişti 💞
Allah işimizi kolaylastirsin, kalbimize sabir versin ve en kısa zaman kavuşmayı nasip etsin insallah

Kızlar iyi geceler
Benim de adetim gecikti 14 gün kan verdim kanda da cıkmadı emzirmek acaba etkiler mi bilmiyorum 5 aylık bebeğim var

Benim se 13 gün gecikti adetten 4 gün önce birliktelik yaşadık ama yumurtlama dönemim de değildi korundukta cocuk emziriyorum ondan olur mu hic bilmiyorum 5 aylık bebegim var ama Doğumdan sonra düzenliydi ben anlamadım erken test aldım pozitif çıtı silik sonra kan verdim 2 gün önce negatif bugun toplam 13 gün oldu gecikme

X