Regl gecikmesi negatif test

celikdilaan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2024
6
1
23
Merhaba ben en son 17 martta regl oldum ve adetimin bittiği günü tam olarak hatırlamıyorum takvimime kaydetmemişim maalesef ama 7ve8 günden fazla sürdüğünden eminim. Korunuyorum erken gebelik testi yaptım fakat net çizgi negatif çıktı Regl olacak gibiyim ama bir türlü olamadım çok stres yaptım benim gibi yaşayan var mı acaba

dönemsel gecikme olabilir stres yapmayın. Benim de en son adetim 6 martta bitti hala adet olmadım neredeyse 20 gün gecikti. hamilelik belirtileri yok. sizde belirti var mi

Adetinizin bittiği günle bir sonraki adetin alakası yok ki? Döngünüz kaç gün?
17 mart son regl tarihinizse bir sonraki regl tarihini biliyor olmalısınız.
Ortalama 7-8 gün sürüyor demişsiniz, bu durumda 24-25 Mart'ta bitmiş olmalı

dönemsel gecikme olabilir stres yapmayın. Benim de en son adetim 6 martta bitti hala adet olmadım neredeyse 20 gün gecikti. hamilelik belirtileri yok. sizde belirti var mi
Hayır bende hiç bir belirti yok ve ben korunuyorum korunduğum halde olmayınca stres yaptım olacak gibi oluyorum hafif bir karnımda olacakmış gibi bir his oluyor ama olamadım bir türlü

Adetinizin bittiği günle bir sonraki adetin alakası yok ki? Döngünüz kaç gün?
17 mart son regl tarihinizse bir sonraki regl tarihini biliyor olmalısınız.
Ortalama 7-8 gün sürüyor demişsiniz, bu durumda 24-25 Mart'ta bitmiş olmalı
Evet 7-8 gün sürüyor ama geçen ay 7-8 günden fazla oldum ve kaçıncı günde bitti onu hatırlamıyorum

Hamile olma ihtimalim yoktır değil mi çünkü hem korunuyorum aynı zamanda 2 normal bir erken gebelik testi yaptım hepsi tek çizgi

X